Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
AZ chcę pieniądze - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Hostingi i Serwery (/Forum-Hostingi-i-Serwery-359)
+--- Wątek: AZ chcę pieniądze (/Temat-AZ-chce-pieniadze-76670)

Strony: 1 2 3


RE: AZ chcę pieniądze - Kerak - 03-11-2013 21:50

(20-09-2013 18:00)Albercik napisał(a):  mi takie coś przychodziło jak się hosting kończył, nie miałem zamiaru przedłużać więc ignorowałem, a informacje "proszę o wpłatę" przychodziły jeszcze tydzień-dwa po terminie, na email i smsem :|

Mi nawet pocztą wysłali beka

Ładnie się paliło w kominku Smile


RE: AZ chcę pieniądze - Nicktim - 04-11-2013 01:59

(03-11-2013 21:50)Kerak napisał(a):  
(20-09-2013 18:00)Albercik napisał(a):  mi takie coś przychodziło jak się hosting kończył, nie miałem zamiaru przedłużać więc ignorowałem, a informacje "proszę o wpłatę" przychodziły jeszcze tydzień-dwa po terminie, na email i smsem :|

Mi nawet pocztą wysłali beka

Ładnie się paliło w kominku Smile

Ja również dostałem trzy takie "listy"


RE: AZ chcę pieniądze - damianus627 - 04-11-2013 07:41

Mi nie przyslali listy, ale codziennie wysyłali po kilka emailu. Jednak ja tak miałem na 1&1.


RE: AZ chcę pieniądze - bodek7654 - 04-11-2013 12:45

najlepszy hosting to superbnexus.com tam macie ochrone domeny zapenniona prze inna firme, dane ukryte , na moj hosting dotychczas wplynelo 2 skargi i jedynie co zrobili to poinformowali mnie o tym emailem , pozatym nie weryfikuja danych jak w az, i wogole nic ich nie obchodzi 7$ za hosting za caly rok , domena 10$ z full ochrona i ukrywaniem danych , a wy polakom dajecie najlepiej cos do reki a pozniej sie dziwicie

plusy :
1. firma Wielka Brytania
2. hosting w USA
3. brak weryfikacji danych osobowych jakie wpiszesz takie beda ich to srednio obchodzi bo maja klientow z calego swiata
3. twoje dane ukryte przez PrivacyProtect.org [czyli nikt niewie ze jestes z Polski]

p.s. niema reflinkow to tylko moja notka nie zadna reklama , chce abyscie wiedzieli ze sa inne firmy niz tylko polecane "az"


RE: AZ chcę pieniądze - linoskoczek - 04-11-2013 20:04

(03-11-2013 16:40)Kzn napisał(a):  Konkurencję Smile

Na Biznes-Host podchodzą do tego jednak inaczej - piszą, żeby iść z tym do organów ścigania, a nie do nich. Właściwie, to słusznie - bronią klienta Wink


RE: AZ chcę pieniądze - damianus627 - 04-11-2013 20:07

(04-11-2013 12:45)bodek7654 napisał(a):  najlepszy hosting to superbnexus.com tam macie ochrone domeny zapenniona prze inna firme, dane ukryte , na moj hosting dotychczas wplynelo 2 skargi i jedynie co zrobili to poinformowali mnie o tym emailem , pozatym nie weryfikuja danych jak w az, i wogole nic ich nie obchodzi 7$ za hosting za caly rok , domena 10$ z full ochrona i ukrywaniem danych , a wy polakom dajecie najlepiej cos do reki a pozniej sie dziwicie

plusy :
1. firma Wielka Brytania
2. hosting w USA
3. brak weryfikacji danych osobowych jakie wpiszesz takie beda ich to srednio obchodzi bo maja klientow z calego swiata
3. twoje dane ukryte przez PrivacyProtect.org [czyli nikt niewie ze jestes z Polski]

p.s. niema reflinkow to tylko moja notka nie zadna reklama , chce abyscie wiedzieli ze sa inne firmy niz tylko polecane "az"
AZ nie jest obecnie polecaną firmą.