Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy (/Temat-Goldentowns-Nowa-gra-przegladarkowa-z-wyplata-pieniedzy-76060)



RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Zloty - 09-09-2013 17:26

Poprosiłbym o instrukcje jak postawić kopalnie złota Smile
Bo przecież o złoto nam chodzi najbardziej Smile
Taka instrukcja na pewno by się nam przydała Smile

Mam również kilka pytań.
Jak zrobić aby mieć więcej pracowników.
Chciałbym stawiać więcej budynków naraz i aby szybciej się stawiały Smile
Czy po 2 dniach gry możemy już handlować ??
Jeśli tak to w jaki sposób ??
Jakie budynki na starcie stawiać ??
Narazie to tyle
Mam więcej pytań ale nie będę Cie od razu nimi zasypywać Smile


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - draksone - 09-09-2013 17:45

Zarejestrowany z refa,czekam na poradnik Smile


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Xzibin - 09-09-2013 18:36

Przepraszam że musicie czekać na poradnik ale mam dużo nauki i staram się to szybko ogarnąć

(09-09-2013 17:26)Zloty napisał(a):  Poprosiłbym o instrukcje jak postawić kopalnie złota Smile
Bo przecież o złoto nam chodzi najbardziej Smile
Taka instrukcja na pewno by się nam przydała Smile

Mam również kilka pytań.
Jak zrobić aby mieć więcej pracowników.
Chciałbym stawiać więcej budynków naraz i aby szybciej się stawiały Smile
Czy po 2 dniach gry możemy już handlować ??
Jeśli tak to w jaki sposób ??
Jakie budynki na starcie stawiać ??
Narazie to tyle
Mam więcej pytań ale nie będę Cie od razu nimi zasypywać Smile

A wiec tak jeżeli chcesz postawić kopalnie złota wchodzisz w jakieś wolne miejsce na mapie klikasz w drugą zakładkę i ostatni budynek. Kosztuje on 100 drewna. Czekasz aż się wybuduje i wydobywasz złoto tak samo jak inne surowce. Do wyboru masz 0,01 lub 0,02 na 24 godziny. Kazde 0,01 kosztuje po 1 sztuce kazdego materiału. I tyle. Jeśli chcesz zarabiać więcej rozbudowuj kopalnie ale są drogie rozbudowy.

Więcej pracowników masz w ratuszu (city hall). Produkujesz ich tak samo jak wydobywanie surowców. 1 kosztuje bodajrze 25 mięsa i 15 warzyw. Żeby pomieścić więcej pracowników i żeby żyli oni dłużej rozbudowujemy domy. Budynki możesz budować od razu za dopłatą golda ale są to grosze w zależności od czasu. Około 0,03 golda za 6h.

Handel: do góry zakładkę market i wymieniasz sobie materiały swoje na swoje lub na golda. Np. drewno za metal da ci drewno ale stracisz metal

Budynki to na razie ulepszaj a nie buduj nowe: drogi do ulepszenia najważniejszych budynków, ulepsz kamieniołom potem mięso, warzywa i możesz budować drogi na Q2 dalej. Stawisz kopalnie złota potem rozbuduj sobie żelazo, wybuduj market przy domkach żeby ulepszyć domki. Potem według uznania albo ulepszasz dalej albo budujesz nowe Wink


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Boguśś - 09-09-2013 18:52

ee poszlo z refa xD


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Zloty - 09-09-2013 19:02

Zauważyłem że w markecie można zakupić robotników za 0.058 Golda na 3 lata
Według Ciebie opłaca się ??
Jeśli zakupie pracownika na 3 lata to w grze faktycznie jak długo będzie on istniał ??
Moge od razu zakupic tego pracownika czy muszę mieć miejsce dla niego ??


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Xzibin - 09-09-2013 19:29

MINI PORADNIK JUŻ GOTOWY DLA MOICH REFÓW. JEŚLI CHCESZ GO OTRZYMAĆ NAPISZ DO MNIE NA PW I ZAMIEŚĆ SWÓJ NICK Z GRY. POZDRAWIAM

(09-09-2013 19:02)Zloty napisał(a):  Zauważyłem że w markecie można zakupić robotników za 0.058 Golda na 3 lata
Według Ciebie opłaca się ??
Jeśli zakupie pracownika na 3 lata to w grze faktycznie jak długo będzie on istniał ??
Moge od razu zakupic tego pracownika czy muszę mieć miejsce dla niego ??

Opłaca się z pewnością bo za surowce wyjdzie ci drożej szczególnie że to początek gry. Nie wiem ale powinien trwać 3 lata skoro tak gra oferuje. Musisz mieć co najmniej jedno wolne miejsce w domach inaczej nie będziesz mógł go zakupić. Najlepiej kup jak masz populację poniżej 90%


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Xzibin - 10-09-2013 14:55

Jeśli ktoś ma jakieś spostrzeżenia albo pytania to proszę tutaj się wypowiadać. Możecie też się pochwalić swoimi osiągnięciami i poziomem oraz złotem Big Grin


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Rafiks1992 - 10-09-2013 15:00

Hyy za zloto nie radze sie brac dopoki nie rozbudujecie surków na q2 wszystkich Wink probowalem wymienic zloto na surki i pisalo ze dopiero od 60% happiness mozna ;(


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Xzibin - 10-09-2013 15:25

Ja proponuję żeby rozbudować mięso, warzywa i kamień na drugi bo drewno już jest a potem można spokojnie się brać za złoto. Oczywiście najpierw budujemy ulicę. Happiness spokojnie się powoli wbije jak będziesz miał drogi q2 i market w pobliżu


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - sebens - 10-09-2013 15:37

Dokładnie na tym samym polegająca gra co CASHTOWNS

http://pl.cashtowns.com/?i=

jak chcecie poradniki to szybciej znajdziecie pod tą nazwą tylko budynki będą inne, a teraz chyba najważniejsza sprawa, jak nie włożycie w to kasy to szybko nic nie wyciągniecie, może za rok uda wam się coś wypłacić i na jednym koncie też nie dacie rady.