Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Polska - Czarnogóra 06.09.2013 Jak Typujecie? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Polska - Czarnogóra 06.09.2013 Jak Typujecie? (/Temat-Polska-Czarnogora-06-09-2013-Jak-Typujecie-75948)

Strony: 1 2 3


RE: Polska - Czarnogóra 06.09.2013 Jak Typujecie? - Rhaegar - 06-09-2013 22:25

niestety spalony był w świetle panujących reguł Sad


RE: Polska - Czarnogóra 06.09.2013 Jak Typujecie? - Kraxoo - 06-09-2013 22:26

Ogółem reprezentacja grała dobrze ale parę spraw mi się nie podobało a mianowicie:
*Glik na obronie. Nie wiem co on tam robi zdecydowanie pierwsza bramka padła przez jego głupotę. Kompletnie nie rozumiał się z Jędrzejczykiem. To nie pierwszy taki słaby występ Glika, co z tego że ma doświadczenie jak mu nie idzie za bardzo gra.
*To już mniej ważna sprawa ale mianowicie pod koniec meczu były wrzutki " na aferę" co mi się zasadniczo nie podoba a z reguły nic nam z tego nie wychodzi.
Co do spalonych to z Sobotą nie było i to wszyscy wiedzą natomiast ten drugi to dziwna reguła gry której wcześniej nie znałem.
Szkoda a było tak bliskosmutny


RE: Polska - Czarnogóra 06.09.2013 Jak Typujecie? - kleomenes - 06-09-2013 22:39

Pytasz co robi Glik ? Glikitakę Jerk
A tak poważnie to mecz był co najwyżej średni, obrony u nas nie ma, tzn. kręcą się tam jacyś piłkarze ale zapewne nie wiedzą po co. Gdyby nie wymuszona zmiana Mirko Vucinica, to myślę, że mecz mógłby się potoczyć nieco inaczej choć Czarnogóra grała tak, jakby chcieli wywieźć tylko remis. Nie wiem na co oni liczą i spodziewałem się czegoś więcej po nich.