Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ostrzezenie!!!! Tonnyx-oszust? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Ostrzezenie!!!! Tonnyx-oszust? (/Temat-Ostrzezenie-Tonnyx-oszust-75143)

Strony: 1 2 3 4


RE: Ostrzezenie!!!! Tonnyx-oszust? - Tonnyx - 24-08-2013 15:39

Nie mam 10 lat, żeby bawić się w oszukiwanie ludzi. Sam padłem już parę razy ofiarą, więc wiem jak to jest. Do winy się nie przyznaje, a temat jest w złym dziale.


RE: Ostrzezenie!!!! Tonnyx-oszust? - alfixo - 24-08-2013 15:40

Sprawa wylądowała na policji. W pon mam doniesc wydruki itd Smile


W Pon takze dostane informacje kiedy i jaki nr wykorzystal kody Smile

Zapewne to nasz doświadczony forumowicz ale policja takze wysle sprawe do orange Smile



nie odpuszcze juz nawet jakby chciał pieniadze oddac w uszach Smile


RE: Ostrzezenie!!!! Tonnyx-oszust? - daniel42na - 24-08-2013 15:42

(24-08-2013 15:39)Tonnyx napisał(a):  Nie mam 10 lat, żeby bawić się w oszukiwanie ludzi. Sam padłem już parę razy ofiarą, więc wiem jak to jest. Do winy się nie przyznaje, a temat jest w złym dziale.

Dlaczego masz bana na uploaduj.com za próbe oszustwa?

http://uploaduj.com/topic/3331-sprzedam-kilka-kont-na-dw/

Ten temat to jakieś mega zamieszanie, jeden i drugi śmierdzi..
Wiele tu było "oszukanych" świeżaków którzy takimi tematami chcieli wkupić się w grono zaufanych osób aby potem wykręcić wałka.


RE: Ostrzezenie!!!! Tonnyx-oszust? - tomazzi - 24-08-2013 15:42

(24-08-2013 15:39)Tonnyx napisał(a):  Nie mam 10 lat, żeby bawić się w oszukiwanie ludzi. Sam padłem już parę razy ofiarą, więc wiem jak to jest. Do winy się nie przyznaje, a temat jest w złym dziale.
jak jesteś niewinny to się czasem nie daj wkręcić w dobrowolne poddanie się każe bo lubią manipulować by statystyki rosły Smile
a jak sprawa się zakończy po twojej myśli to kierunek najlepszy adwokat, 20% dla niego z kwoty odszkodowania i przestaniesz sobie d zawracać pierdołami i kombinatorami Smile


RE: Ostrzezenie!!!! Tonnyx-oszust? - alfixo - 24-08-2013 15:43

Człowieku już widze, jak chciałęs mi nowemu wplacic kase nie sprawdzajac kodow .Ciebie ktorego juz wielokrotnie oszukali masz mnie za głąba?


Dodatkowo miedyz kodami a przelewem mineło 15 minut... chciales wyslac kase bez spr kodow?


Masz mnie za głąb czy tobiebrakuje 5 klepki ? Napisz jeszcze cos ciekawego tak co w poniedzialek im doniose wydruki Big Grin


RE: Ostrzezenie!!!! Tonnyx-oszust? - alfixo - 24-08-2013 15:44

(24-08-2013 15:42)daniel42na napisał(a):  
(24-08-2013 15:39)Tonnyx napisał(a):  Nie mam 10 lat, żeby bawić się w oszukiwanie ludzi. Sam padłem już parę razy ofiarą, więc wiem jak to jest. Do winy się nie przyznaje, a temat jest w złym dziale.

Dlaczego masz bana na uploaduj.com za próbe oszustwa?

http://uploaduj.com/topic/3331-sprzedam-kilka-kont-na-dw/

Pewnie zapomniął za cos zaplacic Big Grin

Sprawa na policji jest takze juz jego kłopot niechudaje głąba dalej

pewnie mysli ze go nie znajda Big Grin


RE: Ostrzezenie!!!! Tonnyx-oszust? - Madroxx - 24-08-2013 15:44

Tak nawiasem to szybki jesteś - 20 min i już na policji załatwiłeś Wink


RE: Ostrzezenie!!!! Tonnyx-oszust? - alfixo - 24-08-2013 15:45

(24-08-2013 15:44)Madroxx napisał(a):  Tak nawiasem to szybki jesteś - 20 min i już na policji załatwiłeś Wink

Rozmawiałem z PG Smile w pon mam przyniesc wydruki dzisiaj mnie nie przyjma Smile


RE: Ostrzezenie!!!! Tonnyx-oszust? - cpr - 24-08-2013 15:45

Gash, ale żenada.
Nie ma nad czym rozmyślać- sprawa na policję i niech się dzieje co chce bekabekabeka


RE: Ostrzezenie!!!! Tonnyx-oszust? - alfixo - 24-08-2013 15:46

(24-08-2013 15:44)alfixo napisał(a):  
(24-08-2013 15:42)daniel42na napisał(a):  
(24-08-2013 15:39)Tonnyx napisał(a):  Nie mam 10 lat, żeby bawić się w oszukiwanie ludzi. Sam padłem już parę razy ofiarą, więc wiem jak to jest. Do winy się nie przyznaje, a temat jest w złym dziale.

Dlaczego masz bana na uploaduj.com za próbe oszustwa?

http://uploaduj.com/topic/3331-sprzedam-kilka-kont-na-dw/

Pewnie zapomniął za cos zaplacic Big Grin

Sprawa na policji jest takze juz jego kłopot niechudaje głąba dalej

pewnie mysli ze go nie znajda Big Grin

Dodatkowo to z forum tez już drukuje Smile bedzie oszustwo powyzej 250 akurat Smile