Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
(płaci) IDW-Silverclix - fajna Aurorka, polski Admin - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: (płaci) IDW-Silverclix - fajna Aurorka, polski Admin (/Temat-placi-IDW-Silverclix-fajna-Aurorka-polski-Admin-74664)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: IDW-Silverclix - fajna Aurorka, polski Admin - zabajka - 30-08-2013 21:13

bux wypłaca Smile


http://adf.ly/UrmBN


RE: IDW-Silverclix - fajna Aurorka, polski Admin - papajaz69 - 31-08-2013 09:34

Wypłaca, wypłaca - co do tego nie było żadnych wątpliwości Smile

Dzisiaj ruszył konkurs Poleconych. Trwa przez cały wrzesień.

1. 1.50 $ AB + 2000 Link Ad Hits + 2000 Banner Ad
2. 0.50 $ AB + 1000 Link Ad Hits + 1000 Banner Ad
3. 0.10 $ AB + 500 Link Ad Hits + 500 Banner Ad
4. 0.05 $ AB + 200 Link Ad Hits + 200 Banner Ad
5. 0.02 $ AB + 100 Link Ad Hits + 100 Banner Ad

Ja mam już minimum do wypłaty, ale pozbieram sobie jeszcze dni kilka - niech kwota będzie "konkretniejsza".


RE: IDW-Silverclix - fajna Aurorka, polski Admin - papajaz69 - 31-08-2013 22:01

I kolejny "news":

Serwis ma akceptację Sejfika i Ymailz do promowania ich PTP.


RE: IDW-Silverclix - fajna Aurorka, polski Admin - zabajka - 01-09-2013 09:09

(31-08-2013 22:01)papajaz69 napisał(a):  I kolejny "news":

Serwis ma akceptację Sejfika i Ymailz do promowania ich PTP.

no to jest dobra wiadomość, ale też jest zła o której jako autor tematu nie wspominasz
w aurorce mamy o 1 opcję zarobku mniej dostępną : nie mamy zarabiania poprzez PTP, jest wyłączone bo serwer ma za małą przepustowość i w październiku okaże się co będzie dalej z sekcją ptp


RE: IDW-Silverclix - fajna Aurorka, polski Admin - dariklon - 01-09-2013 10:12

Nie do końca jest tak jak piszesz zabajka, sekcja PTP działa, ale są wprowadzone ograniczenia co do promowania we wszelakich surfach. Więcej na ten temat znajdziesz w regulaminie strony. A w październiku w zależności jak wynegocjuję server ograniczenia zostaną zniesione.


RE: IDW-Silverclix - fajna Aurorka, polski Admin - zabajka - 01-09-2013 10:47

(01-09-2013 10:12)dariklon napisał(a):  Nie do końca jest tak jak piszesz zabajka, sekcja PTP działa, ale są wprowadzone ograniczenia co do promowania we wszelakich surfach. Więcej na ten temat znajdziesz w regulaminie strony. A w październiku w zależności jak wynegocjuję server ograniczenia zostaną zniesione.

no właśnie o to chodzi bo linki ptp reklamuje się przede wszystkim w surfach i manualsurfach, a tutaj jest na to blokada więc można powiedzieć, że na razie zarabianie dzięki ptp jest niedostępne
nie pozostaje mi nic innego jak czekać na pozytywne zmiany Smile wracam wtedy do konta premium i promowania ptp Smile


RE: IDW-Silverclix - fajna Aurorka, polski Admin - papajaz69 - 01-09-2013 13:42

Szczerze mówiąc, to gdybym był właścicielem Aurorki, pewnie tez bym wprowadził ograniczenia na surfy i autosurfy. Tylko generują sztuczny ruch z którego nic nie wynika. Takie "puste strzały".

Mi ta Aurorka sie podoba a widać, że Admin podchodzi do tematu z głową i planuje systematyczny rozwój programu. Codziennie widać zmiany (teraz poprawił grafikę strony) i sadzę, że z tej strony będzie długo pożytek. Cool


RE: IDW-Silverclix - fajna Aurorka, polski Admin - papajaz69 - 03-09-2013 16:00

Zleciłem pierwszą wypłatkę i ... dotarła instant !!!

Obecnie jest ok. 50 reklam do wyklikania.[/u]


RE: (płaci) IDW-Silverclix - fajna Aurorka, polski Admin - papajaz69 - 10-09-2013 15:12

Dzisiaj IDW-Silverclix otrzymał akceptację LuckyMails do promowania PTP, z tym że promować można tylko w klikach PTC, x-klik nie będą dopuszczane - taka jest umowa z adminką.

Widać, że program się rozwija. Oby tak dalej Idea


RE: (płaci) IDW-Silverclix - fajna Aurorka, polski Admin - dariklon - 10-09-2013 18:29

Dziś otrzymałem akceptacje PTP pozostałych serwisów adminki Netele :clap:
ADBiznes
ClickMail
ForsaPL
WebAds
Złotóweczka

Dla chcących promować zapraszam na PW cena promocyjna 0,25$ za 1000 klików. PP, OKPay, PM. Przy większych zakupach również Payza oraz EGOPay. Z tym że przy EGOPay + 0.25$ opłaty.
W sejfiku mam zaliczane 80% wejść zobacz foto.
Nie musisz się zapisywać sam wystawie reklamę i otrzymasz raporty. A jeśli jesteś zapisany kliki dopiszę do twojego konta.