Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poziomy kont w FC - Zmiany? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireCash (/Forum-FireCash-278)
+---- Wątek: Poziomy kont w FC - Zmiany? (/Temat-Poziomy-kont-w-FC-Zmiany-71495)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Poziomy kont w FC - Zmiany? - BabyBuns - 23-06-2013 00:38

Też nie widzę sensu wprowadzania większej ilości szybkich wypłat. Gimbusy zaraz będą wypłacać co kasę jak tylko coś im wpadnie. Ja zawsze zbierałem większą kwotę i dopiero wtedy wypłacałem.


RE: Poziomy kont w FC - Zmiany? - FireMedia - 23-06-2013 00:42

(23-06-2013 00:38)BabyBuns napisał(a):  Też nie widzę sensu wprowadzania większej ilości szybkich wypłat. Gimbusy zaraz będą wypłacać co kasę jak tylko coś im wpadnie. Ja zawsze zbierałem większą kwotę i dopiero wtedy wypłacałem.

Kiedy była opcja zlecania wypłat bez limitów liderem w wypłatach był jeden user, który w ciągu miesiąca zlecił 34 wypłaty, wszystkie po mniej więcej 10$ i teraz pomyślmy, jeśli 20 osób zlecałoby w ten sposób wypłaty, wychodzi to aż 680 niepotrzebnych zleceń w miesiącu, a później musimy to realizować przez 2 tygodnie...


RE: Poziomy kont w FC - Zmiany? - BabyBuns - 23-06-2013 01:39

(23-06-2013 00:42)FireCash.org napisał(a):  
(23-06-2013 00:38)BabyBuns napisał(a):  Też nie widzę sensu wprowadzania większej ilości szybkich wypłat. Gimbusy zaraz będą wypłacać co kasę jak tylko coś im wpadnie. Ja zawsze zbierałem większą kwotę i dopiero wtedy wypłacałem.

Kiedy była opcja zlecania wypłat bez limitów liderem w wypłatach był jeden user, który w ciągu miesiąca zlecił 34 wypłaty, wszystkie po mniej więcej 10$, i teraz pomyślmy, jeśli 20 osób zlecałoby w ten sposób wypłaty, wychodzi to aż 680 niepotrzebnych zleceń w miesiącu, a później musimy to realizować przez 2 tygodnie...

No właśnie o to chodzi. A potem płacz, że nie ma wypłaty na czas.


RE: Poziomy kont w FC - Zmiany? - bitu92 - 23-06-2013 02:10

No lepiej było by gdyby było po równo ..


RE: Poziomy kont w FC - Zmiany? - Roxi5017 - 23-06-2013 09:02

(23-06-2013 00:33)FireCash.org napisał(a):  @Roxi pozostaje współczuć,że miałaś niefart trafić na slabsze oferty. Niestety ale żeby dokładnie sprawdzić, trzeba trochę cierplliwości i "iść na całość",nie da się tego zrobić "na chwilę" i z kilkoma linkami...
Nie niefart, a takie oferty macie Wink Przenosić masę plików by stracić i znów przenosić na konkurencyjny serwis? Strata czasu i odczułoby się to na zarobkach. Owszem czasem komuś się przyfarciło i dał w temacie stawkę lepszą od AC z Francji no i może UK jeszcze (ale rzadko) i to tyle, widziałam tę stawkę z FR za 26$ przy Ultimate ++ (które nie każdy ma) Wink

Dobra koniec offtopowania Tongue


RE: Poziomy kont w FC - Zmiany? - pikusix1 - 23-06-2013 09:19

1) Ogarnąć te konta (Bronze, Goldy i co tam jeszcze) - niech nawet niektórzy stracą te dolary przez Ultimate, ale żeby każdego szanować to każdy musi mieć takie same konto. Stawki jakieś super wysokie nie muszą być, nie będzie chyba żadnego problemu z stawkami 75%-80% (no chyba, że aż tyle FC straci). Można byłoby wprowadzić np. stawki 90%, ale tylko i wyłącznie dla Super Elo Pro Gamer Earnerów.
2) Co do szybkich wypłat - mogą być, lecz... np. od 100-150$, dzieciaki nie będą tak szybko kasy wypłacać. Bardzo spodobała mi się opcja na AC (musiałem porównać Big Grin), że żeby wykonać szybką wypłatę to na koncie trzeba zlecić wcześniej zwykłą wypłatę. Smile


RE: Poziomy kont w FC - Zmiany? - Szaman1644 - 23-06-2013 09:47

No wydaje mi się, że takie stawki jak proponuje pikusix1 byłyby bardzo dobre. Nie zarabiam aktualnie na FC, ale chętnie bym wrócił. Czekam na zmiany Smile


RE: Poziomy kont w FC - Zmiany? - FireMedia - 23-06-2013 10:24

@ Roxi to jak chciałaś sprawdzić bez przenoszenia plików...ale ok koniec tematu
@ pikusix1 problem z szybkimi jest taki,że to bardzo fraudogenne - szybko nabić i zlecić...
@ szaman chcesz wrócić - pisz do administracji...


RE: Poziomy kont w FC - Zmiany? - Roxi5017 - 23-06-2013 10:27

(23-06-2013 10:24)FireCash.org napisał(a):  @ Roxi to jak chciałaś sprawdzić bez przenoszenia plików...ale ok koniec tematu
Jak bez przenoszenia? Skoro przeniosłam, a to ze nie wszystko to co innego, bo działam asekuracyjnie. Nie trzeba przenosić wszystkich plików, aby sprawdzić jakie stawki wpadają u Was na tym Ultimate ++ Wink


RE: Poziomy kont w FC - Zmiany? - Szaman1644 - 23-06-2013 10:30

Napisze do Was po wypłacie z HC z tego miesiąca. Liczę na pozytywne zmiany. Widzę, że macie o wile większe stawki. Żeby tylko była poprawiona konwersja, bo ostatnio było dość słabo.