Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Strategie Opcji Biniarnych - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: Strategie Opcji Biniarnych (/Temat-Strategie-Opcji-Biniarnych-70740)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Strategie Opcji Biniarnych - Verb22 - 13-06-2013 01:37

pozdro

nie wprowadzaj ludzi w błąd. To najprostszy sposb by wtopić pieniądze. Te strony lrobią ludzie z programow partnerskich ktorzy gdzies maja czy cos zaroboisz. Trade insighe to żadne narzędzie.


RE: Strategie Opcji Biniarnych - pal szmal - 13-06-2013 15:55

(12-06-2013 15:43)Verb22 napisał(a):  palszmal

co ty palisz chlopie?

staram sie nie uzywac w obecnosci! Glownie dziewczyna nie przepada jak mi sie zmieniaja stany skupienia z normal na hi.


RE: Strategie Opcji Biniarnych - jacek151 - 14-06-2013 16:48

Jak ustawić w MT4 więcej poziomów Fibo, ty na screenie masz 16, a ja jak wrzucę na wykres Fibo to mam tylko 6.


RE: Strategie Opcji Biniarnych - Yogii - 14-06-2013 17:22

a czy znajde tu jakiegoś mentora..........?


RE: Strategie Opcji Biniarnych - sEnod - 16-06-2013 13:19

Jacek. Możesz rysować linie z góry do dołu i z dołu do góry. Cena oczywiście może iść w dwóch kierunkach. Rozumiesz o co mi chodzi ? Jeśli nie to wrzucę parę screenów.


RE: Strategie Opcji Biniarnych - sEnod - 16-06-2013 13:20

Yogii nie jestem mentorem ale postaram się odpowiedzieć na Twoje pytania Smile


RE: Strategie Opcji Biniarnych - Ropsont - 18-06-2013 10:15

Ja miałbym kilka pytań. Może niektóre będą wydawać się głupie ale chciałbym rozwiać wszystkie moje wątpliwości zanim zacznę operować Twoją strategią na prawdziwym koncie z realnymi pieniędzmi. Chyba to zrozumiałe.

1) Tak jak pisał poprzednik

(14-06-2013 16:48)jacek151 napisał(a):  Jak ustawić w MT4 więcej poziomów Fibo, ty na screenie masz 16, a ja jak wrzucę na wykres Fibo to mam tylko 6.

Jak ustawić więcej poziomów? U Ciebie na screenie linia 61.8 jest w dwóch miejscach, skąd wiadomo kiedy wejść?

2) Mówisz, że ustawić interwał na 5 minut. Na jakich odstępach czasowych najlepiej grać w takim razie? Testowałem tę taktykę na różnych 2,5, 15 i 30 minutowych. Zazwyczaj (o ile robiłem wszystko dobrze), to pozycje wchodziły najczęściej na tych 5 - 15 minut.

3) Kiedy dokładnie ustawić linie Fibo? Jak mniemam ma to diametralne znaczenie podczas dalszych działań. U Ciebie na screenie jest ta żółta kreska, gdzie linie zaczynają się gdzieś o 15:30, a screen robiony jest około 21 (Według czasu na MT4). Należy te linie umieścić raz, a dobrze czy należy je przestawiać po kolejnych udanych/nieudanych trade'ach?

4) Mówisz, że można rysować z dołu do góry i z góry do dołu. Kiedy jednak mam wiedzieć, w którym kierunku je narysować?

5) Czy lepiej jest ustawić linie i czekać na dwie-trzy transakcje na dzień czy działać częściej ale na mniejszych odstępach czasu?

6) Używasz na wykresie jeszcze jakichś innych wskaźników, które mogą pomóc?

7)
(16-06-2013 13:19)sEnod napisał(a):  Rozumiesz o co mi chodzi ? Jeśli nie to wrzucę parę screenów.

Byłoby bardzo miło, jakbyś "poczęstował" mnie/nas jeszcze kilkoma przykładami. Jeśli metoda ma się sprawdzać to chciałbym ją dobrze doszlifować.


Mam nadzieję, że w miarę zrozumiale przedstawiłem swoje pytania. Ważne jest by początkujący w tej dziedzinie dobrze wszystko zrozumiał nim zacznie działać. Wracam do dalszych testów i obserwacji. Pozdrawiam.


EDIT.

Czy tu chodzi o coś mniej więcej takiego:

[Obrazek: 2r7f.jpg]

Żółta strzałka - moment wejścia w górę na pierwszej świecy po tej, która przecięła linię 61.8

Przerywana linia - ustawienie lini Fibo.

Fioletowa strzałka - moment zakończenia opcji (w tym przypadku 15 minut)


RE: Strategie Opcji Biniarnych - sEnod - 19-06-2013 12:26

Ustawienia można zmienic w wlasciwosciach fibo, klikasz dwa razy na linie fibo(wlasciwosci i wpisujesz dane) nie jest to jednak potrzebne. Wsytarczy rysowac od najwyzszego pkt zigzaga do najniższego tak jak tutaj.
[Obrazek: mjom.png]


Tak, wydaje mi sie ze interwał 5 minutowy jest najskuteczniejszy, grałem tylko na nim.

Jeśli Trade będzie udany to usuwasz te linie i czekasz na nową okazje.

Można rysować z dołu do góry to zależy jak idzie trend. Poszukam gdzieś wskaźnika który sam ustawia linie i będzie mniej problemu. Na razie proponuje samemu rysować(doświadczenie rzecz bezcenna).

Hm... Nie za bardzo łapie o co chodzi. Ustawiasz linie jak jest temu okazja, nic nie kombinujesz.

Poszukam wskaźników które mi pomagały. Musze poszukać pendriva gdzieś Smile


Tak chodzi o coś takiego.


RE: Strategie Opcji Biniarnych - sEnod - 24-06-2013 09:49

Witam. Znalazlem wskaznik który automatycznie rysuje linie fibo. Mam nadzieje ze ułatwi wam to zadanie Smile
http://wrzucacz.pl/file/5891372063658/CHT_AutoFibo_v0.6.mq4


RE: Strategie Opcji Biniarnych - sEnod - 28-06-2013 09:39

Gra ktoś w ogole tą strategia? Jesli tak to piszcie rezultaty!