Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Świadomy sen. Przeżyj coś czego nie przeżyjesz normalnie... - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+---- Dział: Ciekawe Dyskusje (/Forum-Ciekawe-Dyskusje-328)
+---- Wątek: Świadomy sen. Przeżyj coś czego nie przeżyjesz normalnie... (/Temat-Swiadomy-sen-Przezyj-cos-czego-nie-przezyjesz-normalnie-7030)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Świadomy sen. Przeżyj coś czego nie przeżyjesz normalnie... - Razer - 15-05-2010 21:34

Dobry patent, ja już to robiłem i robię - teraz trudniejsza rzecz - OOBE Tongue


RE: Świadomy sen. Przeżyj coś czego nie przeżyjesz normalnie... - Elhi4rd - 15-05-2010 22:31

Z OOBE mam że tak się wyrażę ch*!#rne problemy, trudno wejść w stan OOBE ;/...Niestety po migawkach, dostaje dreszczy i budzę się zlany zimnym potem :o.


RE: Świadomy sen. Przeżyj coś czego nie przeżyjesz normalnie... - sebastian43210 - 21-05-2010 08:55

moze i troche prawdy w tym jest.spróbuje i podziele sie przeżyciami...


RE: Świadomy sen. Przeżyj coś czego nie przeżyjesz normalnie... - Kalis - 22-05-2010 13:14

dużo trochę tego Big Grin ale zobaczę jak się sprawdza


RE: Świadomy sen. Przeżyj coś czego nie przeżyjesz normalnie... - paskur - 22-05-2010 22:09

Mi się często śni moja ukochana i to jest po prostu takie zajebiste i miłe, doznania jak w rl naprawde Big Grin
Heh zaczalem to czytac i dziwne to jest dla mnie, bo pisza o jakichs zegarkach, przelacznikach, takich zeczy nie ma, oddycac przez nos nie da sie bo to sie w glowie dzieje i takjakby nie ma kontroli nad rekami itd.


RE: Świadomy sen. Przeżyj coś czego nie przeżyjesz normalnie... - Sonybek - 06-06-2010 23:43

Od dziś zacznę testować jak mówicie że to takie fajne Smile


RE: Świadomy sen. Przeżyj coś czego nie przeżyjesz normalnie... - Xkoniak - 07-06-2010 18:57

A już czytałem to kiedyś.Często mam takie sny.Heh dziwne ale mam tak samo jak Kilol najwięcej te sny są związane z seksem.


RE: Świadomy sen. Przeżyj coś czego nie przeżyjesz normalnie... - Romzar - 21-06-2010 03:07

Raz miałem "częściowo" świadomy sen. Wyśniłem sobie wtedy górę kasy, a przez resztę nocy kombinowałem jak ją wyciągnąć do prawdziwego świata...


RE: Świadomy sen. Przeżyj coś czego nie przeżyjesz normalnie... - kamilk268 - 12-01-2013 22:15

pora przetestować ;p


RE: Świadomy sen. Przeżyj coś czego nie przeżyjesz normalnie... - MrocznyKILL - 27-01-2013 11:18

Jak byłem młodszy bardzo często śniłem świadomie ale gdy zaczęła się praca obowiązki wszytko zanikło nawet nie pamiętam kiedy ostatnio miałem sen (tz. być był ale go nie pamiętam Wink )

Baaardzo dobry poradnik spróbuję. Oby udało się wrócić do świadomych snów.