Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Turbopayplan.com, - inwestycja tylko 10$ - wypłaty tylko pomiędzy użytkownikami !!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Turbopayplan.com, - inwestycja tylko 10$ - wypłaty tylko pomiędzy użytkownikami !!! (/Temat-Turbopayplan-com-inwestycja-tylko-10-wyplaty-tylko-pomiedzy-uzytkownikami-69176)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: Turbopayplan.com, - inwestycja tylko 10$ - wypłaty tylko pomiędzy użytkownikami !!! - Szaman1644 - 11-05-2013 17:03

Ktoś ma już wypłatę z tego serwisu, bo jestem zainteresowany?


RE: Turbopayplan.com, - inwestycja tylko 10$ - wypłaty tylko pomiędzy użytkownikami !!! - TwojPsycholog - 11-05-2013 17:14

Szamanie , napisałem na PW


RE: Turbopayplan.com, - inwestycja tylko 10$ - wypłaty tylko pomiędzy użytkownikami !!! - Szaman1644 - 11-05-2013 18:10

Gdzie wstawiłeś tą wypłatę, bo nigdzie jej nie ma?


RE: Turbopayplan.com, - inwestycja tylko 10$ - wypłaty tylko pomiędzy użytkownikami !!! - bossos - 11-05-2013 18:21

Ja mam wypłate,nie chce mi sie wklejac,bo np uzytkownik Felek jest moim poleconym i mi zapłacił..zapraszam do nasSmile


RE: Turbopayplan.com, - inwestycja tylko 10$ - wypłaty tylko pomiędzy użytkownikami !!! - Szaman1644 - 11-05-2013 18:23

A jakbym nikogo nie znalazł to mi się kaska nie zwróci??? Jak polega to na takim przepływie kasy to co serwis ma z tego? I czy jak zdobędę poleconego to czy jak on od razu wpłaci tą kaskę to ja już mogę ją wypłacić???


RE: Turbopayplan.com, - inwestycja tylko 10$ - wypłaty tylko pomiędzy użytkownikami !!! - TwojPsycholog - 11-05-2013 18:25

U mnie nie ma szans żeby ci się nie zwróciła . Mając duża grupę napewno ktoś powędruje do ciebie Wink Serwis ma z tego że jest na samej górze czyli on ma z tego najwięcej.Wypłaty wpływają ci na konto.Możesz je wydać kiedy chcesz jednak gdy nie opłacisz drugiego poziomu wpłaty będą cię pomijać


RE: Turbopayplan.com, - inwestycja tylko 10$ - wypłaty tylko pomiędzy użytkownikami !!! - Szaman1644 - 11-05-2013 18:27

Hehe każdy pewnie tak mówi. No, ale jak coś to do ciebie i tak dołączę Smile Z czego inwestowaliście Wy i z czego najbardziej radzicie? Gdzie mam szukać swoich poleconych?


RE: Turbopayplan.com, - inwestycja tylko 10$ - wypłaty tylko pomiędzy użytkownikami !!! - TwojPsycholog - 11-05-2013 18:41

Znajomi,fora typu zarabiam.Ogólnie strony gdzie siedzi dużo ludzi.Oczywiście pomogę ci ich szukać.O resztę pisz na PW żeby nie zaśmiecać tematu


RE: Turbopayplan.com, - inwestycja tylko 10$ - wypłaty tylko pomiędzy użytkownikami !!! - Felek11 - 11-05-2013 20:00

Z tego się nie wypłaca! kase dostajesz od razu na swój procesor Smile


RE: Turbopayplan.com, - inwestycja tylko 10$ - wypłaty tylko pomiędzy użytkownikami !!! - pandorinium - 11-05-2013 21:18

Z czego program żyje?. Najprawdopodobniej admin siedzi na samej górze i dla niego im dłużej istnieje program tym lepiej. Smile Gdzie szukać ludzi?. Ja np. twojegopsychologa znalazłem na skypie Smile. Jak wpłacać? Tam gdzie ma konto Twój sponsor. Np. Ma konto na STP i PP to tam wpłać, albo niech założy Payza etc. To są kwestie do uzgodnienia. Najwazniejsze, że program jest nowy i ładnie działa.