Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Promowanie Bloga. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireCash (/Forum-FireCash-278)
+---- Wątek: Promowanie Bloga. (/Temat-Promowanie-Bloga-67025)

Strony: 1 2 3


RE: Promowanie Bloga. - krystian23 - 12-04-2013 12:23

Co do pingowania to nie ma takiej możliwości, że dostanie się filtr.
Jakby tak było to konkurencja by się wyniszczała pingując sobie strony nawzajem.
Jeśli przesadzimy z ilością to prostu google będzie olewał te pingi.
I co do pingowania to nie ma sensu pingować starych postów, tylko nowe dodane od razu pinga walimy i tyle. Wink


RE: Promowanie Bloga. - gelmen - 12-04-2013 16:02

Tak jak przedmówca - nie jest to realne, aby dostać filtr od Google za pingowanie.
Jakoś spingowałem kilkoma stronami na raz ponad 100 wpisów i jakoś blog żyje, ma się dobrze i nie zapowiada się aby było gorzej.
Tak więc najpierw radziłbym doczytać pewne informacje, niż wprowadzać ludzi w błąd.


RE: Promowanie Bloga. - szybkikwit - 13-04-2013 09:52

No ok może i nie za pingowanie był ten filtr ale poki nie pingowałem to było ok zacząłem pingowac i filtry poleciały . ;P


RE: Promowanie Bloga. - gelmen - 13-04-2013 10:18

No to być może kiedyś zrobiłeś zły ruch. Smile


RE: Promowanie Bloga. - As7 - 13-04-2013 11:40

A ja sie wystraszyłem pokerface


RE: Promowanie Bloga. - Vister81 - 13-04-2013 12:30

Ja tam tak czy siak bym nie ryzykował z nadmiernym pingowaniem Wink Toż to automatyczne spamowanie linkami.
Ale może faktycznie się mylę :]