Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Typy F1 by Sibul - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Forum Bukmacherskie (/Forum-Forum-Bukmacherskie-284)
+--- Dział: Typy Bukmacherskie (/Forum-Typy-Bukmacherskie-326)
+--- Wątek: Typy F1 by Sibul (/Temat-Typy-F1-by-Sibul-66635)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Typy F1 by Sibul - Lukasz36016 - 10-05-2013 20:06

Najbardziej do F1 polecam eFortune, nigdzie nie spotkałem tylu opcji do umieszczenia na jednym kuponie. Potrącają podatek, no ale. Nie ma już opcji na obstawienie Kwalifikacji, odbył się pierwszy trening, nie wiem dlaczego tak robią że usuwają opcje na Kwalifikacje tuż po pierwszym treningu, albo i przed. A na 3 trening nie ma typów na Fortunie. Ja optuję za tym że w niedzielę pojawi się Safety Car, pierwszy zakręt jest dosyć eSowaty by pomieścić 22 auta, więc może się coś zdarzyć że konieczny będzie wyjazd SC, a może i nie tylko na początku

Czy wyjedzie Safety Car?
TYP: TAK Kurs 2.25

Również ciekawy typ można zaryzykować czy Zwycięży kierowca z Pole Position - TAK po kursie też 2.25
Tylko 4 razy w historii na tym torze nie zwyciężył kierowca z 1 miejsca, 18 razy triumfowali kierowcy startujący z pierwszego pola.

Czy wygra kierowca z 1 miejsca?
TYP: TAK Kurs 2.25

Podanych typów nie da się wrzucić na AKO jedynie na SOLO, dodaje je czysto analitycznie z przypuszczeniem teorii że się powiodą. Także, Stawiacie na własne ryzyko Cool


RE: Typy F1 by Sibul - nadal - 12-05-2013 14:52

Alonso wszystkie typy Ci przejechał Big Grin.


RE: Typy F1 by Sibul - Lukasz36016 - 12-05-2013 15:05

Szczerze wam powiem że brakowało bardzo niewiele a dokładnie wytypował bym TOP3 1.Alonso 2.Raikkonen 3. Vettel, a Vettel był na 4 miejscu. gdyby nie to wygrał bym 4pak N-Gine facepalm na osłodę


RE: Typy F1 by Sibul - WazzaP - 12-05-2013 15:49

Jak zobaczyłem, że Rosberg startuje z 1 miejsca, to byłem pewny, że na to: Czy wygra kierowca z 1 miejsca? Można stawiać: Nie ;-)


RE: Typy F1 by Sibul - Lukasz36016 - 12-05-2013 17:16

W tych podanych typach opierałem się tylko na teorii, i czy się sprawdzi, i żadna się nie sprawdziła. Jak mówiłem, stawiacie na własne ryzyko. Na początku dodałem typy na 1 Trening, uznane one były za główne typy na Weekend. I weszły po kursie Ako 5.20 2


RE: Typy F1 by Sibul - mareczek - 12-05-2013 21:09

ajajajaj szkoda ze nie postawilem tych 20zl ktore wydalem potem na piwo ^^


RE: Typy F1 by Sibul - Lukasz36016 - 22-05-2013 15:01

Uwaga Uwaga! Typy na GP Monako. Stawiać póki czas gdyż jutro o 10:00 typy będą bezużyteczne. Ze względu na początek pierwszego treningu.

buk: eFortuna

Pierwszy trening wygra bolid:
Red Bull - TYP: TAK kurs: 3.20
Zwycięży kierowca z 1 miejsca: TYP: TAK kurs 1.95

Kurs AKO: 6.24

Krótko analizując podane przeze mnie typy. Od 3 lat kiedy Red Bull został "pierwszą potęgą" formuły 1 zawsze wygrywał w Monako:

2010: Webber
2011: Vettel
2012: Webber

Więc nie wiele myśląc Red Bull nadal jest moim liderem na ten wyścig, stąd typ na RBR jako zwycięzcę 1. Treningu, ale pewnie nie tylko. Skoro Monako to wiadomo - tor uliczny, co za tym idzie, ciężko jest wyprzedzać, ale i tegoroczne opony nie dają 100% z jazdy, dlatego szanse na wygranie Lidera są duże.

Reasumując chciałem dodać że Webber jest bardzo optymistycznie nastawiony na każde GP Monako, moim typem na wygraną kwalifikacji/wyścigu jest M.Webber (kurs 12 na kwal. kurs 14 na wyścig) i to w nim upatruję zwycięzcę niedzielnego wyścigu, o ile ominą nas niespodziewane kolizje których będzie na pewno kilka Smile

Zapraszam do rozważnej gry i Powodzenia! Jerk2


RE: Typy F1 by Sibul - Lukasz36016 - 27-05-2013 08:46

Pierwszy trening wygra bolid:
Red Bull - TYP: TAK kurs: 3.20

Zwycięży kierowca z 1 miejsca: TYP: TAK kurs 1.95

No nie za bardzo dobry weekend, był to wyścig jak sami co nie którzy widzieli nie do przewidzenia, 3 krotnie wyjeżdżał Safety Car, i w ogóle, zamieszanie w połowie.


RE: Typy F1 by Sibul - Lukasz36016 - 06-06-2013 15:46

Witam ponownie

Przed nami GP Kanady które niestety nie będzie transmitowane w otwartym polsacie, ale nie martwcie się posiadacze DVBT, Wyścig będzie transmitowany na Polsat Sport News :-) A oto typy na weekend:

liczba zawodników, którzy nie dokończą okrążenia:
TYP: 1 i więcej kurs 2.25
Kto lepszy:
Sutil - Vergne TYP: 1 kurs 1.38
Massa - Button TYP 1 kurs 1.53
AKO: 4,75


RE: Typy F1 by Sibul - Kazio_Odlotowy - 06-06-2013 19:58

"Liczba zawodników, którzy nie dokończą okrążenia", tzn. liczba zawodników, którzy wypadną z wyścigu na pierwszym okrążeniu?