Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
DotPay.pl - Problemy z wypłatami - Skargi na wykopie - Skasowanie facebooka - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Zarabianie na WWW - dyskusje, pytania i odpowiedzi (/Forum-Zarabianie-na-WWW-dyskusje-pytania-i-odpowiedzi-202)
+--- Wątek: DotPay.pl - Problemy z wypłatami - Skargi na wykopie - Skasowanie facebooka (/Temat-DotPay-pl-Problemy-z-wyplatami-Skargi-na-wykopie-Skasowanie-facebooka-62281)

Strony: 1 2 3


RE: DotPay.pl - Problemy z wypłatami - Skargi na wykopie - Skasowanie facebooka - anon1232 - 13-11-2013 09:55

Korzystam z Dotpay.pl i nigdy nie miałem problemu z wypłatą, a korzystam z tego serwisu już prawie rok, czasami się spożniają, ale wyrabiają sie w terminie 7 dni roboczych. Z firmy Dotpay korzystają poważne serwisy internetowe, wiec nie mają powodu komuś nie wypłacać drobnych pieniędzy. Ale nie zaprzeczam, ze tak jest. Mam nadzieje, ze mnie te problemy nie spotkaja.


RE: DotPay.pl - Problemy z wypłatami - Skargi na wykopie - Skasowanie facebooka - adkam12 - 13-11-2013 10:04

(13-11-2013 09:55)anon1232 napisał(a):  Korzystam z Dotpay.pl i nigdy nie miałem problemu z wypłatą, a korzystam z tego serwisu już prawie rok, czasami się spożniają, ale wyrabiają sie w terminie 7 dni roboczych. Z firmy Dotpay korzystają poważne serwisy internetowe, wiec nie mają powodu komuś nie wypłacać drobnych pieniędzy. Ale nie zaprzeczam, ze tak jest. Mam nadzieje, ze mnie te problemy nie spotkaja.


Nikt nie mówi o drobnych pieniądzach, jeśli ty takie wypłacasz to nic dziwnego że wysyłają je terminowo, w przypadku 5 czy 6 cyfrowych sum, pojawia się problem i zwłoka jest regularna, przecież tysiące klientów nie zmówiło się oczerniając tą firmę bez powodu...


RE: DotPay.pl - Problemy z wypłatami - Skargi na wykopie - Skasowanie facebooka - wielkiTHOR - 13-11-2013 10:08

(13-11-2013 09:55)anon1232 napisał(a):  Korzystam z Dotpay.pl i nigdy nie miałem problemu z wypłatą, a korzystam z tego serwisu już prawie rok, czasami się spożniają, ale wyrabiają sie w terminie 7 dni roboczych. Z firmy Dotpay korzystają poważne serwisy internetowe, wiec nie mają powodu komuś nie wypłacać drobnych pieniędzy. Ale nie zaprzeczam, ze tak jest. Mam nadzieje, ze mnie te problemy nie spotkaja.

do paru stówek wypłacają bez problemu żadnego
mam paru kolegów co od 2010 roku czekają na kwoty łączne po kilka i kilkadziesiąt tysięcy zł


RE: DotPay.pl - Problemy z wypłatami - Skargi na wykopie - Skasowanie facebooka - damianus627 - 13-11-2013 10:13

Tez czytalem, ze na poczatku male kwoty wyplacaja, a z wiekszymi jest ciezko.


RE: DotPay.pl - Problemy z wypłatami - Skargi na wykopie - Skasowanie facebooka - Kremek - 25-12-2013 16:23

A czy próbował ktoś zapłacić karta visa z zagranicy, mam kartę z Loyds TSB i niestety nie mogę jej użyć na tym serwisie.


RE: DotPay.pl - Problemy z wypłatami - Skargi na wykopie - Skasowanie facebooka - GoodLecki - 17-01-2014 13:57

Ja wreszcie dostałem, dobrze że mam finanse rozdzielone na pare kont bo przy większych sumach to jest dramat jak nie zmarnujesz drugie tyle kasy na telefony do nich to tak można czekać i czekać Smile