Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
UWAGA! Payza zablokował wypłaty do polskich banków - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: UWAGA! Payza zablokował wypłaty do polskich banków (/Temat-UWAGA-Payza-zablokowal-wyplaty-do-polskich-bankow-61468)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: UWAGA! Payza zablokował wypłaty do polskich banków - dexterjj - 29-11-2012 17:48

(29-11-2012 16:52)tomazzi napisał(a):  verb pisałem ci już kiedyś - korzystaj z liliontransfer Smile tam wymienisz środki na konto bankowe Smile

z payzy też wymienisz ?? nie widziałem tam ostatnio opcji z Payzy , jedynie do payzy


RE: UWAGA! Payza zablokował wypłaty do polskich banków - tomazzi - 29-11-2012 17:52

(29-11-2012 17:48)dexterjj napisał(a):  
(29-11-2012 16:52)tomazzi napisał(a):  verb pisałem ci już kiedyś - korzystaj z liliontransfer Smile tam wymienisz środki na konto bankowe Smile

z payzy też wymienisz ?? nie widziałem tam ostatnio opcji z Payzy , jedynie do payzy
pisz do nich pytaj, nie umiem odpowiedzieć za nich
ja wymieniam u nich tylko lr i stp - z tych 2 procesorów tylko korzystam
na mnie payza ani egopay na swoich prowizjach z kosmosu nie zarabia Smile


RE: UWAGA! Payza zablokował wypłaty do polskich banków - Cherri - 29-11-2012 18:18

Tylko z payzy sie nie do do banku wyplacac?
Solid Trust Pay i Egopay normalnie?


RE: UWAGA! Payza zablokował wypłaty do polskich banków - ochlapus - 29-11-2012 20:11

Czyli co pozostało wpłacić na PC zainwestować i po ukończeniu wypłacić już na inny procesor płatniczy bo innej opcji nie widzęWink


RE: UWAGA! Payza zablokował wypłaty do polskich banków - Verb22 - 29-11-2012 20:36

liliontransfer nie obsługuje payzy..no nie..kasa jest zamrożona a miałem tam blisko 600 zl i dojdzie 250 $ z payzy..


RE: UWAGA! Payza zablokował wypłaty do polskich banków - Verb22 - 29-11-2012 20:38

Co z Egopay?


RE: UWAGA! Payza zablokował wypłaty do polskich banków - Maxwello - 29-11-2012 21:46

Wklejam odpowiedź supportu:

My name is Christopher, and let me start by thanking you for contacting us.

At this time it is not possible to withdraw funds out of your Payza e-wallet by bank transfer. We are in the process of transitioning to a new service provider for bank transfer withdrawals and during this transition, certain Payza members will unfortunately not be able to withdraw funds out of their Payza account by bank transfer. We anticipate that we will be able to restore bank transfer services to Payza members by the beginning of the new year.

However, you may still be able to withdraw your funds by e-currency exchanger. Payza only allows transfers to or from specific recognized exchangers who have completed a stringent review process to prove their reliability.

To view a list of the exchangers our members can use through our system please visit our website: https://www.payza.com/support/payza-authorized-exchangers

I apologize for any inconvenience this service disruption may cause you. Please know that we are taking all necessary actions to have this issue resolved as quickly as possible for all of our affected members.


Czyli wygląda na to, że będzie odblokowane na początku nowego roku... Chyba, że koniec świata nas zaskoczyBig Grin


RE: UWAGA! Payza zablokował wypłaty do polskich banków - Nicktim - 04-01-2013 07:29

(29-11-2012 21:46)Maxwello napisał(a):  Wklejam odpowiedź supportu:

My name is Christopher, and let me start by thanking you for contacting us.

At this time it is not possible to withdraw funds out of your Payza e-wallet by bank transfer. We are in the process of transitioning to a new service provider for bank transfer withdrawals and during this transition, certain Payza members will unfortunately not be able to withdraw funds out of their Payza account by bank transfer. We anticipate that we will be able to restore bank transfer services to Payza members by the beginning of the new year.




However, you may still be able to withdraw your funds by e-currency exchanger. Payza only allows transfers to or from specific recognized exchangers who have completed a stringent review process to prove their reliability.

To view a list of the exchangers our members can use through our system please visit our website: https://www.payza.com/support/payza-authorized-exchangers

I apologize for any inconvenience this service disruption may cause you. Please know that we are taking all necessary actions to have this issue resolved as quickly as possible for all of our affected members.


Czyli wygląda na to, że będzie odblokowane na początku nowego roku... Chyba, że koniec świata nas zaskoczyBig Grin

Nadal zablokowane


RE: UWAGA! Payza zablokował wypłaty do polskich banków - Riczi34 - 04-01-2013 20:15

Nicktim

Bardzo dziękuję, ze wkleiłeś ten tekst.
Jednak określenie as soon as possible jest enigmatyczny.
Nic nie znaczy.

Podobnie jak słowo czasowo.
Czyli do kiedy?

W biznesie ważne są daty, terminy itp, bo bez tego to cały świat pieniądza nie ma sensu.
Sprawa z Payzą trwa od listopada 2012, miała się zakończyć na początku roku 2013, ale w informacji nie ma słowa, że zostanie przywrócona możliwość przelewów na konta.
Oni pracują nad przywróceniem, oni się starają...
Tylko że nie udało mi się znaleźć o co dokładnie chodzi, bo wszelkie umowy między bankami są w porządku i z dostępnych mi źródeł brak jakichkolwiek informacji o problemach.

Mam tylko nadzieję, że to wróci do stanu poprzedniego...Smile


RE: UWAGA! Payza zablokował wypłaty do polskich banków - CrisPL - 06-01-2013 14:00

Czyli w tej sprawie nic się nie zmieniło.Tego się spodziewałem z payza zaczyna się robić takie gówno jak z paypal.