Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty]3 miesiace oczekiwania i oto jest - Koszulka Admina - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Otrzymane Nagrody Lockerz (/Forum-Otrzymane-Nagrody-Lockerz-7)
+------ Dział: Restock (/Forum-Restock-266)
+------ Wątek: [Zamknięty]3 miesiace oczekiwania i oto jest - Koszulka Admina (/Temat-Zamkniety-3-miesiace-oczekiwania-i-oto-jest-Koszulka-Admina-609)

Strony: 1 2 3


RE: 3 miesiace oczekiwania i oto jest - Koszulka Admina - bakus96 - 31-12-2009 16:48

zazdrosze ci admin troche dlugo na nia czekales 3 miechy ;/


RE: 3 miesiace oczekiwania i oto jest - Koszulka Admina - Admin - 02-01-2010 22:15

no niestety ale przez miesiac tłumaczyli się ze koszulki się skonczyły - najważniejsze że dotarła Big Grin


RE: 3 miesiace oczekiwania i oto jest - Koszulka Admina - Kilol - 02-01-2010 22:57

oO
Widzę, że się doczekałeś.Tongue Gratulacje.


RE: 3 miesiace oczekiwania i oto jest - Koszulka Admina - krysho5 - 12-01-2010 14:51

Smile wreszcie masz sie w co ubrac Smile
a tak to gz Smile


RE: 3 miesiace oczekiwania i oto jest - Koszulka Admina - Clinic - 12-01-2010 14:53

Witam wszystkich

Ja dzisiaj również dostałem koszulke Lockerz za Z-listera Smile wiec prosze ocierpliwość a napewno dostaniecie swoje dość długo czekalem bo 2 miesiace Smile ale w koncu jest Big Grin


RE: 3 miesiace oczekiwania i oto jest - Koszulka Admina - cubi - 12-01-2010 15:48

Clinic no to dobra wiadomosc bo ja tez juz czekam prawie dwa miesiace na moja koszulke moze wkoncu sie doczekam Big GrinBig Grin


AAaa i Gratulacje AdminWink


RE: 3 miesiace oczekiwania i oto jest - Koszulka Admina - oskar2222 - 02-02-2010 19:18

admin jakim sposopbem dostałeś tą koszulke np.w skrzynce na listy


[Zamknięty][Zamknięty]3 miesiace oczekiwania i oto jest - Koszulka Admina - Tech - 19-03-2011 10:20

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.