Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dwa dni do Restocku ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: Dwa dni do Restocku ! (/Temat-Dwa-dni-do-Restocku-599)

Strony: 1 2 3 4


RE: Dwa dni do Restocku ! - Enduro - 30-12-2009 12:26

a u mnie moze byc jutro i tak tego sylwka w domu zaliczam xD


RE: Dwa dni do Restocku ! - Isoshi - 30-12-2009 12:31

Hmm... Wydaje mi się ze będzie o 1.00 30 grudnia. "..get your Lockerz mug filled with coffee..."


RE: Dwa dni do Restocku ! - ketrab - 30-12-2009 12:56

ja się zastanawiam jak potraktują mnie. podczas świąt zjechała się do dziadka rodzina. w domu były aż 3 laptopy i kuzyni, wujkowie, a nawet i dziadkowie pomagali tworząc sobie konta na lockerz. łącznie powstały chyba z 4, ale z różnych komputerów. z tego co się orientuję, IP przy routerach się nie zmienia, więc ciekawe co zrobią, jeżeli okaże się to prawdą...z drugiej strony szkoda, bo mam 15 znajomych, a punktów mi nie dodali,a obecnie mam ich 90, więc na restocku nie poszaleję. w prawdzie liczyłem na to, że uda mi się zbić choćby jakieś ipod'a albo grę, lecz wygląda na to, że będę musiał zadowolić się jakimś bajerem poniżej 100 punktów...wam natomiast życzę powodzenia i mam nadzieję, że ci z was, którzy uczciwie zarobili punkty dostanę te nagrody, na które czekali z upragnieniem, a przy tym nie będzie żadnych niemiłych niespodzianek. P O W O D Z E N I A !!


RE: Dwa dni do Restocku ! - bakus96 - 30-12-2009 21:47

Ej restock jest zawsze o pelnych godzinach np 16 .00 13.00 ???
i niewiadmomo kiedy bedzie lockerz.com dzialal ?????


RE: Dwa dni do Restocku ! - Aja - 30-12-2009 21:53

(30-12-2009 12:31)Isoshi napisał(a):  Hmm... Wydaje mi się ze będzie o 1.00 30 grudnia. "..get your Lockerz mug filled with coffee..."

tak to ze w polsce bedzie 1sza nie znaczy ze gdzie indziej na swiecie tez bedzie srodek nocy jak dla mnie Smile


RE: Dwa dni do Restocku ! - Alexzus - 30-12-2009 22:00

Powinni zrobić tak by dla nas nie była to 1sza..
UNFAIR.
Ale restocki będą się zaczynać przed 1szą? Ten o godz 1 będzie ostatni, tak? =( (bo słyszałam że mają być 4 restocki co 2h)


RE: Dwa dni do Restocku ! - Zythus - 30-12-2009 22:42

Nie wiadomo jak będzie. Jeżeli u nas nie będzie o 1-szej to u kogoś innego będzie...


RE: Dwa dni do Restocku ! - Alexzus - 30-12-2009 22:50

Mogą zrobić tak by u kogoś innego nie było o 1
Smile


RE: Dwa dni do Restocku ! - Ronnie - 30-12-2009 23:45

Czy mógł by mi ktoś powiedzieć... Czy to doładowanie jest jedynie dla Z-list'erów???


RE: Dwa dni do Restocku ! - Alcor - 30-12-2009 23:51

Ten restock (uzupełnienie nagród) jest dla wszystkich tzn. dla z-listerów jak i zwykłych użytkowników. Smile