Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Na jakiej grze online można zarobic? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Na jakiej grze online można zarobic? (/Temat-Na-jakiej-grze-online-mozna-zarobic-58317)

Strony: 1 2 3


RE: Na jakiej grze online można zarobic? - remigiuszm5 - 29-03-2013 12:04

Second lifeSmile


RE: Na jakiej grze online można zarobic? - v47 - 01-04-2013 14:10

remigiusz a wypłacałeś już z tego second life? ja tam dopiero teraz się zarejestrowałem ale wolno mi chodzi gierka.
Na farmeramie też chyba można trochę grosza zarobić z tego co widzę na allegro.


RE: Na jakiej grze online można zarobic? - mefistofun - 25-11-2013 20:10

Ja chciałbym was zachęcic do bardzo ciekawej gry przegladarkowej Golden Towns w ktorej możemy wygobyte złoto zamienic na prawdziwe pieniadze. Jest to gra strategiczna gdzie rozwijamy wlasne miasto, wydobywamy az 6 rodzajów surowców,mozemy toczyc walki z innymi panstwami i zwyciezajac pobierac od nich oplaty

zapraszam do rejestracji http://www.goldentowns.com?i=69153
w razie pytan gg 34003769

do zobaczenia w grze !

pozdrawiam


RE: Na jakiej grze online można zarobic? - 30procent - 26-11-2013 10:29

na metinie mozna zarobic
oby sie tylko nie uzaleznic


RE: Na jakiej grze online można zarobic? - mikucki25 - 26-11-2013 14:34

Tibia zbierasz cc i opylasz


RE: Na jakiej grze online można zarobic? - AnnaKa - 06-01-2014 03:42

Tibia ots'y wlaczasz elf bota i smoga sam 100% afk dziennie wyciagniesz z 10 zl ale im lepsza postac tym lepiej pozniej itemy sprzedawaj. Polecam w google wpisac otserver czy jakos tak i wziac worldwide. i szwedzki serwer tam grac. do niego juz jest platny bot bmega 30 zl mc.


RE: Na jakiej grze online można zarobic? - DeI - 01-02-2014 20:30

Tibia to już słaby biznes niestety.

Próbujcie jeszcze z serwerami CS 1.6 i Minecraftem


RE: Na jakiej grze online można zarobic? - Bananek Wielki - 18-02-2016 09:23

Tibia to świetny biznes. OTS'y z wyrobioną renomą gromadzą setki graczy z Polski i nie tylko którzy grają w dzień a w nocy serwer wypełniają brazole i to już mowa o tysiącach.
SMS Shop z premium przedmiotami, każdy chce być najlepszy każdy kupuje wysyła przelewy smsy itp. Potem taki serwer dostaje reseta i wszystko od nowa.
W samej grze globalnej można też świetnie zarobić szególnie na eventach devovorga itp. Ja bociłem konto ms'a do 260 lvla. Koszt mojej postaci to 30zł ( pierwszy pacc + licencja na bota nie pamiętam ile) zysk 300zł za postać + sprzedaż pieniędzy na koncie, jakieś 180zł.
Wiem, że oszukują także na allegro ze sprzedażą waluty, robią tak, że piszą 100cc - 15zł a na dole małym drukiem kupujesz pakiet 100gp to czy chce się tak zarabiać to już od moralności człowieka zależy dla osób nie w temacie - 100gp-1plate-100plate-1cc.