Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik Jak zarabiać dzięki PPA - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Poradnik Jak zarabiać dzięki PPA (/Temat-Poradnik-Jak-zarabiac-dzieki-PPA-57724)

Strony: 1 2 3 4


RE: Poradnik Jak zarabiać dzięki PPA - bios - 28-12-2012 22:07

Dobra, ale przestarzałe :|


RE: Poradnik Jak zarabiać dzięki PPA - Lerum - 29-12-2012 00:16

Szakallt, reput poleciał za ten myk z prywatnym na demotach Smile

Poradnik dobry, polecam każdemu początkującemu. Co prawda metody coraz bardziej popularne, ale zawsze się coś trafi.


RE: Poradnik Jak zarabiać dzięki PPA - Petr0 - 26-01-2013 12:54

(28-12-2012 22:07)bios napisał(a):  Dobra, ale przestarzałe :|
Zgodzę się, że nieco jest to już wypalone ale nie do końca - moi poleceni zarobili w tym miesiącu ponad 60$ a nie wymagam rejestracji z refa.


RE: Poradnik Jak zarabiać dzięki PPA - Petr0 - 10-02-2013 11:27

UWAGA!
Blog został przeniesiony pod nowy adres a co za tym idzie poradnik także zmieni swoje położenie. Od dziś znajdziecie go tutaj - http://zarabiajprzeznet.laohost.net/?p=48


RE: Poradnik Jak zarabiać dzięki PPA - sqmany - 10-02-2013 12:37

Ściągam, zaraz dam edita i ocenię.
@EDIT
Czemu jak wpisuje hasło to wyświetla się ,że hasło jest nieprawidłowe, czyżby autor je zmienił?


RE: Poradnik Jak zarabiać dzięki PPA - Petr0 - 10-02-2013 13:52

Hasło to zarabiajprzeznet.me3.pl. Podczas zmiany linków w bazie danych musiałem to przeoczyć. Zaraz poprawię Wink


RE: Poradnik Jak zarabiać dzięki PPA - sqmany - 10-02-2013 16:30

Dobra już działa
@Edit Rzeczywiście przestarzały ,przydała by się jakaś aktualizacja, nie sądzisz pan?


RE: Poradnik Jak zarabiać dzięki PPA - Petr0 - 10-02-2013 17:39

(10-02-2013 16:30)sqmany napisał(a):  Dobra już działa
@Edit Rzeczywiście przestarzały ,przydała by się jakaś aktualizacja, nie sądzisz pan?
A no przydałaby się ale jak narazie nie mam czasu nic nowego pododawać. Pozatym jestem w trakcie pisania nowego poradnika, ale nic więcej nie zdradzę Smile


RE: Poradnik Jak zarabiać dzięki PPA - Zik - 05-04-2013 20:31

mam pytanie odnosnie firecash. jaki jest maksymalny rozmiar pliku? napisane jest na ich stronie 1gb, ale jak wsadzam plik o wielkosci ok 350mb to mowi ze za duzo. czy cos przeoczylem ?


RE: Poradnik Jak zarabiać dzięki PPA - Petr0 - 05-04-2013 21:06

Właśnie mają z tym problemy. Zawsze możesz wysłać plik o rozmiarze 1mb i menadżerze plików zmienić na ile chcesz Smile.