Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty]Szata graficzna - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: [Zamknięty]Szata graficzna (/Temat-Zamkniety-Szata-graficzna-57)

Strony: 1 2 3 4


RE: Szata graficzna - Admin - 30-11-2009 08:36

nasz użytkownik DarKKRIS stworzył ładniutki baner ocencie go:


[Obrazek: bannerpng.png]


RE: Szata graficzna - Kleszczman - 30-11-2009 11:39

No nie powiem, ładny jest tylko się zastanawiam czy nie będzie problemu z jego wrzuceniem bo tu nie ma motywu który będzie się powtarzał. Wtedy byśmy musieli przejść już na jedną wielkość banera chyba nie ??


RE: Szata graficzna - Admin - 30-11-2009 14:17

no niestety ten się nie wpasuję, myśle że przerobienie tego na sygnaturke było by świetnym pomysłem.
Ewentualnie zmniejszenie do wielkości obecnego loga.


RE: Szata graficzna - Kristophe - 30-11-2009 14:28

Ale przecież banner jest takich samych wymiarów jak obecny na forum. Wystarczy tylko usunąć tą czarną ramkę. Smile


RE: Szata graficzna - Admin - 30-11-2009 14:32

nie jest Smile te przyciski są osobne to nie jest tło tylko osobne obrazki , a logo jest 3 x mniejsze od tego co zrobiles Wink


RE: Szata graficzna - Kleszczman - 30-11-2009 14:42

darkKRIS środek banera który mamy to patern o szerokości 1 piksela który się powiela (by dopasować się do różnych rozdzielczości obrazu).
Gdyby zostało logo o stałym rozmiarze to użytkownicy o monitorach z dużą rozdzielczością (ja mam 1920 x 1200) mieli by nie lada zdziwienie oglądając baner"

P.S. Z czasem zrobię ogólną sygnaturę naszego forum i wrzucę plik PSD gdzie każdy potem tylko wstawi swoje imię Smile


RE: Szata graficzna - Marello - 30-11-2009 14:45

Po za tym trzeba by było jakoś zrobić odnośniki do ikon Tongue


RE: Szata graficzna - Kristophe - 30-11-2009 15:11

Tak ,tak już wiem o co chodzi. Źle zrozumiałem wcześniej


RE: Szata graficzna - Kleszczman - 30-11-2009 15:18

(30-11-2009 14:45)Marello napisał(a):  Po za tym trzeba by było jakoś zrobić odnośniki do ikon Tongue

To akurat mały problem Marello bo wystarczy że je wytniesz z banera i po sprawie Wink


RE: Szata graficzna - Razer - 30-11-2009 19:45

Fajne logo nie powiem ^ ^ Ale najbardziej podobają mi się przyciski... Jaką metodą je robiłeś? Big Grin