Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wealth4allteam-świetna forma zarobku - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Wealth4allteam-świetna forma zarobku (/Temat-Wealth4allteam-swietna-forma-zarobku-54111)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Wealth4allteam-świetna forma zarobku - Ruska34 - 18-08-2012 08:24

Chce ktoś mieć reffa ? Pisać GG i tłumaczyć o co biega Smile piersza "ogarnięta" osoba nie będzie żałować Smile


RE: Wealth4allteam-świetna forma zarobku - marcin82 - 18-08-2012 08:44

to info wisi tam już od kilku dni. rozsyłali też mailing w tej sprawie. ale masz do tego jakieś pytania?

PS: sugerowałbym jednak nie wklejać tłumaczeń z translatorów, bo nie dość, że często nic z nich nie wiadomo, to (co gorsze) mogą przetłumaczyć coś w taki sposób, że wydźwięk będzie zupełnie odwrotny od zamierzonego i tylko wprowadzisz popłoch i nieprawdziwe informacje na forum


RE: Wealth4allteam-świetna forma zarobku - adrick1197 - 18-08-2012 08:53

ruska34 pisz na pw moge pomoc jesli chodzi o wealth Smile


RE: Wealth4allteam-świetna forma zarobku - klook - 18-08-2012 14:25

jaki % z refa?


RE: Wealth4allteam-świetna forma zarobku - tomazzi - 18-08-2012 14:41

(18-08-2012 14:25)klook napisał(a):  jaki % z refa?

masz w 1 poście informację, wystarczy przeczytać ...
"Prowizje z referrali to 10%."


RE: Wealth4allteam-świetna forma zarobku - marcin82 - 18-08-2012 14:58

to chyba jest błędnie - w w4at dostaje się ok. 5%Wink


RE: Wealth4allteam-świetna forma zarobku - nerv - 19-08-2012 05:57

Z małym opóźnieniem piszę ten post. 7 sierpnia minęło 120 dni od mojej pierwszej inwestycji w programie i w ten sam dzień wystartowałem z regularnymi wypłatami ~150$ co cykl czyli 450$ miesięcznie. Jak widać na screenie poniżej jestem na poziomie 4.5 i posiadam 442 AU zarabiające 0.9$ co cykl i 66 AU zarabiające 0.45$ co cykl. Wypłacam mniej niż jest to możliwe z powodu tego że chcę utrzymać wzrost liczby AU. Widać też że przez 4 miesiące program zarobił ogólnie 1743$. Zapraszam na mój blog i oferta z refbackiem 100% nadal jest aktualna.

[Obrazek: w4at_1.png]
Poniżej jeszcze screen z informacją o wygaśnięciu pierwszych ośmiu TAPów które kupiłem 7 kwietnia.

[Obrazek: w4at_2.png]

Można zaobserwować znaczny wzrost zainteresowania programem po upadku MINT.BZ, program działa już od stycznia, od kiedy jestem w W4AT nie miałem jakiegokolwiek problemu z wypłatą, wpłatą czy kontaktem z supportem. Nic tylko wchodzić w W4AT. Trzeba jeszcze zaznaczyć że jesteśmy coraz bliżej projektu GENESIS owianego wielką tajemnicą, podobno możemy się spodziewać większej ilości narzędzi do zarabiania i nowej nazwy programu Wink


RE: Wealth4allteam-świetna forma zarobku - Morlok - 19-08-2012 10:04

(19-08-2012 05:57)nerv napisał(a):  Trzeba jeszcze zaznaczyć że jesteśmy coraz bliżej projektu GENESIS owianego wielką tajemnicą, podobno możemy się spodziewać większej ilości narzędzi do zarabiania i nowej nazwy programu Wink

Właśnie sie obawiam czy aby ten GENESIS nie będzie bardziej jak ARMAGEDDON


RE: Wealth4allteam-świetna forma zarobku - Born2bebroke - 19-08-2012 10:06

(19-08-2012 05:57)nerv napisał(a):  Z małym opóźnieniem piszę ten post. 7 sierpnia minęło 120 dni od mojej pierwszej inwestycji w programie i w ten sam dzień wystartowałem z regularnymi wypłatami ~150$ co cykl czyli 450$ miesięcznie. Jak widać na screenie poniżej jestem na poziomie 4.5 i posiadam 442 AU zarabiające 0.9$ co cykl i 66 AU zarabiające 0.45$ co cykl. Wypłacam mniej niż jest to możliwe z powodu tego że chcę utrzymać wzrost liczby AU. Widać też że przez 4 miesiące program zarobił ogólnie 1743$. Zapraszam na mój blog i oferta z refbackiem 100% nadal jest aktualna.

[Obrazek: w4at_1.png]
Poniżej jeszcze screen z informacją o wygaśnięciu pierwszych ośmiu TAPów które kupiłem 7 kwietnia.

[Obrazek: w4at_2.png]

Można zaobserwować znaczny wzrost zainteresowania programem po upadku MINT.BZ, program działa już od stycznia, od kiedy jestem w W4AT nie miałem jakiegokolwiek problemu z wypłatą, wpłatą czy kontaktem z supportem. Nic tylko wchodzić w W4AT. Trzeba jeszcze zaznaczyć że jesteśmy coraz bliżej projektu GENESIS owianego wielką tajemnicą, podobno możemy się spodziewać większej ilości narzędzi do zarabiania i nowej nazwy programu Wink

Wpłaciłeś 138$ na początek i zakupiłeś tylko 8 tapów serii pierwszej. Skoro nic nie masz z poleconych to program naprawdę jest sick pod względem zarobków skoro po 120 dniach masz 300% miesięcznie zarobku O_o' Big Grin


RE: Wealth4allteam-świetna forma zarobku - ComboThe - 19-08-2012 16:36

Dlaczego nie ma nic z poleconych? Oferta reffbacku dotyczy zapewne tylko pierwszej (jednorazowej) wpłaty. Ciężko osiągnąć 300% miesięcznego zarobku po 4 miesiącach bez refów, chociaż zależy jaką strategię się przyjmie, u mnie to będzie po 120 dniach 100% zarobku miesięcznie, ale będę dużo na plusie + oczywiście refowie którzy wejdą Smile

A odnośnie w4at, szkoda że nie wiedziałem o nim wcześniej, jednak ciesze się że wybrałem go (lepiej późno niż wcale) jako moja kolejna forma zarobku Wink