Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
"Spring Fling" Redemption w tym tygodniu! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: "Spring Fling" Redemption w tym tygodniu! (/Temat-Spring-Fling-Redemption-w-tym-tygodniu-5085)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: "Spring Fling" Redemption w tym tygodniu! - Burned - 13-04-2010 20:33

Dadzą regulamin to pewnie napisza "Redemption is today, stay tuned" czy coś takiego Big Grin


RE: "Spring Fling" Redemption w tym tygodniu! - Listonoszek - 13-04-2010 21:08

Dziękuję za szybką odpowiedź, podbudowałeś mnie trochę. Na szczęście nie bawili się we wstukiwanie losowej kombinacji klawiszySmile Ten restock bedzie taki jak normalny? Tylko, ze taki dodatkowy i pod inną nazwą? Mam na myśli ceny, czy będą takie jak obecnie można zobaczyć w dziale Redeem? Czy przyszykują coś innego, mniej kosztownego w PTZ?


RE: "Spring Fling" Redemption w tym tygodniu! - Kilol - 13-04-2010 21:23

To będzie zwykły restock. Ceny będą takie same jak teraz w "Redeem". Nic tańszego nie będzie.Wink


RE: "Spring Fling" Redemption w tym tygodniu! - xPietrek - 13-04-2010 21:45

Obstawiam Piatek/Sobota.

I znów 72h bez snu będą :f


RE: "Spring Fling" Redemption w tym tygodniu! - pespe - 13-04-2010 21:49

Ja obstawiam czwartek na piątek xD


RE: "Spring Fling" Redemption w tym tygodniu! - Kilol - 13-04-2010 22:31

Też stawiam na Czwartek, Piątek. Zawsze robili na ostatnich dniach, więc i teraz też tak powinno być.Tongue


RE: "Spring Fling" Redemption w tym tygodniu! - blackjoe - 13-04-2010 22:36

Ja uważam że będzie w czwartek gdzieś około godziny 22 Big Grin


RE: "Spring Fling" Redemption w tym tygodniu! - Mysciak - 14-04-2010 08:15

A ja myślę że z soboty na niedzielę będzie


RE: "Spring Fling" Redemption w tym tygodniu! - Wenersky - 14-04-2010 09:58

Ah jak zacnie, że redemption w tym tygodniu! Mam tylko nadzieje, że uda mi się trafic z godziną, bo z zamówieniem raczej nie będę miał problemów. Przecież ilu ludzi poluje na słuchawki? Wink


RE: "Spring Fling" Redemption w tym tygodniu! - elols - 14-04-2010 10:14

Czy każdy z was dostał mail od lockerz ,że uzbierał 200PTZ? JA uzbierałem coś około 400 i cisza...