Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Odpowiedniki MyPay.PL - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Odpowiedniki MyPay.PL (/Temat-Odpowiedniki-MyPay-PL-49042)

Strony: 1 2 3 4


RE: Odpowiedniki MyPay.PL - makos19955 - 31-01-2012 07:28

Nie ma różnicy żadnej jakiej przeglądarki sie używa.


RE: Odpowiedniki MyPay.PL - shone5 - 31-01-2012 19:38

chodziło o odpowiedniki mypay znacie moze jeszcze jakies takie strony ?przylaczam sie do autora tematu


RE: Odpowiedniki MyPay.PL - HardCoreSex - 31-01-2012 20:22

No właśnie bo trochę zeszliśmy z tematu.. a wlaśnie jak już o schodzeniu z tematu mówimy to -
shone5 wybacz ale po wejściu na twoją stronkę odtwarza się w głowie ta EmPeTrójka:
http://infernal969.wrzuta.pl/audio/1EK31XeKqIR/co_to_kurwa_jest xD
Nasuwa się pytanie - gdzie są te filmy? I dlaczego nie założyłeś bloga na blogspocie.

A wracając, to nie poddaje sie wale dalej te ankiety - zauważyłem że jak podaje inne dane w tej samej ankiecie to częściej zalicza.


RE: Odpowiedniki MyPay.PL - jajepa - 10-02-2012 23:06

ludziska a nie lepiej wam sie zarejestrowac np. w netsales tam są te same reklamy i płacą chociaz 2 zł od osoby wyelniajacej co do zliczania może i jest podobna sytuacja ale moim zdaniem lepiej. a co do tych danych to komus sie kapneli juz ze wstawia ciagle to samo i zmienia tylko numer i maila?


RE: Odpowiedniki MyPay.PL - pollpg - 01-03-2012 18:57

Czyli jak w temacie ....

3 strony przeszły i żadnej innej propozycji Smile

czyli górą mypay.

A z moich obserwacji wynika, że to jedna z lepszych firm wypłacalnych, tylko trzeba wiedzieć jak wypełniać akcje, jak wyżej ktoś napisał, poznać parę tricków.

Z mypay samemu można ok. 200 zł wyciągnąć, z poleconymi? zależy od Twojego i ich zaangażowania .. .ale kilkaset zł jak najbardziej

Lubię wszystko sprawdzać na włąsnej skórze, te cudowne firmy i sposoby zarabiania, w mypay w miesiąc zarobiłem ponad 100 zł .. mogę dowody zainteresowanym podesłać, aczkolwiek w tym czasie testowaem rózne poradniki, sposoby, techniki, itp. .... czasem nie zaliczało, czasem zaliczało.

Aktualnie od czasu do czasu siądę na 10-15 minut, kilka akcji wykonam i ze 2-3 zł wpada.


RE: Odpowiedniki MyPay.PL - Dunios - 01-03-2012 21:00

(01-03-2012 18:57)pollpg napisał(a):  Czyli jak w temacie ....

3 strony przeszły i żadnej innej propozycji Smile

czyli górą mypay.

A z moich obserwacji wynika, że to jedna z lepszych firm wypłacalnych, tylko trzeba wiedzieć jak wypełniać akcje, jak wyżej ktoś napisał, poznać parę tricków.

Z mypay samemu można ok. 200 zł wyciągnąć, z poleconymi? zależy od Twojego i ich zaangażowania .. .ale kilkaset zł jak najbardziej

Lubię wszystko sprawdzać na włąsnej skórze, te cudowne firmy i sposoby zarabiania, w mypay w miesiąc zarobiłem ponad 100 zł .. mogę dowody zainteresowanym podesłać, aczkolwiek w tym czasie testowaem rózne poradniki, sposoby, techniki, itp. .... czasem nie zaliczało, czasem zaliczało.

Aktualnie od czasu do czasu siądę na 10-15 minut, kilka akcji wykonam i ze 2-3 zł wpada.

Można więcej wyciągnać z platnezadania . Zapraszam

http://platnezadania.pl/


RE: Odpowiedniki MyPay.PL - violino - 26-04-2012 10:06

A propos prawdziwości danych. Czy ta weryfikacja nie polega właśnie na porównaniu danych w "wypełnionej ankiecie" z danymi na mypayu?
I jak z IP? Jak poleci z dwóch kont, ale z takim samym IP....?

I czy ktoś probował to założenie konta w mBanku? MI odrzucili (mBank), bo im się dane nie zgadzały z kontem już istniejącym (wersja przelewu 1 zł z konta swojego na ichnie, dane muszą być te same, były...). Zadanie wisi jako oczekujące, ale nie wiem, czy wystarczyło złożyć wniosek, czy musi być konto założone, żeby to zaliczyli.


RE: Odpowiedniki MyPay.PL - bolo9797 - 04-11-2012 16:11

Ja moim poleconym zwiekszam zarobki o 4,5% na refback
Dodatkowo wysylam paczki z gotowymi e-mailami Smile
Wystarczy napisac do mnie na gg i byc aktywnym
Ja na mypay spokojnie zarabiam te 5 zl dziennie + bonus za aktywnosc

Mam tez sprawdzone sposoby mi zalicza od 80% do nawet 100% akcji

jak cos gg 39066286 ;p


RE: Odpowiedniki MyPay.PL - marionetkaa2 - 04-11-2012 16:14

zgadzam się z bolo9797, wiecej niż 8 zł na dzień się nie da ..


RE: Odpowiedniki MyPay.PL - bolo9797 - 04-11-2012 16:45

Nawet jak bys co 3h przez 24h do kompa podchodzil to wiecej jak 10-12 zl nie zarobisz bo ostatnio cos malo reklam