Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jakich działów brakuje Wam na Forum? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: Jakich działów brakuje Wam na Forum? (/Temat-Jakich-dzialow-brakuje-Wam-na-Forum-47408)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Jakich działów brakuje Wam na Forum? - yazir - 26-12-2012 12:53

Rozdzielenie działu zlecenia http://zarabiam.com/forumdisplay.php?fid=306 na dwa:
1. Zlecę
2. Wykonam

Dlaczego? Bo w Zleceniach zrobił się lekki burdel, i czasem dopiero po wejściu w konkretny wątek dowiadujemy się czy dana osoba chce coś zlecić czy wykonać.


RE: Jakich działów brakuje Wam na Forum? - Admin - 26-12-2012 16:32

Demi12125, dla zarabiania na facebooku wystarczy jeden, dwa obszerne tematy, nie wiem o czym więcej tu pisać.

Marcel, ale czy aby na pewno na forum jest takie zainteresowanie hazardem? dział mógłby powstać jednak mam wątpliwości czy aby na pewno obecni użytkownicy z niego korzystają.

Yazir- lada dzień to zrobie.


RE: Jakich działów brakuje Wam na Forum? - Admin - 28-12-2012 10:45

Dodany dział Wykonam


RE: Jakich działów brakuje Wam na Forum? - draksone - 19-01-2013 23:24

Top 50 najlepszych poradnikow do zarabiania,top 50 najlepszych sposobow do zarabiania i top 50 najlepszych serwisow zarobkowych.Nikt nie musialby wtedy mozolnie przeszukiwac forum,zeby znalezc ten najlepszy sposob Smile


RE: Jakich działów brakuje Wam na Forum? - bolo9797 - 19-01-2013 23:46

sposobow jest wiele i jesli jest naprawde dobry to nie trzeba go wykopywac bo jest na samym poczatku...


RE: Jakich działów brakuje Wam na Forum? - MrocznyKILL - 25-01-2013 05:53

Podział działu Buxy na firmy polskie i zagraniczne.

Stabilne i wypłacalne firmy polskie są na szarym końcu działu ponieważ są zasypywane dziesiątkami tematów z zagranicznymi "chwilówkam" najczęściej na skrypcie NextGen które padają jak muchy... Osoba nowa na forum łapie sie tych zagranicznym "super" buxów rozczarowuje się po kilku dniach jak bux pada i zniechęca się zupełnie do buxów... "Dobre bo polskie" naprawdę umarzam że nie zasługuje aby wkładać je do jednego wora z NexGenami.


RE: Jakich działów brakuje Wam na Forum? - Arrekin - 01-02-2013 00:17

Pojawił się już tutaj pomysł działu hazardowego, jednak ja mam propozycję by skoro mamy dział zakładów sportowych to zrobić też dział dotyczący pokera. Jest to gra naprawdę obszerna, niezwykle popularna i myślę że taki dział miałby duże szanse się przyjąć i rozwinąć.


RE: Jakich działów brakuje Wam na Forum? - cinexik - 23-02-2013 22:02

Mam propozycję usunięcia poddziału,
niepotrzebnie założyłem nowy wątek, bo nie wiedziałem, że tu też można dawać propozycje usunięcia działów.
A że nie mogę już usunąć tego wątku to podaje linka, bo nie będę pisał drugi raz tego samego:
http://zarabiam.com/Temat-Odpowiedzi-Take-A-Gift-65446


RE: Jakich działów brakuje Wam na Forum? - Mateush - 23-02-2013 22:14

a może poddział w Inwestycjach - Forex i opcje binarne - temat o binarnych się pięknie rozwinął. Można by tam było przedstawiać poszczególne platformy, może dziennik inwestora zrobić


RE: Jakich działów brakuje Wam na Forum? - Admin - 24-02-2013 09:31

(23-02-2013 22:14)Mateush napisał(a):  a może poddział w Inwestycjach - Forex i opcje binarne - temat o binarnych się pięknie rozwinął. Można by tam było przedstawiać poszczególne platformy, może dziennik inwestora zrobić

Jeśli zrobiłbyś ankietę (chociażby w dziale inwestycji) i więcej osób wykaże zainteresowanie to mogło by coś takiego powstać.