Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Program do masowego zapraszania znajomych na FACEBOOK - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Program do masowego zapraszania znajomych na FACEBOOK (/Temat-Program-do-masowego-zapraszania-znajomych-na-FACEBOOK-41385)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Program do masowego zapraszania znajomych na FACEBOOK - JaviDesire - 04-05-2012 20:34

Jak się wie gdzie szukać to znajdzie się w kilka sekund, mi to zajęło jakieś 10s. Smile


RE: Program do masowego zapraszania znajomych na FACEBOOK - Adios - 05-05-2012 16:10

Działa ten program? ;>


RE: Program do masowego zapraszania znajomych na FACEBOOK - BabciaKleofas - 06-05-2012 21:26

Jak dla mnie nieprzydatne, Facebook sie w jakiś sposób pokapował i dostałem najpierw bloka na konto (musiałem odblokować podając, kto jest na zdjęciu - nikogo nie znałem, strzelałem xD), a teraz mam bana na zapraszanie znajomych na tydzień. Big Grin


RE: Program do masowego zapraszania znajomych na FACEBOOK - JaviDesire - 06-05-2012 22:21

Bo trzeba takich programów używać z rozwagą i umiarem Smile


RE: Program do masowego zapraszania znajomych na FACEBOOK - Zul3k - 14-05-2012 14:53

Polecam program Facebook Blaster Pro v10.0, posiada dodatkowo takie funkcje jak pisanie na tablicach, pisanie wiadomości, zaczepki, zbiera linki profili działa googlebot


RE: Program do masowego zapraszania znajomych na FACEBOOK - ciamciaj - 14-05-2012 17:04

Dokładnie ten program zul3k jest w linku...


RE: Program do masowego zapraszania znajomych na FACEBOOK - miniek9090 - 13-08-2012 18:21

lipka , nie działa , zły adres URL


RE: Program do masowego zapraszania znajomych na FACEBOOK - witek1902 - 04-04-2013 22:51

Sorry za archeologię, ale może posiada ktoś linka i podrzuci tutaj? Smile


RE: Program do masowego zapraszania znajomych na FACEBOOK - Urban19941 - 06-04-2013 01:55

Ale mi problem.... Ściągasz IMacros do firefoxa wchodzisz na główną stronę
wbijasz ten skrypt
Kod:
VERSION BUILD=8300326 RECORDER=FX
SET !ERRORIGNORE YES
WAIT SECONDS=1
TAB T=1
URL GOTO=https://www.facebook.com/
WAIT SECONDS=1
TAG POS=1 TYPE=A ATTR=TXT:Dodaj<SP>znajomego
WAIT SECONDS=1
TAG POS=1 TYPE=A ATTR=TXT:Dodaj<SP>znajomego
WAIT SECONDS=1
TAG POS=1 TYPE=A ATTR=TXT:Dodaj<SP>znajomego
WAIT SECONDS=1
TAG POS=1 TYPE=A ATTR=TXT:Dodaj<SP>znajomego
WAIT SECONDS=1
TAG POS=1 TYPE=A ATTR=TXT:Dodaj<SP>znajomego
WAIT SECONDS=1
TAG POS=1 TYPE=A ATTR=TXT:Dodaj<SP>znajomego
WAIT SECONDS=1
TAG POS=1 TYPE=A ATTR=TXT:Dodaj<SP>znajomego
WAIT SECONDS=1
TAG POS=1 TYPE=A ATTR=TXT:Dodaj<SP>znajomego
WAIT SECONDS=1
TAG POS=1 TYPE=A ATTR=TXT:Dodaj<SP>znajomego
WAIT SECONDS=1
TAG POS=1 TYPE=A ATTR=TXT:Dodaj<SP>znajomego
WAIT SECONDS=1
TAG POS=1 TYPE=A ATTR=TXT:Dodaj<SP>znajomego
WAIT SECONDS=1
TAG POS=1 TYPE=A ATTR=TXT:Dodaj<SP>znajomego
WAIT SECONDS=1
TAG POS=1 TYPE=A ATTR=TXT:Dodaj<SP>znajomego
WAIT SECONDS=1
TAG POS=1 TYPE=A ATTR=TXT:Dodaj<SP>znajomego
WAIT SECONDS=1
TAG POS=1 TYPE=A ATTR=TXT:Dodaj<SP>znajomego
WAIT SECONDS=1
TAG POS=1 TYPE=A ATTR=TXT:Dodaj<SP>znajomego
WAIT SECONDS=1
TAG POS=1 TYPE=A ATTR=TXT:Dodaj<SP>znajomego
WAIT SECONDS=1
TAG POS=1 TYPE=A ATTR=TXT:Dodaj<SP>znajomego
WAIT SECONDS=1

i jedziesz z tym koksem;]
troszke pomyśleć to nie boli;p, a żeby skrypt zrobić to ani minutka nie minęła


RE: Program do masowego zapraszania znajomych na FACEBOOK - makingmoney - 06-04-2013 17:38

Dobrze się tym fanów farmi? Tak średnio ilu dziennie? Można by było potem sprzedać konto na allegro... albo po prostu ładować swoje reklamy.

Ktoś jeszcze z tego korzysta?