Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Uploaduj.com - Największe Forum o Zarabianiu na Uploadzie! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Strony Partnerskie (/Forum-Strony-Partnerskie-222)
+--- Wątek: Uploaduj.com - Największe Forum o Zarabianiu na Uploadzie! (/Temat-Uploaduj-com-Najwieksze-Forum-o-Zarabianiu-na-Uploadzie-40889)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Uploaduj.com - Największe Forum o Zarabianiu na Uploadzie! - tomazzi - 17-04-2012 16:15

(17-04-2012 16:11)Karczu napisał(a):  Wczoraj przeszliśmy małą, a właściwie to wielką reorganizację działów. Powinno być czytelniej i prościej dla szukających informacji i chcących zadać pytanie, zapraszam Smile

takie zmiany jak najbardziej pożądane i mile widziane Smile
wielki plus dla was i forum Smile


RE: Uploaduj.com - Największe Forum o Zarabianiu na Uploadzie! - Karczu - 18-04-2012 17:50

Dzięki wielkie i wzajemnie Smile


RE: Uploaduj.com - Największe Forum o Zarabianiu na Uploadzie! - ptasior - 14-06-2012 19:23

Mam pytanie,czy na forum planujesz coś wprowadzić takiego bardziej innowacyjnego?


RE: Uploaduj.com - Największe Forum o Zarabianiu na Uploadzie! - LessiPL - 15-06-2012 14:43

(14-06-2012 19:23)ptasior napisał(a):  Mam pytanie,czy na forum planujesz coś wprowadzić takiego bardziej innowacyjnego?


Ale to zajebiście sztuczne jak moderator tamtego forum bumpuje temat by spytać o innowacje.facepalmfacepalmfacepalm


RE: Uploaduj.com - Największe Forum o Zarabianiu na Uploadzie! - Ty27mek - 15-06-2012 14:48

Brawo :]
Dopiero zauważyłeś, że admin tamtych for i modzi / inne osoby z ekipy podbijają tematy Smile


RE: Uploaduj.com - Największe Forum o Zarabianiu na Uploadzie! - Karczu - 15-06-2012 15:04

(15-06-2012 14:43)LessiPL napisał(a):  
(14-06-2012 19:23)ptasior napisał(a):  Mam pytanie,czy na forum planujesz coś wprowadzić takiego bardziej innowacyjnego?


Ale to zajebiście sztuczne jak moderator tamtego forum bumpuje temat by spytać o innowacje.facepalmfacepalmfacepalm


Ptasior nie jest przecież u mnie moderatorem, haha Big Grin Nie wiem jak wpadłeś na taki pomysł facepalm


Inna sprawa, że samo podbijanie tematów przez innych nie jest przecież nigdzie zakazane.


RE: Uploaduj.com - Największe Forum o Zarabianiu na Uploadzie! - LessiPL - 15-06-2012 15:09

(15-06-2012 14:48)Ty27mek napisał(a):  Brawo :]
Dopiero zauważyłeś, że admin tamtych for i modzi / inne osoby z ekipy podbijają tematy Smile

A admin i inne osoby które o nim nie słyszały niech sobie podbijają w końcu po to jest ten temat aby dyskutować, ale nie na bezczelnego xX

(15-06-2012 15:04)Karczu napisał(a):  
(15-06-2012 14:43)LessiPL napisał(a):  
(14-06-2012 19:23)ptasior napisał(a):  Mam pytanie,czy na forum planujesz coś wprowadzić takiego bardziej innowacyjnego?

Ale to zajebiście sztuczne jak moderator tamtego forum bumpuje temat by spytać o innowacje.facepalmfacepalmfacepalm


Ptasior nie jest przecież u mnie moderatorem, haha Big Grin Nie wiem jak wpadłeś na taki pomysł facepalm


Inna sprawa, że samo podbijanie tematów przez innych nie jest przecież nigdzie zakazane.

to vip czy cokolwiek tam ma



@temat
żeby nie offtopować

podoba mi się layout strony, mimo że lubie mroczne klimaty to jest on całkiem niezły.


RE: Uploaduj.com - Największe Forum o Zarabianiu na Uploadzie! - ptasior - 15-06-2012 15:51

Tymek to że masz stronę 'konkurencyjną' to nie oznacza że możesz offtopować i obrażać tu kogoś,spytałem o innowację. Nie podoba się że nawet podbiłem temat? zarabiam.com nie jest Twoim forum więc nie masz tu nic do gadania czy mogłem Refreshować temat czy nie


RE: Uploaduj.com - Największe Forum o Zarabianiu na Uploadzie! - Karczu - 16-06-2012 11:48

Ogółem proponuję skończyć te dywagacje, zwłaszcza od osób, które prowadzą jakąś "konkurencyjną" działalność do mojej i od pewnego czasu wszystko robią, by próbować jakoś oczerniać nie zdając sobie sprawy z tego, że sposób robienia tego jest już żałosny i sam się już tym ośmiesza. Internetowa zawiść, heh.


RE: Uploaduj.com - Największe Forum o Zarabianiu na Uploadzie! - maxmbc5 - 16-06-2012 18:47

Stronka całkiem spokoSmile