Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Lucky-Points.pl - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Lucky-Points.pl (/Temat-Lucky-Points-pl-39419)

Strony: 1 2 3 4


RE: Lucky-Points.pl - Dominator - 16-07-2011 11:04

(08-07-2011 18:36)Stejk napisał(a):  Gdybyście nam strony nie hakowali to strona byłaby online.

Czytaj o zabezpieczeniach pojebie bo w tej sytuacji to BartuS Ci się włamie w 30 sekund.


RE: Lucky-Points.pl - Ty27mek - 16-07-2011 11:38

Stejk - Planeta, czy hugo wie jak inaczej to oszust.
Wisi mi jeszcze 170 zł za grafiki i inne rzeczy.
Za co konkretnie?
*Baner na zarabiam.com (Reklamowy na górze był)
*Facebook LP + button like
*News na start strony
*Zdobywaj - kod aplikacji, które kryją się pod działem + grafiki
*Wymienia - ---------------||------------------------------
*Grafiki do sklepu
*FAQ
*Działy + grafiki działów na forum
*Buttony do bazaru

Gdy kazałem mu zapłacić wyśmiał mnie, chciał dać 5 zł Lol
Później, po 7 dniach użytkowania pousuwał większość - ale mnie to nie obchodzi Big Grin
Teraz się wymiguje, najpierw mówi, że on by zapłacił, ale "EKIPA" jego nie chce, później mówi, że on nie chce zapłacić i sam nie wie...
Tłumaczy się, że nie ma umowy i tak dalej, jednak robiłem to na zlecenie i dowody na GG są, więc się nie boje Tongue
Po za tym z drugiej strony umowa nie tylko moja z nim, ciekawe, czy ma zarejestrowaną spółkę, rozlicza się z podatków (premium, surfing, zadania, wygrane nagrody i tak dalej...), ma zaakceptowany regulamin przez Prawnika, i tak dalej Smile

Jednym słowem LP to SCAM, a STEJK=PLANETA=KAPITAN STATKU=DEMON=Oszust i kretyn.

Pozdrawiam.


RE: Lucky-Points.pl - wesolutki - 16-07-2011 11:47

Kapitan złodzieju oddawaj moje 20zł Smile


RE: Lucky-Points.pl - Stejk - 16-07-2011 11:59

(16-07-2011 11:38)ty27mek napisał(a):  Stejk - Planeta, czy hugo wie jak inaczej to oszust.
Wisi mi jeszcze 170 zł za grafiki i inne rzeczy.
Za co konkretnie?
*Baner na zarabiam.com (Reklamowy na górze był)
*Facebook LP + button like
*News na start strony
*Zdobywaj - kod aplikacji, które kryją się pod działem + grafiki
*Wymienia - ---------------||------------------------------
*Grafiki do sklepu
*FAQ
*Działy + grafiki działów na forum
*Buttony do bazaru

Gdy kazałem mu zapłacić wyśmiał mnie, chciał dać 5 zł Lol
Później, po 7 dniach użytkowania pousuwał większość - ale mnie to nie obchodzi Big Grin
Teraz się wymiguje, najpierw mówi, że on by zapłacił, ale "EKIPA" jego nie chce, później mówi, że on nie chce zapłacić i sam nie wie...
Tłumaczy się, że nie ma umowy i tak dalej, jednak robiłem to na zlecenie i dowody na GG są, więc się nie boje Tongue
Po za tym z drugiej strony umowa nie tylko moja z nim, ciekawe, czy ma zarejestrowaną spółkę, rozlicza się z podatków (premium, surfing, zadania, wygrane nagrody i tak dalej...), ma zaakceptowany regulamin przez Prawnika, i tak dalej Smile



Jednym słowem LP to SCAM, a STEJK=PLANETA=KAPITAN STATKU=DEMON=Oszust i kretyn.

Pozdrawiam.
Grafiki do sklepu już wcześniej były kupione ,banner też.
Działy+ Grafiki do forum nie chciałem.
Newsa sam napisałeś bo tamten Ci nie pasował
Facebok - sam to zrobiłeś nawet mi nie mówiąc
Do zapłaty:
- Buttony, zdobywaj, wymieniaj.


RE: Lucky-Points.pl - Ty27mek - 16-07-2011 12:02

Stejkuś Smile
Jak Ci nie potrzebne niby, to po co to wstawiałeś?
Dziwne, nie? Zrobiłem sobie bo miałem za dużo wolnego czasu, a ty to wstawiłeś chociaż nie chciałeś Lol


RE: Lucky-Points.pl - Stejk - 16-07-2011 12:44

Jak dałeś za darmo to wstawiłem.


RE: Lucky-Points.pl - Ty27mek - 16-07-2011 12:51

Ale po co wstawiłeś coś, co Ci było nie potrzebne?
A więc skorzystałeś z tego, więc wymagam za to zapłaty Smile
Po za tym nie tłumacz się tylko moją pracą, nie tylko mi nie zapłaciłeś oszuscie Smile


RE: Lucky-Points.pl - Stejk - 16-07-2011 12:53

Miałem już np. te aktualnośći ale to było lepiej napisane więc dodałem. A nic nie mówiłeś ze to za kase.


RE: Lucky-Points.pl - Ty27mek - 16-07-2011 12:56

(16-07-2011 12:53)Stejk napisał(a):  Miałem już np. te aktualnośći ale to było lepiej napisane więc dodałem. A nic nie mówiłeś ze to za kase.

Stwierdziłem, że wszystko podsumuje i rozliczymy się po pracy. Ty się na to zgodziłeś - nie powiedziałeś ile max. możesz zapłacić, więc wynająłem osobę do wycena i moją pracę wyceniła mi na wcześniej wymienione koszty. Więc w czym problem, bo dalej nie rozumiem Planetko? Czy Tam Romanie, Adrianie i ... go wie jeszcze jak.


RE: Lucky-Points.pl - Nokaut - 16-07-2011 13:45

Miałem zamliczeć, ale no muszę coś napisać, bo żal.

Tymek - jak zwykle jesteś śmieszny. Rozliczmy się po pracy, aha, ale kto powiedział że zgodzimy się na twoją cenę? Nie zgodziliśmy się i koniec. Usunęliśmy skutki twojej pracy. Twoje dowody z rozmowami gg jako umowa o pracę poprostu zrzuciły mnie z krzesła(dosłownie) - każdy idota może sobie podstawić podobną rozmowę. Nigdzie w prawie nie ma napisane, że rozmowa gg to umowa o pracę( Jeśli tak, to zacytuj to co dokładnie dotyczy komunikatorów). Pozatym - twoja wycena zwaliła mnie drugi raz z krzesła(do dzisiaj boli). To świadczy o tym że naprawdę jesteś nieletnim albo poprostu masz jakieś problemy bo żaden normalny człowiek za założenie konta na facbooku nie żąda ... 170 zł.



Jednak ty dalej brniesz w to że osoba która prowadzi tę stronę to osoba nieletnia. Mylisz się. Prowadzą ją 3 osoby - w tym dwie pełnoletnie i jedna niepełnoletnia. Firmy nie ma bo nie ma przychodów stałych i podstaw do jej zakładania(strona ma tydzień). Rzoliczamy się z podatkiem na podstawie umowy z sieciami afillacyjnymi i Homepayem - które same rozliczają podatek.

Za to - wy - ciągle hakujecie prwatną własność - na co znalazł by się odpowiedni kodeks karny. Mamy wasze ip, imiona i nazwiska. Darujcie sobie i przestańcie. Strona i tak upada - głównie ze względu na wasze że tak powiem "dziecinne" wybryki. Pozatym co jakiś czas zdradzacie nasze imiona i nazwiska - szkodliwość czynu jest duża i pozostają one w internecie jako ślad. Poszukam w prawie karnym argumentów świadczących o tym że łamiecie je.

pozdrawiam.
[/quote]