Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nowy serwer CS - Zarabiam.com Rekrutacja Admina CS - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Counter-Strike (/Forum-Counter-Strike-40)
+---- Dział: Inne (/Forum-Inne-102)
+---- Wątek: Nowy serwer CS - Zarabiam.com Rekrutacja Admina CS (/Temat-Nowy-serwer-CS-Zarabiam-com-Rekrutacja-Admina-CS-33603)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


Odp: Nowy serwer CS - Zarabiam.com Rekrutacja Admina CS - miniek9090 - 21-01-2013 19:11

Ja chetnie pogram . Admin tez by sie przydal . Pelnilem juz kilka razy ta role

_____________________________________
moj rekord w ninja fruit to 1100 .
zapraszam na bloga o zarabianiu :zarabiamyprzeznet.wordpress.com


RE: Nowy serwer CS - Zarabiam.com Rekrutacja Admina CS - Babcia_Irenka - 21-01-2013 19:13

Też jestem za reaktywacją Big Grin Bardzo dużo gram w cs'a Smile


RE: Nowy serwer CS - Zarabiam.com Rekrutacja Admina CS - bolo9797 - 21-01-2013 20:44

Imię ; Olek
Wiek : 16
Staz; okolo 3 lata
Skill: Calkiem calkiem
Znajomosc amxx - 100%
Jestes na innym serwerze adminem wiec wszystko co z nim zwiazane potrafie Tongue Potrafie odrozroznic czy ktos jest dobry czy poprostu jedzie na hackach Smile
Dlaczego ja?? Widze ze duzo ludzi zglasza podania Smile Kazdy ma rownie szanse Tongue Dziennie na gre w cs poswiecam okolo 3-4h.......... (Straszne ;/)Mam dobry kontakt z innymi graczami oraz jestem cierpliwy .


RE: Nowy serwer CS - Zarabiam.com Rekrutacja Admina CS - AbC1995 - 21-01-2013 21:03

Imię: Kuba
Wiek :18
Posiadasz STEAMA? Tak Wink
Znajomość AMXX : Dobra
Posiadasz mikrofon : Tak
Ile lat grasz w CS ? : 3 lata z przerwami Wink
Ile dziennie grasz ? : To zależy, od godziny w górę.
Ile razy posiadałeś Admina? Jeśli już posiadałeś to gdzie? : Miałem dwa razy własny serwer, admina posiadałem jeszcze na armia-ropczycka.com i na dawnej masakra,pl(nie istnieje)
Dlaczego Ty jesteś dobrym kandydatem na admina ? : Nie będę ukrywać, pewnie jest pełno chętnych co są lepsi i gorsi, nie mam argumentów bo wszystkie są wyżej podane Wink


RE: Nowy serwer CS - Zarabiam.com Rekrutacja Admina CS - Skipi - 21-01-2013 21:10

Też bym pograł ale najlepiej na jakimś modzie Smile


RE: Nowy serwer CS - Zarabiam.com Rekrutacja Admina CS - Babcia_Irenka - 21-01-2013 21:31

@Up... chyba na łeb Ci coś padło. Cs na modach typu BF2, Cod mod itp. to jedno wielkie gówn*. Nie da się tak grać. Lepiej zrobić Only DD2, albo FFA.


RE: Nowy serwer CS - Zarabiam.com Rekrutacja Admina CS - Nicktim - 21-01-2013 21:59

Jak powstanie ten serwer to jestem skłonny nawet go dofinansować np: kupować co miesiąc vipa Smile


RE: Nowy serwer CS - Zarabiam.com Rekrutacja Admina CS - dawidq3 - 25-01-2013 05:06

DD2 albo jakies FFA starczy, tylko kwestia ilu ludzi będzie na servie (z pocz. można dac ok. 12 spotow i angażować się dopóki się to nie rozwinie Big Grin) Gram już 8 lat także mogę coś pomoc. Pozdro ;]


RE: Nowy serwer CS - Zarabiam.com Rekrutacja Admina CS - Kzn - 03-02-2013 22:17

Jestem w stanie zakupić serwer 20 slotów (z polski [warszawa])
I tu pytanie czy Admin wyraziłby zgodę aby serwer istniał pod nazwą forum i miał tutaj swój dział ? ;D


RE: Nowy serwer CS - Zarabiam.com Rekrutacja Admina CS - Madroxx - 03-02-2013 22:20

(03-02-2013 22:17)Kzn napisał(a):  Jestem w stanie zakupić serwer 20 slotów (z polski [warszawa])
I tu pytanie czy Admin wyraziłby zgodę aby serwer istniał pod nazwą forum i miał tutaj swój dział ? ;D

Dobry pomysł Smile