Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ustawione Mecze za grosze. Gwarancja lub zwrot pieniędzy ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Ustawione Mecze za grosze. Gwarancja lub zwrot pieniędzy ! (/Temat-Ustawione-Mecze-za-grosze-Gwarancja-lub-zwrot-pieniedzy-27070)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


- Keitaro - 18-04-2010 10:16

Jeśli chodzi o takie niesprawdzone źródła to nie daję gwarancji że to wejdzie Wink

Typ na 100% pewny podam, ale tego jeszcze nie sprawdziłem. Myślę że wejdzie bo za niego też zapłaciłem no ale.. Ręki uciąć nie daje ;]


- megorasz - 18-04-2010 10:24

Keitaro napisał(a):Jeśli chodzi o takie niesprawdzone źródła to nie daję gwarancji że to wejdzie Wink

Typ na 100% pewny podam, ale tego jeszcze nie sprawdziłem. Myślę że wejdzie bo za niego też zapłaciłem no ale.. Ręki uciąć nie daje ;]

Jeśli nie wejdzie, to będę podejrzewał że masz jakieś profity za utopione przez nas złotówki u buków :lol:


- Keitaro - 18-04-2010 10:43

Zaraz bd miał z kursem 2,80 też dobry wczoraj mi wszedł od tego gościa ;]

Mogłem podać tylko ten rumuński i pewny ;]

Słuchaj ja za każdy płace i ryzykuje więc nie miej do mnie pretensji..

Jak będzie od sprawdzonego na100% źródła to podam. A te teraz podane podaje po prostu z dobrego serca ;P

[ Dodano: Nie 18 Kwi, 2010 ]
D.Briansk - N.Novogorod

[ Dodano: Nie 18 Kwi, 2010 ]
Ten drugi typ według mnie jest o wiele pewniejszy ;]


- megorasz - 18-04-2010 11:04

To jest ten typ za 2,8? Bo na expekt jest za 3,05 ;-) różnica spora


- Keitaro - 18-04-2010 11:35

No to różne są kursy na różnych bukach ;P

Mam jeszcze z wielkim kursem ;D możecie sobie postawić z 5 zł gościu mówił że pewny ;P Ale za to też ręki uciąć nie daje. Mi wcześniej coś takiego weszło to 3250 zł miałem.

zaraz bd miał: )


- tomciozet - 18-04-2010 13:28

Keitaro napisał(a):D.Briansk - N.Novogorod

Co to za liga i kiedy grają?? U żadnego booka nie mogę znaleźć. :evil2: :cry:
Domyślam się, że rosyjska, ale nie widzę, ani w Expekt, ani Betclic.


- megorasz - 18-04-2010 13:52

tomciozet napisał(a):
Keitaro napisał(a):D.Briansk - N.Novogorod

Co to za liga i kiedy grają?? U żadnego booka nie mogę znaleźć. :evil2: :cry:
Domyślam się, że rosyjska, ale nie widzę, ani w Expekt, ani Betclic.

to jest pierwsza liga...w sensie druga...nie ta liga ze Spartakami i Zenitami tylko niżej...w expekcie jest (mogłeś nie widzieć bo o 14 zaczęli)...szkoda tylko, że do przerwy wynik jest nie po naszej myśli.


- tomciozet - 18-04-2010 13:56

to jest pierwsza liga...w sensie druga...nie ta liga ze Spartakami i Zenitami tylko niżej...w expekcie jest (mogłeś nie widzieć bo o 14 zaczęli)...szkoda tylko, że do przerwy wynik jest nie po naszej myśli.[/quote]
Dziękuję, już znalazłem. Szkoda, że za późno. A wynik? Może tak miało być. Minęło dopiero 45 minut. Wink


- megorasz - 18-04-2010 13:57

ehhh tylko remis :roll:


- JereManU - 18-04-2010 15:52

Kolejne dwa nie weszły. Nie ma szans żeby były to fixy, są to najwyżej indsidery i tyle.