Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Największe sukcesy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Forum Bukmacherskie (/Forum-Forum-Bukmacherskie-284)
+--- Dział: Bukmacherstwo (/Forum-Bukmacherstwo-204)
+--- Wątek: Największe sukcesy (/Temat-Najwieksze-sukcesy-20216)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


- damian097 - 11-02-2008 19:34

a wyszedl ktos z was na bukmacherz na plus?


- mjs17 - 11-02-2008 19:52

pod względem tego tygodnia to nie najlepiej postawiłem łącznie za 25 zł a wygrałem tylko 20 zł co narazie jak arsenal dzisiaj wygra to jeszcze jakiś plus będzie czyli prawdopodobnie wyjdę na 0 :-) dobrze ze nie jestem aż tak dużo stratny ale 90 minuta zadecydowała w lidze francuziej bo akurat padła bramka a obstawiłem na remis no ale tak już jest gdyby nie ta 90 minuta to bym miał ponad 100 zł a tak nie mam nic :-)


- nikosis - 11-02-2008 21:27

Znam osobę która żyje z bukmacherki i ma się dobrze. Sęk w tym że nie ma co liczyć na szczęście tylko przeznaczyć swój czas na dogłębne analizy. Nie mam zbyt dużego doświadczenia, ale trafiają się świetne typy tylko trzeba analizować spotkania, takie jak np. leciał mecz Willem II Tilburg - AZ. AZ z plagą kontuzji, bez formy i ze śmieszntym faworyzowaniem bramkarza Watermanna przez trenera, Willem II radzące sobie nieźle, mimo odległego miejsca w tabeli. Postawiłem 1x z podpórką, ale czy tak mogłem na czysto 1 bo Willem wygrało 3:0 i było to absolutnie zasłużone zwycięstwo. Po prostu w bukmacherce liczy się dobra analiza, dużo pracy + szczęście i nie ma co liczyć tylko na to drugie bo można się przeliczyć.

A no i lepiej postawić dajmy na to 10 zł na singla-dubla (max tripelka, ale takiego pewnego w miarę) niż robić tasiemce po AKO 12. Strata pieniędzy. Szansa mniejsza niż w dużym lotku. :lol:

Kierować się też należy zasadom którą przejąłem po moim koledze, wytrawnym bukmacherze - nie ma pewniaków, są tylko faworyci.


- mjs17 - 11-02-2008 21:51

z tym ostatnim zdaniem to w 100% się z tobą zgodzę ale żeby wygrać trzeba zaryzykować inaczej nie masz nic możesz 10 razy przegrać a za tym 11 wygrać i to dużo sumę ha


- tomciozet - 11-02-2008 23:22

nikosis napisał(a):nie ma pewniaków, są tylko faworyci.
Świetnie to ująłeś. :-D
nikosis napisał(a):Szansa mniejsza niż w dużym lotku.
Z tym się nie zgodzę. :-P W DL masz szansę jedną na 13983816. 8-)
A grając u bukmachera na 12 zdarzeń trzydrogowych masz szansę 1:531441. 8-)


- nikosis - 12-02-2008 18:36

A skąd wiesz że chodziło mi o szóstkę? :mrgreen:


- mjs17 - 12-02-2008 20:17

w lotku masz na pewno mniejszą szansę niz w buka i tego jestem na 100% pewien a to dlatego ze w bukmacherstwie wygrałem już kilka razy a w lotku jeszcze nie ha :mrgreen:


- kactuzz - 24-04-2008 17:53

Hmm jakoś umarł temat to trzeba odświeżyć Wink

Co prawda nie jest to moja największa wygrana i kupon jest z końca zeszłego roku, ale był to mój 2 kupon w internetowym buku, ech szkoda, że więcej nie zaryzykowałem Big Grin

Kod:
FC Nürnberg - AZ Alkmaar (Typ)    1   2,10      [Prawidłowo]      2:1
Everton FC - FC Zenit St.Petersburg (Typ)   1  1,75     [Prawidłowo]      1:0
Panathinaikos - Lokomotiv Moscow (Typ)   1  1,85     [Prawidłowo]     2:0
Hertha BSC (A) - Hansa Rostock (A) (Typ)   1  1,65     [Prawidłowo]   3:0
Wisla Krakow - GKS Belchatow (Typ)       1  1,55     [Prawidłowo]  2:1

Kod:
Stawka      1,00 PLN
Kurs     17,39
Wygrana     17,39 PLN
Status     Prawidłowo



- DaGoor - 17-06-2008 10:19

Ja sie nie znam na bukmacherce Tongue Troche tylko na piłce, ale nie polecam obstawiania Piłki nożnej... Oto przykład... Moje kupony z Euro:
[Obrazek: euroma4.jpg]
Minus, minus i jeszcze raz minus ^^

A teraz kupony z NBA i Tenisa. Zacząłem w niedziele.
[Obrazek: tenisif8.jpg]

Jest zmiana? :idea: jak widać 3 kupony na dziś. Mam nadzieje że nie będzie gorzej :-) Poinformuje potem czy mi weszły 8-) Oczywiście sam tych typów nie wybierałem. Brałem je z forum:
http://www.typujemy.pl/forum/viewforum.php?f=3

A najlepsze od tego usera:
http://www.typujemy.pl/forum/viewtopic.php?t=24391&postdays=0&postorder=asc&start=180


Myśle że na jego typach dorobię sie nie małej kwoty (zobaczcie jego poprzednie kupony) ^^ :idea:


- mrw111 - 18-06-2008 14:49

DaGoor, Tak na marginesie to temat Największe Sukcesy a nie największe wpadki :-|