Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kolejny nudny dziennik - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Kolejny nudny dziennik (/Temat-Kolejny-nudny-dziennik-174793)

Strony: 1 2 3


RE: Kolejny nudny dziennik - itmaster - 28-11-2022 15:52

No dnióweczka ładna Smile


RE: Kolejny nudny dziennik - warchlak95 - 05-12-2022 13:49

Nowy tydzień - powoli powoli do przodu Huh

Weekedny zazwyczaj sobie odpuszczam, ale wczoraj popracowałem godzinkę co przełożyło się na dzisiejszy przelew. Życzę każdemu rozpoczynania poniedzialkow w taki sposób Smile


[Obrazek: image1.png]


RE: Kolejny nudny dziennik - warchlak95 - 12-12-2022 13:29

Kolejny tydzień, z braku czasu nie ma czym się chwalić. Pod koniec tygodnia coś fajnie wpadło i trzeba spinać dupe na święta - prezenty same sie nie kupią Smile
[Obrazek: 111111.png]


RE: Kolejny nudny dziennik - warchlak95 - 19-12-2022 11:20

Nowy tydzien - swieta tuz tuz wiec trzeba spinac dupe. Dzisiaj z rana wpadl mi do glowy genialny pomysl - poki co sie sprawdza i dniówka zarobiona jednak po chwili przemyśleń myślę hmmm, czemu nie zdublować tego wyniku? No i udalo sie. Wiec 160$ z groszem ogarnięte - lece po więcej. Jak dobrze pójdzie to dzisiaj zatrzymam się na 500$ i cały tydzień z bani Smile Nie moge na dupie usiedzieć i ciągle szukam czegoś nowego - jak dalej tak pójdzie i dzisiaj dostukam sobie troche $$ to będzie to jeden z lepszych "interesów" jakie kiedykolwiek miały miejsce. Pozdro, miłego dnia! 
[Obrazek: Zrzut-ekranu-2022-12-19-o-11-20-11.png]


RE: Kolejny nudny dziennik - warchlak95 - 02-01-2023 19:22

Hej wszystkim w nowym roku. Nowy rok - nowa metoda do testowania. Póki co wczoraj przygotowałem wszsytko by od rana ruszyć na pełnej i jakoś wychodzi Huh
Wszystkiego dobrego w nowym roku! Smile
[Obrazek: Zrzut-ekranu-2023-01-2-o-19-25-20.png]


RE: Kolejny nudny dziennik - kopolko123 - 06-01-2023 10:44

Ładnie się to rozkręca, będe śledził.


RE: Kolejny nudny dziennik - warchlak95 - 16-01-2023 22:23

Dawno mnie tu nie było, brak motywacji do testowania nowych metod, ale za to wczoraj i dzisiaj na chwilkę przysiadłem się do pierwszego sposobu, który nadal ma się dobrze.

Mam w głowie nowy pomysł, ale ciężko się zebrać żeby z tym w końcu ruszyć zwłaszcza, że o krypto mam średnie pojęcie. Czas pokaże, najwyższa pora się doedukować.

Dobrego tygodnia wszystkim Smile
[Obrazek: image0.jpg]


RE: Kolejny nudny dziennik - warchlak95 - 15-06-2023 18:41

Pol roku pozniej - odbiłem od tej metody bo znalazłem nieco bardziej dochodową.
Dniówki wpadają jako takie - nie ma co narzekać Smile
Miłego wszystkim!
[Obrazek: z.jpg]


RE: Kolejny nudny dziennik - warchlak95 - 20-06-2023 17:20

Dniówki bez zmian Tongue


[Obrazek: 12.jpg]


RE: Kolejny nudny dziennik - warchlak95 - 24-06-2023 11:10

Dniowki nadal kreca sie w widełkach 800-2000zł. Zależy od wolnego czasu po prostu.
Postaram sie nieco szerzej rozpisać na czym zarabiam.

Facebook - to głowny motor napędowy zarabiania. Fanpage + fb ads, zarabianie na pomocy innym potrzebującym osobom. Jednak przy fb ads trzeba zatrzymać się na chwilę... Ostatnio miałem nieprzyjemność zablokowania konta na fb i jakiejś dziwnej weryfikacji. Postawiłem nowe, reklama rusza i co? No i właśnie nic... Polecam kazdemu startującemu ze swoim biznesem i fb ads ustawiać 20zł budżetu dziennego na start, w innym wypadku algorytm facebooka "przepali" Wam hajs ustawiony na daną kampanię. Mówię tutaj o kwotach 50zł+/dzień. Niestety tak jest w pierwszych dniach działania. Czy ustawię 20/dzień czy 50-100/dzień - nie widać żadnego większego ruchu i efektu "wow" Sad

Nowy fp stoi od tygodnia i zainteresowanie wzrasta z dnia na dzień więc rada innym - nie poddawać się po 2-3 dniach od puszczenia reklamy bo jak algorytm zacznie łapać musi minąć dobry tydzień. Potem jest PETARTDA wowwow

Jeśli ktoś miałby jakieś pytania lub byłby zainteresowany współpracą - zapraszam. Miłego weekendu wszystkim!! hej