Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Associate plus - 20PLN / 5 USDT wystarczy nr tel bez kyc ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Associate plus - 20PLN / 5 USDT wystarczy nr tel bez kyc ! (/Temat-Associate-plus-20PLN-5-USDT-wystarczy-nr-tel-bez-kyc-172296)

Strony: 1 2 3


RE: Associate plus - 20PLN / 5 USDT wystarczy nr tel bez kyc ! - Morricorne - 27-07-2021 22:38

(27-07-2021 22:24)Adisokol napisał(a):  XDDD Zostalem zablokowany ze wzgledu na duza liczbe multikont zarejestrowanych z mojego linku. No niezle .
Jezeli komus zalezy na tej weryfikacji i zalozyl konto po 19;41 dzis to zostawiam nr whatsapp do adminki +48 733 969 875
Dopiszcie ze chcecie skorzystac z tymczasowego doladowania a osoba u ktora wam polecila zostala zablokowana to was pewnie puszcza dalej.

Temat do zamkniecia jako iz nie jestem w stanie dalej zalatwiac bonusu kolejnym osobom.
@Majka
@Hybrid1990

Ciekawe. Za kilkanaście minut sprawdzę czy będę mógł znowu odebrać te 21 zł.


RE: Associate plus - 20PLN / 5 USDT wystarczy nr tel bez kyc ! - Majka - 28-07-2021 07:42

(27-07-2021 22:24)Adisokol napisał(a):  XDDD Zostalem zablokowany ze wzgledu na duza liczbe multikont zarejestrowanych z mojego linku. No niezle .
Jezeli komus zalezy na tej weryfikacji i zalozyl konto po 19;41 dzis to zostawiam nr whatsapp do adminki +48 733 969 875
Dopiszcie ze chcecie skorzystac z tymczasowego doladowania a osoba u ktora wam polecila zostala zablokowana to was pewnie puszcza dalej.

Temat do zamkniecia jako iz nie jestem w stanie dalej zalatwiac bonusu kolejnym osobom.
@Majka
@Hybrid1990

Serwis uważamy za scam i wyrzucamy temat czy prowadzimy dyskusje? Może ktoś ma ochotę "przejąć" temat (podmienimy reflink) w nawiązaniu do zablokowanego konta autora tematu?


RE: Associate plus - 20PLN / 5 USDT wystarczy nr tel bez kyc ! - M$ney - 28-07-2021 07:43

Probowal ktos wyplacic to 700zl, czy cos wyskakuje i sie nie da?


RE: Associate plus - 20PLN / 5 USDT wystarczy nr tel bez kyc ! - Majka - 28-07-2021 08:04

(28-07-2021 07:43)M$ney napisał(a):  Probowal ktos wyplacic to 700zl, czy cos wyskakuje i sie nie da?

Nie da się - czyt. 1 post


RE: Associate plus - 20PLN / 5 USDT wystarczy nr tel bez kyc ! - Adisokol - 28-07-2021 08:17

(28-07-2021 08:04)Majka napisał(a):  
(28-07-2021 07:43)M$ney napisał(a):  Probowal ktos wyplacic to 700zl, czy cos wyskakuje i sie nie da?

Nie da się - czyt. 1 post

Jak ktos chce przejac temat to prosze bardzo aczkolwiek bez sensu zeby wisial z moim linkiem jak nikt nie otrzyma bonusu. Chcialbym tez zeby byla to uczciwa osoba ,ktora bedzie faktycznie regularnie weryfikowac tych uzytkownikow u administracji skoro post ma byc wstawiony z mojego konta.Serwis jest raczej scamem gdy ktos wplaci jakas kwote a darmowy bonus wyplacaja/wyplacali.


RE: Associate plus - 20PLN / 5 USDT wystarczy nr tel bez kyc ! - Majka - 28-07-2021 08:37

Up.

Ok, miałam na myśli podmienić link i wstawić konkretną informację, nie ma problemu jak chcesz to zamykamy temat.
Jak ktoś ma ochotę może założyć temat na podobę obecnego.
Pozdrawiam.

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.