Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
LBRY - konkurencja YouTube która płaci za aktywność w social media - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: LBRY - konkurencja YouTube która płaci za aktywność w social media (/Temat-LBRY-konkurencja-YouTube-ktora-placi-za-aktywnosc-w-social-media-168310)

Strony: 1 2 3


RE: LBRY - konkurencja YouTube która płaci za aktywność w social media - hosezbsk - 29-07-2020 07:35

Fajnie się zapowiada Smile Poszło z refa,pozdrawiam


RE: LBRY - konkurencja YouTube która płaci za aktywność w social media - maxiu170 - 30-07-2020 09:47

Jestem z refa, przydałby się jakiś mini-poradnik co robić żeby zmaksymalizować zyski.


RE: LBRY - konkurencja YouTube która płaci za aktywność w social media - Repteyshi - 01-08-2020 09:11

(18-07-2020 19:56)xdax1 napisał(a):  Akceptację nagrody, full wiadomość:
Nie mogę robić żadnych zadań itd.

Cytat:Oczekiwanie na zatwierdzenie nagrody
To konto musi zostać sprawdzone, zanim będziesz mógł uczestniczyć w programie nagród. Nie wszyscy użytkownicy i regiony mogą się kwalifikować. Może to zająć od kilku godzin do kilku dni. Proszę być cierpliwym.

Przepraszamy za tę niedogodność, ale dodaliśmy ten dodatkowy krok, aby zapobiec nadużyciom. Użytkownicy korzystający z VPN lub współdzielonych połączeń będą nadal widzieć ten komunikat i nie będą kwalifikować się do nagród.

Zapoznaj się z
Często zadawane pytania dotyczące nagród
aby się zakwalifikować i wyślij nam e-mail na adres [email protected], jeśli nadal będziesz widzieć tę wiadomość. Możesz nadal używać LBRY bez tej funkcji. W międzyczasie ciesz się wszystkimi niesamowitymi bezpłatnymi treściami!

I ile u ciebie to trwało? Mam tak samo.