Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kryptowaluty,akcje,kraniki, boty do giełd wszystkiego po trochu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Kryptowaluty,akcje,kraniki, boty do giełd wszystkiego po trochu (/Temat-Kryptowaluty-akcje-kraniki-boty-do-gield-wszystkiego-po-trochu-167679)

Strony: 1 2 3


RE: Kryptowaluty,akcje,kraniki, boty do giełd wszystkiego po trochu - mystikk - 17-05-2020 17:55

(17-05-2020 17:53)Madara Uchiha napisał(a):  No chodzi o to czy długoterminowo mogę np kupić sobie akcję jakiejś spółki, trzymać ją np. 10 lat i potem sprzedać, ewentualnie dokupić kolejne akcje?

Jasne moment wyjścia wybierasz sobie ty sam, jak uznasz ze zarobiłeś wystarczająco to sprzedajesz ale rownież jak uznasz ze spółka leci w dół to możesz sprzedać ją z stratą żeby nie stracić więcej


RE: Kryptowaluty,akcje,kraniki, boty do giełd wszystkiego po trochu - beeseo - 17-05-2020 18:05

kryptowaluty to niestety mój demon. 30 koła w plecy przez różne akcje, koparki i inne. Wybrałeś bardzo ryzykowne sposoby zarabiania, trzeba mieć dużą wiedzę i być na bieżąco.


RE: Kryptowaluty,akcje,kraniki, boty do giełd wszystkiego po trochu - mystikk - 17-05-2020 18:19

(17-05-2020 18:05)beeseo napisał(a):  Kryptowaluty to niestety mój demon. 30 koła w plecy przez różne akcje, koparki i inne. Wybrałeś bardzo ryzykowne sposoby zarabiania, trzeba mieć dużą wiedzę i być na bieżąco.

W krypto siedze od 3 lat na jednych zarobiłem na innych straciłem niestety taki biznes, a w akcje postanowiłem wejść ponieważ wydaje mi się ze aktualnie na polskiej giełdzie są dobre ceny ale nikt nie wie czy nie będzie jeszcze taniej Wink


RE: Kryptowaluty,akcje,kraniki, boty do giełd wszystkiego po trochu - mystikk - 18-05-2020 15:45

Hej dziś mija 5 tydzień eksperymentu Smile Kupiłem dziś 16 akcji PZU po cenie 29.13zł za szt.(całość 470,76) oraz trochę kryptowaluty ENJ po cenie 0.00001630 satoszi (0,012714btc=500zł). Na dzien dzisiejszy jestem 96zł do przodu na kryptowalutach i -49,54 na akcjach ccałe moje portfolio można znaleźć blogu na którego serdecznie zapraszam Smile
Allegro tez troche ruszło sprzedałem troche złota w grach.
[Obrazek: allegro1.png]


RE: Kryptowaluty,akcje,kraniki, boty do giełd wszystkiego po trochu - mystikk - 27-05-2020 15:32

Witam po tygodniowej przerwie na wstępie chciałem przeprosić za swoją nie obecność , w tym miesiącu niestety nie kupiłem ani akcji ani krypto musiałem te środki poświecieć na coś innego w następnym tyg kupie za podwojną kwote czyli 2x 500zł na akcje i 2x 500zł na krypto.Stan portfela na dzien dzisiejszy akcji +76zł a kryptowalut +5zl jak widać różnica z poprzednim tygodniem jest. Na poczatku poprzedniego tyg zaczołem uzywac bota 2x po 3 dni ponieważ tyle mozna uzywac na trial z wszystkimi opcjami wersja na cały meisiac kosztuje 100 euro., bot raz wypracował 10$ a raz 25, pograłem tez troche na dzwigniach udało sie ugrać pare $ co pokaże na zdjęciach , gralem bardzo ryzykwnie i prawie bym wyczyścił konto , wypłaciłem 400$ ugrane a zostawiłem tyle samo co mialem na początku czyli 120$

[Obrazek: bot.png]

[Obrazek: Screenshot-20200527-123119-Binance.jpg]

[Obrazek: strona1.jpg]

[Obrazek: strona2.jpg]
.


RE: Kryptowaluty,akcje,kraniki, boty do giełd wszystkiego po trochu - Swiss - 06-09-2020 12:26

Witam,polecam kranik faucetcrypto cały czas wypłacalny mozna tu wypłacic pierwsze satoshi tego samego dnia
https://www.faucetcrypto.com
Chętnie pomoge ,podpowiem jak zacząc , załozyc portfel i przelac swoją pierwszą cryptowalutę