Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie przez młodziaka - CEL 5000zł/msc. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Zarabianie przez młodziaka - CEL 5000zł/msc. (/Temat-Zarabianie-przez-mlodziaka-CEL-5000zl-msc-167459)

Strony: 1 2 3


RE: Zarabianie przez młodziaka - CEL 5000zł/msc. - BERDIPL - 22-04-2020 16:56

Podsumowanie DZIEŃ 11
Dzisiejsze podsumowanie wrzucam później niż zazwyczaj, bo pogoda Nas rozpieszcza. Niestety muszę stwierdzić, że ostatnie 2 dni pod względem pracy były najkrótsze dlatego wyniki są jakie są. Wczoraj jak i dzisiaj do godziny 16 spędzałem czas na dworze, a dokładnie zrobiłem sobie wycieczki rowerowe. Pochłonęły one sporo czasu, ale też po tak długiej przerwie mocno zmęczyły. Wczorajszy wynik zarobkowy to tylko 100zł więc o połowę mniej niż minimalnie planowałem. Teraz siadam do roboty i postaram się chociaż trochę odpracować zaległe cele.

Podsumowania Celów

CEL 1 : W tym miesiącu zarobiłem 2185zł/5000zł
CEL 1.2 : Wczoraj zarobiłem 100zł Sad
CEL 2 : Wczoraj przerobiłem 2h kursu!
CEL 3 : Wczoraj zrobiłem 125 pompek, przysiadów i brzuszków!


RE: Zarabianie przez młodziaka - CEL 5000zł/msc. - akrol7106 - 25-04-2020 19:44

(22-04-2020 16:56)BERDIPL napisał(a):  Podsumowanie DZIEŃ 11
Dzisiejsze podsumowanie wrzucam później niż zazwyczaj, bo pogoda Nas rozpieszcza. Niestety muszę stwierdzić, że ostatnie 2 dni pod względem pracy były najkrótsze dlatego wyniki są jakie są. Wczoraj jak i dzisiaj do godziny 16 spędzałem czas na dworze, a dokładnie zrobiłem sobie wycieczki rowerowe. Pochłonęły one sporo czasu, ale też po tak długiej przerwie mocno zmęczyły. Wczorajszy wynik zarobkowy to tylko 100zł więc o połowę mniej niż minimalnie planowałem. Teraz siadam do roboty i postaram się chociaż trochę odpracować zaległe cele.

Podsumowania Celów

CEL 1 : W tym miesiącu zarobiłem 2185zł/5000zł
CEL 1.2 : Wczoraj zarobiłem 100zł Sad
CEL 2 : Wczoraj przerobiłem 2h kursu!
CEL 3 : Wczoraj zrobiłem 125 pompek, przysiadów i brzuszków!

Wiem że nie wiele czasu zostało Ci do osiągnięcia celu ale 2185 zł to również świetny wynikSmile Powodzenia


RE: Zarabianie przez młodziaka - CEL 5000zł/msc. - BERDIPL - 25-04-2020 21:51

Wiadomość dla osób śledzących mój dziennik. Ostatnio ciężko mi było pisać poprzednie posty, ponieważ przez jeden dzień oprócz standardowej pracy za dużo ciekawych rzeczy się nie dzieje, a nie chciał bym codziennie pisać tego samego. Od teraz będę umieszczał posty co tydzień z tygodniowym podsumowaniem. Posty będą pojawiać się od 1 maja i równo co tydzień będzie podsumowanie. Prawdopodobnie ten miesiąc zakończę z kwotą mniej więcej 4000zł. Od maja moja nisza zostanie jeszcze bardziej wyskalowana i w maju będę liczył na zarobek rzędu 10 000 zł. Zobaczymy co z tego wyjdzie Smile Tak więc następny post pojawi się 1 maja i będzie podsumowaniem miesiąca jak i ostatniego tygodnia.


RE: Zarabianie przez młodziaka - CEL 5000zł/msc. - braun521 - 16-08-2020 13:16

Jak idzie byku?