Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Vimba - 20$ w Bitcoinach za założenie konta i 20$ za polecenie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Vimba - 20$ w Bitcoinach za założenie konta i 20$ za polecenie (/Temat-Vimba-20-w-Bitcoinach-za-zalozenie-konta-i-20-za-polecenie-167452)

Strony: 1 2 3


RE: Vimba - 20$ w Bitcoinach za założenie konta i 20$ za polecenie - Domel32 - 24-04-2020 08:47

@Stachu też nie bardzo rozumiem tej zagrywki z ich stronu. Ja dostałem bonus za depozyt 10 EUR, czyli ok bo rejestrowałem się na poprzednich warunkach promocji, a kwota bonusu powitalnego była już na nowych Wink Daj znać jak otrzymasz odpowiedź z supportu.

@ViMarie wpisałeś nr referencyjny w przelewie?


Vimba - 20$ w Bitcoinach za założenie konta i 20$ za polecenie - Stachu - 24-04-2020 09:03

(24-04-2020 08:33)ViMarie napisał(a):  
(17-04-2020 08:28)Domel32 napisał(a):  Trochę to wszystko trwało ale dopiero dzisiaj rano otrzymałem potwierdzenie weryfikacji. Były święta, a w Nowej Zelandii mieli też dodatkowo dzień wolny po świętach. Pani z supportu trochę marudziła, żeby paszport lub prawo jazdy dosłać ale napisałem do CEO Vimby i obyło się bez tych dokumentów.

Funkcji autoinvest nadal nie sprawdziłem w praktyce, dopiero dzisiaj robię przelew. Konto zakładałem w piątek tydzień temu na starych zasadach promocji i powinienem otrzymać bonus za wpłatę 10 EUR, ale zobaczymy co z tego będzie.

Dostałem też dzisiaj naliczenie za poleconych i zleciłem wypłatę BTC. Po kilku minutach była na moim koncie w Coinbase.

@Stachu masz bonus i to co wpłaciłeś w BTC?
A czy możesz mi na priv napisać namiar do tego CEO? Mój depozyt złożony z Revolut na 100 euro nie dotarł do Vimba. Mam potwierdzenie transakcji z Revolut i od ich strony jest wszystko ok, ale support Vimba milczy, może CEO by mi pomógł.


Moja dziewczyna ma to samo. W środę rano przelew wyszedł z Revolut, ale nie doszedł do Vimby...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: Vimba - 20$ w Bitcoinach za założenie konta i 20$ za polecenie - ViMarie - 24-04-2020 09:41

(24-04-2020 08:47)Domel32 napisał(a):  @Stachu też nie bardzo rozumiem tej zagrywki z ich stronu. Ja dostałem bonus za depozyt 10 EUR, czyli ok bo rejestrowałem się na poprzednich warunkach promocji, a kwota bonusu powitalnego była już na nowych Wink Daj znać jak otrzymasz odpowiedź z supportu.

@ViMarie wpisałeś nr referencyjny w przelewie?

No właśnie, zorientowałam się po 30 minutach, że nie wpisałam nr referencyjnego w przelewie i chciałam go wycofać, ale już się nie dało, bo został zrealizowany. Jednak nie rozumiem dlaczego support milczy, na potwierdzeniu z Revolut jest tyle danych, że bez trudu można to zaksięgować na podstawie pełnych personaliów i adresu.


RE: Vimba - 20$ w Bitcoinach za założenie konta i 20$ za polecenie - Domel32 - 24-04-2020 10:20

@ViMarie jak nie wpisałaś nr referencyjnego to wszystko jasne, myślę że musisz po prostu cierpliwie poczekać i jak raz napisałaś do supportu
to wystarczy i otrzymasz odpowiedź.

@Stachu różnica czasu tutaj pewnie odegrała rolę, u nas 8:00 to 20:00 w Nowej Zelandii i być może nie zdążyli zaksięgować wpłat i wysłać kryptowalut w ten piątek.
Druga sprawa to opóźnienia mogą wynikać też z dużej ilości rejestracji. Bitcoiny przeleją pewnie w przyszłym tygodniu.


Vimba - 20$ w Bitcoinach za założenie konta i 20$ za polecenie - Stachu - 25-04-2020 07:28

Niestety, ale nie dostaniemy brakujących 5€ :/


Dostałem maila:
„Yes the referral offer was updated on the 17th any deposits after this date missed the cross over and received 10 Euros.
Even if your friends were recommended they have to have deposited before the 17th, the referral offer has now been updated as we have a limited referral budget per week.
From this Friday our referral system has been updated again please review our FAQs here: https://vimba.co/faqs”


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: Vimba - 20$ w Bitcoinach za założenie konta i 20$ za polecenie - piotreq86 - 25-04-2020 08:09

W chwili obecnej warunki zmieniły się na jeszcze gorsze:
"Introduce a friend to Vimba and you will both get €10 of free Bitcoin once your friend completes four auto-invest transactions of €100 or more in total."

Także jeśli ktoś się spóźnił, teraz to już chyba nie jest to warte zachodu.


RE: Vimba - 20$ w Bitcoinach za założenie konta i 20$ za polecenie - Domel32 - 25-04-2020 11:27

Polecieli w kulki z tymi zmianami regulaminu. Dla kogoś kto planuje inwestycję w kryptowaluty w Vimba w dłuższym terminie, to raczej bez różnicy
czy otrzyma za 2 tyg. czy 4 tyg. bonus. 4 transakcje są darmowe, ale zakładanie konta tylko dla bonusu raczej mija się już z celem.


RE: Vimba - 20$ w Bitcoinach za założenie konta i 20$ za polecenie - Domel32 - 25-09-2020 07:52

Vimba rozsyła maile z informacją o zakończeniu działalności, więcej info na stronie głównej vimba.co


Vimba - 20$ w Bitcoinach za założenie konta i 20$ za polecenie - Hybrid1990 - 17-04-2021 09:48

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.