Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Codzienne Darmowe turnieje na Video Sloty - grasz Za Darmo możesz wygrać $ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Codzienne Darmowe turnieje na Video Sloty - grasz Za Darmo możesz wygrać $ (/Temat-Codzienne-Darmowe-turnieje-na-Video-Sloty-grasz-Za-Darmo-mozesz-wygrac-167105)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29


RE: Codzienne Darmowe turnieje na Video Sloty - grasz Za Darmo możesz wygrać $ - Krakersik - 25-03-2020 19:40

Wiadomo ze troche dla picu, za co niby to cos zarabia na wygrane ;p Nawet reklam nie ma...


RE: Codzienne Darmowe turnieje na Video Sloty - grasz Za Darmo możesz wygrać $ - wdowzz - 25-03-2020 22:33

219 miejsce
Nie było zle jak na 1 raz ?


RE: Codzienne Darmowe turnieje na Video Sloty - grasz Za Darmo możesz wygrać $ - MAZIK - 26-03-2020 00:09

(25-03-2020 19:40)Krakersik napisał(a):  Wiadomo ze troche dla picu, za co niby to cos zarabia na wygrane ;p Nawet reklam nie ma...

ta firma dostarcza gry do kasyn online te 20.000 euro które wyrzucaja za friko na miesieczne
pule darmowych turniejów to dla nich drobne $ wrzucone w koszty marketingowe reklamy ich gier - Oni nie maja zarabiac na tych turniejach - co miesiac przez ich turki przewinie sie pare tysiecy osob - czesc z nich grajac w kasynach za swoja kase wybierze ich automaty do gry - Krótko mówiąć ta firma zarabia dziennie sporo wiecej niż ich miesieczny wkład w darmowa pule na te turki - Turnieje nie maja na siebie zarabiac - mają promować ich automaty .


RE: Codzienne Darmowe turnieje na Video Sloty - grasz Za Darmo możesz wygrać $ - Noizzyy - 26-03-2020 00:53

Mi właśnie się udało wygrać golden ticket ze skrzynki


RE: Codzienne Darmowe turnieje na Video Sloty - grasz Za Darmo możesz wygrać $ - xdax1 - 26-03-2020 09:14

(26-03-2020 00:09)MAZIK napisał(a):  
(25-03-2020 19:40)Krakersik napisał(a):  Wiadomo ze troche dla picu, za co niby to cos zarabia na wygrane ;p Nawet reklam nie ma...

ta firma dostarcza gry do kasyn online te 20.000 euro które wyrzucaja za friko na miesieczne
pule darmowych turniejów to dla nich drobne $ wrzucone w koszty marketingowe reklamy ich gier - Oni nie maja zarabiac na tych turniejach - co miesiac przez ich turki przewinie sie pare tysiecy osob - czesc z nich grajac w kasynach za swoja kase wybierze ich automaty do gry - Krótko mówiąć ta firma zarabia dziennie sporo wiecej niż ich miesieczny wkład w darmowa pule na te turki - Turnieje nie maja na siebie zarabiac - mają promować ich automaty .

Nie wiem jak inni, ale mnie bardziej odpychają te gry niż przyciągają. W takim sensie, że nic się nie wygrywa (taki bonus kosztujący $100 a wygrałem $4 i jest tego dużo więcej).
Ale fakt, nawet jeśli chociaż parę osób uda im się przyciągnąć do prawdziwej gry to dla nich plus.


RE: Codzienne Darmowe turnieje na Video Sloty - grasz Za Darmo możesz wygrać $ - Krakersik - 26-03-2020 09:16

(26-03-2020 00:53)Noizzyy napisał(a):  Mi właśnie się udało wygrać golden ticket ze skrzynki

Golden ticket dosyc czesto wypada, u mnie tez ze skrzynki polecial


RE: Codzienne Darmowe turnieje na Video Sloty - grasz Za Darmo możesz wygrać $ - Captain - 26-03-2020 09:48

Rozegrałem właśnie jedną grę, w Egipskie sloty i wpadło mi nieco ponad 21000 punktów i coś około 350-370 miejsce.

Tam na pewno się wygrywa pieniądze? Bo widziałem, że w tej grze (Egipskiej) osoby z Top 3 wygrały golden ticket...

Ogólnie to nie wiem czy to się w ogóle opłaca bo rozegranie jednej gry trochę trwa, a jeśli szansa na wygranie faktycznie taka mała to nie wiem czy jest sens się w to bawić.


RE: Codzienne Darmowe turnieje na Video Sloty - grasz Za Darmo możesz wygrać $ - aron-baron - 26-03-2020 09:55

(26-03-2020 09:48)Captain napisał(a):  Rozegrałem właśnie jedną grę, w Egipskie sloty i wpadło mi nieco ponad 21000 punktów i coś około 350-370 miejsce.

Tam na pewno się wygrywa pieniądze? Bo widziałem, że w tej grze (Egipskiej) osoby z Top 3 wygrały golden ticket...

Ogólnie to nie wiem czy to się w ogóle opłaca bo rozegranie jednej gry trochę trwa, a jeśli szansa na wygranie faktycznie taka mała to nie wiem czy jest sens się w to bawić.

Zależy od turnieju koło top 3 widać jaka nagroda, ostatnio grałem w turniej gdzie za 1 miejsce było 100$, co do czasu to mylisz się.. Możesz robić fast spiny i cały turniej idzie rozegrać w 5m


RE: Codzienne Darmowe turnieje na Video Sloty - grasz Za Darmo możesz wygrać $ - Szalony - 26-03-2020 10:06

Właśnie wygrałem złoty ticket w turnieju Big Grin 40 miejsce


RE: Codzienne Darmowe turnieje na Video Sloty - grasz Za Darmo możesz wygrać $ - wdowzz - 26-03-2020 11:30

Cholera. 11 miejsce zająłem haha
A od 7 już jest 15 euro

Masakra, pech