Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
zarabiaj na uzupełnieniu godzin otwarcia sklepów[dowód wypłaty] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: zarabiaj na uzupełnieniu godzin otwarcia sklepów[dowód wypłaty] (/Temat-zarabiaj-na-uzupelnieniu-godzin-otwarcia-sklepow-dowod-wyplaty-166312)

Strony: 1 2 3 4


RE: zarabiaj na uzupełnieniu godzin otwarcia sklepów[dowód wypłaty] - Krzychu102 - 11-02-2020 13:43

Polecam bardzo fajny serwis, jutro zlecę 1 wypłatę. Znacznie więcej można zarobić na polecaniu znajomym czy przez grupki na fb. Ale warto też dobić czasami pkt przez uzupełnianie godzin Smile


RE: zarabiaj na uzupełnieniu godzin otwarcia sklepów[dowód wypłaty] - krychap - 11-02-2020 16:52

Jedna już dostałem wypłatę dla testu . Teraz czekam na drugą wypłatę a że jutro środa to jutro będzie na PP.


RE: zarabiaj na uzupełnieniu godzin otwarcia sklepów[dowód wypłaty] - Krzychu102 - 11-02-2020 16:57

(11-02-2020 16:52)krychap napisał(a):  Jedna już dostałem wypłatę dla testu . Teraz czekam na drugą wypłatę a że jutro środa to jutro będzie na PP.

Jeśli jeszcze teraz zlecę wypłate jutro będzie kasa?


RE: zarabiaj na uzupełnieniu godzin otwarcia sklepów[dowód wypłaty] - krychap - 12-02-2020 06:21

Tak w środę są zawsze robione wszystkie przelewy jakie zostały zgłoszone . Należy tylko pamiętać że przelew bankowy dojdzie za ok 2 dni ...

Kolejna wypłata doszła
[Obrazek: Screenshot-2020-02-12-12-15-41-448-com-p...mobile.jpg]


RE: zarabiaj na uzupełnieniu godzin otwarcia sklepów[dowód wypłaty] - Krzychu102 - 12-02-2020 13:29

U mnie też doszła pozdro Smile

[Obrazek: image.png]


RE: zarabiaj na uzupełnieniu godzin otwarcia sklepów[dowód wypłaty] - dorbiel - 12-02-2020 20:06

Dzisiaj dostałam pierwszą

[Obrazek: Beztytulu_qaexxhp.png]


RE: zarabiaj na uzupełnieniu godzin otwarcia sklepów[dowód wypłaty] - Krzychu102 - 12-02-2020 21:30

(12-02-2020 20:06)dorbiel napisał(a):  Dzisiaj dostałam pierwszą

[Obrazek: Beztytulu_qaexxhp.png]

Wleciały refy czy godziny tylko?


RE: zarabiaj na uzupełnieniu godzin otwarcia sklepów[dowód wypłaty] - TryKillMe - 15-02-2020 13:42

Ile dziennie można wyciągnąć


RE: zarabiaj na uzupełnieniu godzin otwarcia sklepów[dowód wypłaty] - krychap - 15-02-2020 16:17

Wszystko zależy od dodawania im więcej dodasz tym więcej zarobisz . Nie ma ograniczeń dodawania . Czasami tylko dają ograniczenia jak za dużo jest dodanych ogólnie nowych wstawek .
Od czwartku mam juz 173 tys punktów co daje prawie 9 euro .

A spędzam na stronie kilkanaście minut dziennie


RE: zarabiaj na uzupełnieniu godzin otwarcia sklepów[dowód wypłaty] - xNoName - 16-02-2020 10:34

@up, koledze chyba bardziej chodziło ile można średnio w godzinę wyciągnąć, to bardziej obrazuje możliwości zarobkowe. To raz, a dwa, w jaki sposób zdobyłeś tyle punktów, bo ja po założeniu konta mam limit 5 wpisów na dzień ?