Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik kukułki – copywriting - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik kukułki – copywriting (/Temat-Dziennik-kukulki-%E2%80%93-copywriting-164428)

Strony: 1 2 3


RE: Dziennik kukułki – copywriting - Czaq - 23-02-2020 10:07

Rozumiem, że chcesz to konto przekształcić w FP a następnie wykonać dalsze reklamy?
Możliwości jest wiele, kwestia tego czego dotyczyć będzie prowadzone konto, FP.

Powodzenia i życzę jak najszybszego osiągnięcia celu Smile


RE: Dziennik kukułki – copywriting - kukulagosleep - 23-02-2020 13:05

(23-02-2020 10:07)Czaq napisał(a):  Rozumiem, że chcesz to konto przekształcić w FP a następnie wykonać dalsze reklamy?
Możliwości jest wiele, kwestia tego czego dotyczyć będzie prowadzone konto, FP.

Powodzenia i życzę jak najszybszego osiągnięcia celu Smile

Tak, właśnie nad tym myślałem. Zobaczę jak się sytuacja rozwinie, mam nadzieję, że pozytywnie. Smile


RE: Dziennik kukułki – copywriting - kubex001 - 25-02-2020 17:14

I jak ci idzie z tym FP?


RE: Dziennik kukułki – copywriting - qwerty_89 - 27-03-2020 22:03

W kontekście copywritingu polecam jak najszybciej porzucić wszelkie platformy i zacząć szukać zleceń na własną rękę. Proponuję przestudiować zakładki "Praca" / "Kariera" kilku agencji interaktywnych i w ten sposób zdobyć pierwsze zlecenia dla większych klientów, a następnie chwalić się nimi w portfolio. Naprawdę otwiera to wiele drzwi i zwiększa szanse na większe pieniądze.

Wiadomo, że ze z chęciami do pracy bywa różnie, ale niewątpliwie wyższe stawki skuteczniej motywują Wink


RE: Dziennik kukułki – copywriting - joter52 - 28-03-2020 16:28

Powodzenia, może niedługo się odezwę po jakieś teksty?


RE: Dziennik kukułki – copywriting - kukulagosleep - 24-10-2020 19:14

Sporo czasu minęło od mojego ostatniego postu w tym temacie, jednak wynikało to z tego, że na jakiś czas porzuciłem copywriting. Miałem wiele innych spraw na głowie i wyszło tak, że przez okres pandemii i "popandemiczny" nie zajmowałem się zbytnio pisaniem tekstów. Jednak wracam do gry i jeśli ktoś byłby zainteresowany współpracą to serdecznie zapraszam na priv – pisanie na platformach copywriterskich, tak jak pisało kilka osób, jest męczące i niestety średnio opłacalne, a na ten moment nie mam niestety zbyt wielu innych opcji. Wink



RE: Dziennik kukułki – copywriting - qwerty_89 - 24-10-2020 23:20

Spróbuj poszukać klienta, który będzie każdego miesiąca dostarczał Ci względnie dużą liczbę zamówień na teksty. Zakładam, że masz już teksty, którymi możesz się podzielić z potencjalnymi klientami? Jeśli tak, zacznij szukać agencji, z którymi będziesz mógł nawiązać stałą współpracę. Poszukaj w sieci jakiegoś rankingu/katalogu takich firm i zacznij działać - zajrzyj na ich strony internetowe i przejrzyj aktualne oferty pracy. Agencje często szukają osób na staż lub zdalnych copywriterów. Agencja jest dobrą opcją na początek (nawet mimo kiepskiego wynagrodzenia), bo umożliwia pisanie dla znanych marek/serwisów, a to z kolei pozwala zbudować mocne portfolio.