Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Agencja social media po godzinach - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Agencja social media po godzinach (/Temat-Agencja-social-media-po-godzinach-163060)

Strony: 1 2 3 4


RE: Agencja social media po godzinach - danoneksss - 09-07-2019 17:11

Ciekawy dziennik Wink
Z pewnością będę obserwował Twoje poczynania!


RE: Agencja social media po godzinach - Sanczo96 - 18-07-2019 12:14

Coś cicho się zrobiło. Jak idą poczynania? Smile


RE: Agencja social media po godzinach - Zeroto1m - 18-07-2019 19:35

[DZIEŃ 40]

Witam serdecznie wszystkich zgromadzonych, ostatnio nie było żadnej aktualizacji ale myślę że jestem usprawiedliwiony - wziąłem się konkretnie za robotę, 100% skupienia skierowałem w tym kierunku. Telefony, wiadomości, spotkania i tak w kółko. Jest to dosyć uciążliwe, skuteczność niska i trzeba tego trochę przerobić ale konkretne efekty z czasem muszą przyjść. Dwa kolejne triale przy dwóch klientach więc trzeba dobrze planować zadania i umiejętnie zarządzać czasem. Czuję że zbliżam się do granicy możliwości pracując na etacie ale nie podejmuję pochopnych decyzji i czekam cierpliwie aż spłynie więcej pieniędzy. Na szczęście jestem na takich warunkach w pracy że mogę odejść praktycznie z dnia na dzień. Odkładam większość z tego co zarabiam z myślą o inwestycji w kursy - na początek Six Figure SMMA, bo śledzę jego twórcę od długiego czasu na YT i radzi sobie konkretnie. Poinformuję jak go kupię, może nawet go dla was kiedyś spolszczę Smile

Postaram się znaleźć czas na częstsze wpisy, pozdro!



RE: Agencja social media po godzinach - Gremquen - 21-08-2019 17:35

dawaj update Wink


RE: Agencja social media po godzinach - sawa77 - 21-08-2019 18:42

Super dziennik, czytam i cieszę się jak ci to fajnie wychodzi. Czekam na kolejne wpisy. Smile


RE: Agencja social media po godzinach - bepol - 21-08-2019 22:05

W tej branży załapiesz pierwszych kilku klientów, a reszta będzie spływać pocztą pantoflową z polecenia, dlatego na początku musisz działać na 101%. Zapodawaj updejcik jak coś ciekawego się wydarzySmile bardzo fajny projekt.


RE: Agencja social media po godzinach - Arczit - 05-03-2020 13:46

halo halo, jak tam prace mijają? daj jakiś update :>


RE: Agencja social media po godzinach - limeq - 08-03-2020 22:40

Właśnie jak tam z tą agencją mordo? Czekamy na kontynuacje Big Grin


RE: Agencja social media po godzinach - kaskader - 09-03-2020 13:03

czekam


RE: Agencja social media po godzinach - PokazujeJak - 09-03-2020 23:42

Czekam na duzo więcej wpisów, dobry kierunek !