Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Droga do 1k-10k dziennie - krypto i drop - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Droga do 1k-10k dziennie - krypto i drop (/Temat-Droga-do-1k-10k-dziennie-krypto-i-drop-160205)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Droga do 1k-10k dziennie - krypto i drop - Peteszn - 24-12-2018 11:10

Zacząłbym od raportów dotyczących samej technologii blockchain (np Delloite albo inne opracowania), jak narazie to jesteśmy w piaskownicy i całe zamiesznie z ICO pokazało jak niedojrzały jest ten rynek. Do tego największym obecnym paradoksem jest to, że tak naprawdę praktycznie nikt nie kupuje tokenów dla techonologii i nie używa ich zgodnie z przeznaczeniem, tylko w celach spekulacyjnych. Jeżeli chcesz rzeczowo podchodzić to śledź kanał danego projektu na githubie, patrz jak pracuje team, jak często wrzucają nowe linijki kodu / jak realizują roadmapy. Samemu trzeba ocenić czy ich pomysł może mieć realne zastosowanie. Bardziej spekulacyjnie to patrzenie na marketcap i supply danej waluty, łatwo wyliczyć jaki ma potencjał na wybicie w hossie. Czynników jest sporo Smile Jeżeli nie masz, aż tak dużych mocy przerobowych to popatrz sobie na coinmarketcapie na projekty, które mają już parę lat i nie straszne im bessy - np. xem, stratis, waves, ripple, ethereum. Ciężko tę wiedzę skrócić do paru tipów. Ale rozumiem Twoje obawy, bo sam zmagałem się kiedyś z wyszukaniem "mięsa" na temat krypto, a niestety w internecie jest mase słabej jakości treści. Generalnie polecam zagraniczne źródła i strony takie jak https://cointelegraph.com/ i wpisy na medium.com. Postaram się wrzucać w tym wątku różne tipy, które być pomocne Smile


RE: Droga do 1k-10k dziennie - krypto i drop - Peteszn - 24-12-2018 16:15

No i brak cierpliwości wygrał, mogłem potrzymać pozycje do dzisiaj, a zysk byłby w okolicach 600zł facepalm
Oczywiście takie sytuacje są normalne i nie ma co przeliczać tego w ten sposób, więc śmieję się z tego Smile
Obecnie szukam nowej pozycji, a Wam życzę udanych świąt!


RE: Droga do 1k-10k dziennie - krypto i drop - VNMX. - 25-12-2018 03:11

Nie wykres, a cena. Wink Polecam grę na to.


RE: Droga do 1k-10k dziennie - krypto i drop - Juniorek - 25-12-2018 07:25

Probowalem przegladac te strony co podales ale nic z tego nie zrozumialem i mi to przeszkadza bo jestem doroslym facetem i powinienem choc troche zrozumiec cokolwiek Tongue zycze udanych zdrowych i wesołych świąt Smile


RE: Droga do 1k-10k dziennie - krypto i drop - Peteszn - 25-12-2018 10:35

VNMX, jakbym słyszał mantre Zaorskiego Smile na altach ceną nie zagrasz, tak samo na lewarze x25 i x50 na BTC. Oko, podpieranie się oscylatorami i fibo, tyle w temacie Smile Musi być precyzyjnie, a ceną to możesz rozgrywać jak Zaorski, bez SL , ale mi nie na tym zależy.

Juniorek zacznij w takim razie od tego, może będzie łatwiej:
https://kryptopomocnik.pl, działy Poradnik dla początkujących i Słownik. Dzięki, wesołych również Smile


RE: Droga do 1k-10k dziennie - krypto i drop - Peteszn - 28-12-2018 18:21

Witajcie po świętach, mam nadzieje, że również odpoczeliście Smile Ja przez święta odpuściłem granie na giełdzie. Ostatnie dwa dni kontynuowałem grę na bitmexie na dużej dźwigni z coraz lepszymi rezultatami. Złapałem pięć ruchów po średnio 25%-35%, wybity jeden stoploss. Wszystko idzie zgodnie z moim planem. Jestem w trakcie pisania postanowień noworocznych i określania konkretnego planu. Mam nadzieję, że nie długo będę mógł pozwolić sobie na rozgrywanie większym kapitałem na dużym ryzyku, co da też odpowiednie wyniki z dźwigni. Jeżeli chodzi o alty pozycja zajęta na NAV, niestety przegapiłem dzisiejsze wybicie, więc czekam na lepszą okazję do sprzedania na proficie Wink Szukam również kolejnych wejść, by zarobić dzisiaj chociaż z 200-300zł

[Obrazek: bitmexproof.jpg]


RE: Droga do 1k-10k dziennie - krypto i drop - Peteszn - 28-12-2018 21:21

Szybka aktualizacja, kolejne pozycje zajęte + złapany zacny short na x50 na BTC trochę poniżej obecnego szczytu Wink Dzisiejsza norma wyrobiona Cool
Konkretna dywergencja na rsi. Czas szukac kolejnego longa, plus patrząc po wykresie miesięcznym możemy spodziewać się kolejnych wzrostów Smile czyżby retest dna za nami? Zobaczymy Smile


[Obrazek: screen-28-12-2018.jpg]


RE: Droga do 1k-10k dziennie - krypto i drop - Peteszn - 29-12-2018 11:33

Wczoraj złapany jeszcze jeden short na x50, zamknięty powyżej 70% Wink
4/4 trady udane - wszystkie w przedziale 24-70% Cool
Pozycja na REP sprzedana na gorce w nocy, profit ponad 10%.
Zarobek z REP: 230zł
Wspaniałe uczucie jak budzisz się i okazuje się, że zarabiałeś śpiąc Smile

[Obrazek: screen-28-12-2018-2315.jpg]


RE: Droga do 1k-10k dziennie - krypto i drop - olekn1 - 29-12-2018 11:39

Nieźle Tobie idzie Big Grin obserwuje dziennik z zaciekawieniem, oby wyniki były coraz lepsze Wink


RE: Droga do 1k-10k dziennie - krypto i drop - Obamakiller - 29-12-2018 13:52

Próbowałem na bitmexie grać w oparciu o metodologię mmd i przegrałem depo nw denerwowało mnie to, że po prostu wsparcia i opory są rozjezdzane na btc i wystrzały są bardzo często więc wykres staje się chaotyczny. Przerzuciłem się na forexa tam to jakoś ładniej wychodzi nw może wrócę na większe interwały na bitmexie albo może na binance, a jaką ty masz metodę na te wystrzały wychodzisz wtedy, dołączasz do nich? Pzdr.