Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Tanie wakacje - dokąd? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+---- Dział: Ciekawe Dyskusje (/Forum-Ciekawe-Dyskusje-328)
+---- Wątek: Tanie wakacje - dokąd? (/Temat-Tanie-wakacje-dokad-150379)

Strony: 1 2 3


RE: Tanie wakacje - dokąd? - records2002 - 04-07-2019 22:07

Max 3 dni, zachodniopomorskie

Polskie morze


RE: Tanie wakacje - dokąd? - Markate - 05-08-2019 19:53

Turcja albo Egipt, ale ja osobiście bym się nie odważył tam jechać


RE: Tanie wakacje - dokąd? - itmaster - 05-08-2019 20:32

Polskie morze - Łeba.
Tamtejsze wydmy są ekstra, polecam.

[Obrazek: wydmy.jpg]


RE: Tanie wakacje - dokąd? - mistrzuniu4791 - 05-08-2019 20:46

A co się takiego w Turcji dzieje?? Jeżdżę tam co roku i gorąco polecam


RE: Tanie wakacje - dokąd? - RS6 - 05-08-2019 21:15

Rumunia Vama Veche lub Konstanca Smile


RE: Tanie wakacje - dokąd? - Pomidor - 06-08-2019 05:11

Do biedronki


RE: Tanie wakacje - dokąd? - ruperts - 03-02-2020 12:44

Polskie morze nie jest wcale takie drogie jak wiele osob twierdzi. Jasne, ze jak wybierzemy się do Sopotu czy do Międzyzdrojów, możemy wydać sporo kasy. Ale jest wiele spokojnych miejscowości, w których mozna i spokojnie sobie wypocząć i jednocześnie nie wydać dużych funduszy....
Sam zwykle raz do roku wybieram sie na wakacje gdzieś za granicę ( głównie kierunki hiszpańsko portugalskie).Jak i kilka razy gdzieś w Polskę.


RE: Tanie wakacje - dokąd? - domeklala - 03-02-2020 14:30

Cześć, podróże to temat na który mógłbym pisać i pisać, więc pozwólcie, że i ja dorzucę parę słów od siebie.
Pierwsze co, to szukać najtańszych lotów, bo na to wydaję się najczęściej najwięcej pieniążków. Sam osobiście wchodzę na stronę Ryanaira, wybieram najtańsze loty i patrzę w jakie ciekawe miejsca latają. Akurat wczoraj kupiłem loty na Maltę w dwie strony za 300zł, potem na bookingu zarezerwowałem hotel na 3 noce ze śniadaniami za 160 zł (najtańszy jaki był, ale w miarę spoko). Doliczam do tego transfer z i do gdańska(40zł) i wychodzi mi 500 zł.
Teraz pozostaje tylko to ile wydam na miejscu. Śniadania mam w cenie, także jeden posiłek w jakiejś lokalnej knajpce, a nie jakiejś droższej restauracji, więc myślę, że w 10-15 ojro dziennie można się zamknąć (ogólnie będąc w Polsce też bym musiał jeść więc na koszty jedzenia patrzę trochę inaczej).
Trzeba doliczyć jakieś koszty zwiedzania, plus koszty komunikacji na miejscu (osobiście będę stopował, ale czasami trzeba będzie pojechać komunikacją publiczną) powiedzmy 10 ojro dziennie.
Oczywiście nigdy nie wygląda to tak jak zaplanujemy, bo życie jest nieprzewidywalne dlatego trzeba doliczyć do tego wszystkiego jakieś 10-15% finalnego kosztu. Planuję cały wyjazd zamknąć w około 850 zł. Super fajny trip na doładowanie bateryjek i uczczenia obrony inż.

Podróże to jedyna rzecz na którą wydajemy pieniądze a stajemy się bogatsi.
Jakby ktoś miał jakieś pytanie, służę pomocą.
Wszystkiego dobrego.


RE: Tanie wakacje - dokąd? - archi996 - 29-02-2020 22:41

ściągaj wakacyjni piraci i masz extra oferty za śmieszne pieniądze


RE: Tanie wakacje - dokąd? - $tasio - 20-03-2020 08:04

Gambiam - 1000zł za bilety w dwie strony, życie z mieszkańcami, wyzywanie to będzie pestka Wink