Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[ZAPISY] Trzeci ZLOT użytkowników Zarabiam.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: [ZAPISY] Trzeci ZLOT użytkowników Zarabiam.com (/Temat-ZAPISY-Trzeci-ZLOT-uzytkownikow-Zarabiam-com-147518)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: [ZAPISY] Trzeci ZLOT użytkowników Zarabiam.com - DDK - 23-05-2017 13:43

(23-05-2017 13:41)Kickster napisał(a):  No jak podbija jakiś koleś co w rok nastukał 7k postów i jeszcze dostał moda to skąd mam wiedzieć kim jest Jerk2

Autografu po dziś dzień nie dostałem co ześ mi obiecał. Na nalypce którą kupiłem na allegro mi się podpisz Lol Lol
Dobra koniec spamu tutej, wbijać na zlot wszyscy będzie przedni balet. Kickster da wszystkim nalypki +5 qnia Jerk2


RE: [ZAPISY] Trzeci ZLOT użytkowników Zarabiam.com - expertgroup - 23-05-2017 18:57

spoko Big Grin


RE: [ZAPISY] Trzeci ZLOT użytkowników Zarabiam.com - Marello - 23-05-2017 21:00

Do kiedy można się decydować Wink? Do końca tygodnia jak podejmę decyzję to zdążę?


RE: [ZAPISY] Trzeci ZLOT użytkowników Zarabiam.com - Admin - 24-05-2017 10:15

(23-05-2017 21:00)Marello napisał(a):  Do kiedy można się decydować Wink? Do końca tygodnia jak podejmę decyzję to zdążę?

Dopóki wolne miejsca są Smile w sumie jeśli by zabrakło to będę pytać czy da radę domówić więcej, na razie jest około 20 osób zapisanych osób na 32 zarezerwowane miejsca za które wpłaciłem zaliczkę.


RE: [ZAPISY] Trzeci ZLOT użytkowników Zarabiam.com - sheko12 - 24-05-2017 17:19

Halo Halo, Łódź i okolice, jest ktoś? Big Grin


RE: [ZAPISY] Trzeci ZLOT użytkowników Zarabiam.com - zbyszeq - 25-05-2017 17:48

@[sheko12]
Na 80% będę jechał, i jak coś z Łodzi Smile


RE: [ZAPISY] Trzeci ZLOT użytkowników Zarabiam.com - szatanek - 25-05-2017 21:00

Ja też jadę z moją dziewczyną Smile, oboje jesteśmy z okolic trójmiasta, więc jak coś to możemy kogoś zabrać, furą jaką będziemy jechać to Audi A3 8l w LPG a jak wiadomo na Audi lecą cipki xD
PS. Moja dziewczyna będzie z przodu na chwilę, bo potem i tak zaśnie, więc ją przeżuci się na tył i niech śpi Smile


RE: [ZAPISY] Trzeci ZLOT użytkowników Zarabiam.com - rejwus15 - 25-05-2017 21:41

Nikt nie wybiera się ze świętokrzyskiego ani nie ma po drodze Sad(

Będzie trzeba tym gównianym pkp jechać, no trudno, przeboleje jakoś Smile


RE: [ZAPISY] Trzeci ZLOT użytkowników Zarabiam.com - tomekj3 - 27-05-2017 20:39

Szkoda, że nie bliżej centrum Polski SadSad


RE: [ZAPISY] Trzeci ZLOT użytkowników Zarabiam.com - Admin - 30-05-2017 06:34

Póki co mamy 22 osoby już zapisane i jeszcze 7 osób ma się określić w najbliższych dniach Smile