Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
CELE: dniówka +100 i podróż dookoła świata :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: CELE: dniówka +100 i podróż dookoła świata :) (/Temat-CELE-dniowka-100-i-podroz-dookola-swiata-133189)

Strony: 1 2 3


RE: CELE: dniówka +100 i podróż dookoła świata :) - patryk574 - 21-05-2016 09:32

dwa dni tak szybko zleciały ,że nawet nie miałem jak tutaj zajrzeć :/ ale t w sumie dobrze bo robiłem to samo więc nie ma spamu Lol
mam już 8 realnych fanów na FP i 3 na grupie Big Grin
a teraz trochę się pożalę na mojego "mentora" chociaż nie wiem czy można go tak nazwać
typek zgarną refa pogadał ze mną przez 3 dni a potem słuch po nim zaginą, nie odpowiada na wiadomości ode mnie ani od kogoś innego, miał pomóc a tylko utrudnia, czy on jest aż tak chciwy na te 1 - 2$ co na mnie zarobi


PLAN NA DZISIAJ
Projekt A
-spam spam spam
-promocja FP
Projekt B
-.................. nie wiem Smile

ZAROBEK
Projekt A
zatwierdzony 0$ ogólny 16.87$
Projekt B
0$ oczekuje na akceptacje do sieci partnerskiej


Gdzie znajdę jakieś grupy share for share?


RE: CELE: dniówka +100 i podróż dookoła świata :) - patryk574 - 22-05-2016 09:10

Pospamowałem trochę wczoraj i myślałem ,że zarobię więcej Sad wybrałem taką niszę która nie jest zbyt popularna, teraz wiem żeby takich nie wybierać Smile


PLAN NA DZISIAJ
Projekt A
- jeszcze raz to samo Smile
Projekt B
-.................. nie wiem Smile

ZAROBEK
Projekt A
zatwierdzony 0$ ogólny 16.87 + 0.65 = 17.52$
Projekt B
0$ oczekuje na akceptacje do sieci partnerskiej


Gdzie znajdę jakieś grupy share for share?
Myślę nad założeniem forum. W internetach nie ma forum o mojej tematyce ,ale jest to ryzykowne bo wszyscy wolą przeglądać FB niż czytać forum Sad



RE: CELE: dniówka +100 i podróż dookoła świata :) - malena - 24-05-2016 20:00

To może grupa na FB? Ja bym zaryzykowała forum, to nie musi nic kosztować, możesz też poszukać inwestora.


RE: CELE: dniówka +100 i podróż dookoła świata :) - patryk574 - 05-06-2016 09:38

Dawno mnie nie tu nie było a spowodowane jest to ty m ,że byłem zajęty tworzeniem forum oraz wysłano mnie w delegacje Smile Powoli się wszystko rozkręca. Myślałem ,że zajmie to mniej czasu ale jest jak jest. mam tylko nadzieję ,że to wszystko wypali.


PLAN NA NAJBLIŻSZY TYDZIEŃ
Projekt A
- skończyć wreszcie forum
Projekt B
-czekam, czeka i jeszcze raz czekam, muszę się przypomnieć bo może o mnie zapomnieli

ZAROBEK
Projekt A
zatwierdzony 0$ ogólny 21.57$
Projekt B
0$ oczekuje na akceptacje do sieci partnerskiej


RE: CELE: dniówka +100 i podróż dookoła świata :) - SurpriseYT - 05-06-2016 14:17

Nie rozumiem na co czekasz przy Projekcie B? Nie wiem na jakim etapie jestes ale robisz cos zle


RE: CELE: dniówka +100 i podróż dookoła świata :) - patryk574 - 06-06-2016 08:09

na kaceptację do sieci partnerskiej


RE: CELE: dniówka +100 i podróż dookoła świata :) - Zawadson - 06-06-2016 20:54

Ale masz za mało wyświetleń i subskrypcji!


RE: CELE: dniówka +100 i podróż dookoła świata :) - Majka - 19-01-2017 11:02

Na prośbę autora.

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.