Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ewhoring -"studnia bez dna" - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Ewhoring -"studnia bez dna" (/Temat-Ewhoring-studnia-bez-dna-132707)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Ewhoring -"studnia bez dna" - twardy - 02-05-2016 15:26

(02-05-2016 15:16)maniek250 napisał(a):  @up A Ty co wysyłałeś ludziom doładowania za fotki na czatach że sie tak do niego rzucasz ? Big Grin

1) Nie rzucam sie.
2) Temat jest w dziale dyskusje, wiec mam prawo sie wypowiedziec na ten temat, tym bardziej mam prawo przyznac autorowi racje, ze jest oszustem i zbokiem bo sam sie z tym nie kryje, ba, nawet jest pelen dumy i wyzszosci.
3) Mam zasade w zyciu... uwazam, ze nie ma kobiet w internecie Lol


RE: Ewhoring -"studnia bez dna" - alfredis - 02-05-2016 15:35

(02-05-2016 15:26)twardy napisał(a):  3) Mam zasade w zyciu... uwazam, ze nie ma kobiet w internecie Lol
w obecnych czasach trochę w tym racji jest


RE: Ewhoring -"studnia bez dna" - Bordo - 02-05-2016 15:40

Jak sie z tego rozliczaszn i czy masz dg?


RE: Ewhoring -"studnia bez dna" - experimental - 02-05-2016 15:45

(02-05-2016 13:52)mahuzz napisał(a):  Lepszy facet zarabiający na e-whoringu niż laska która daje dupy.
Lepiej skręcić rękę niż nogę ~Paolo Mahuzehno


RE: Ewhoring -"studnia bez dna" - fejQ - 02-05-2016 16:03

(02-05-2016 14:11)mlody16918 napisał(a):  Haha, ja nie wiem jak kolesie zdrowi na umyśle mogą się tym trudnić. Nie wiem ile musieliby mi płacić abym wypisywał z kolesiami jako jakaś babka, kiedy oni marszczą freda. To przechodzi ludzkie pojęcie Big Grin Wolałbym od rana do wieczora na budowie tyrać niż zarabiać w taki sposób.

Gdyby na budowie dalo sie zarobic tyle co ma ewhoringu też bym wolał tyrać na budowie Wink niestety na żadnej budowie nie ukręcisz tyle kasy co na ewhoringu w skali calego miesiąca Wink


A co do Twoich wypowiedzi @twardy.. "masz jakiś problem z głową..." czy ja Ci ubliżam? Chyba nieWink też mógłbym Ci ubliżać, ale nie widzę potrzeby bu zniżać się do Twojego poziomu Wink

"Lubisz gadac z obcymi facetami o obciaganiu wacka i innych rzeczach? Luzik. Moze to nie o kase tylko chodzi, moze najzwyczaniej TO lubisz?"

Napisałem gdzieś że to lubię? NieWink lubie jedynie na tym zarabiać Wink ale skoro uważasz, że to lubię to ok Wink niech Ci będzie, że to lubię Wink Twoja "racja" = mój święty spokój Wink tak więc ok niech Ci będzie, okropnie mnie podnieca udawanie kobiety ;*** za darmo też bym to robił Wink uwielbiam to Wink mam nadzieję, że dostrzegłeś ironię...

napisaleś, że jestem oszustem i zbokiem Wink owszem oszustem jestem Wink jak każdy. I nie tylko na tym forum Wink każdy doslownie na swoj sposob jest oszustemWink

A zbokiem? Też to zarzuciłeś miWink dobrze niech Ci będzie Wink skoro nie rozumiesz istoty ewhoringu to okWink

Odnoszę wrażenie* jakbyś dopiero dziś się dowiedział, że istnieje coś takiego jak ewhoring a cały gniew z Twojej strony płynie z tego powodu, że uświadomiłeś sobie, że te wszystkie laski jakie poderwałeś w necie i dawałeś im kasę to jednak nie laski Wink

PS: *napisalem ze odnosze wrazenie, a nie ze napewno tak twierdze Wink po prostu Twoj ból dupy daje takie podejrzenia Wink


RE: Ewhoring -"studnia bez dna" - twardy - 02-05-2016 16:42

(02-05-2016 16:03)fejQ napisał(a):  
(02-05-2016 14:11)mlody16918 napisał(a):  Haha, ja nie wiem jak kolesie zdrowi na umyśle mogą się tym trudnić. Nie wiem ile musieliby mi płacić abym wypisywał z kolesiami jako jakaś babka, kiedy oni marszczą freda. To przechodzi ludzkie pojęcie Big Grin Wolałbym od rana do wieczora na budowie tyrać niż zarabiać w taki sposób.

Gdyby na budowie dalo sie zarobic tyle co ma ewhoringu też bym wolał tyrać na budowie Wink niestety na żadnej budowie nie ukręcisz tyle kasy co na ewhoringu w skali calego miesiąca Wink


A co do Twoich wypowiedzi @twardy.. "masz jakiś problem z głową..." czy ja Ci ubliżam? Chyba nieWink też mógłbym Ci ubliżać, ale nie widzę potrzeby bu zniżać się do Twojego poziomu Wink

"Lubisz gadac z obcymi facetami o obciaganiu wacka i innych rzeczach? Luzik. Moze to nie o kase tylko chodzi, moze najzwyczaniej TO lubisz?"

Napisałem gdzieś że to lubię? NieWink lubie jedynie na tym zarabiać Wink ale skoro uważasz, że to lubię to ok Wink niech Ci będzie, że to lubię Wink Twoja "racja" = mój święty spokój Wink tak więc ok niech Ci będzie, okropnie mnie podnieca udawanie kobiety ;*** za darmo też bym to robił Wink uwielbiam to Wink mam nadzieję, że dostrzegłeś ironię...

napisaleś, że jestem oszustem i zbokiem Wink owszem oszustem jestem Wink jak każdy. I nie tylko na tym forum Wink każdy doslownie na swoj sposob jest oszustemWink

A zbokiem? Też to zarzuciłeś miWink dobrze niech Ci będzie Wink skoro nie rozumiesz istoty ewhoringu to okWink

Odnoszę wrażenie* jakbyś dopiero dziś się dowiedział, że istnieje coś takiego jak ewhoring a cały gniew z Twojej strony płynie z tego powodu, że uświadomiłeś sobie, że te wszystkie laski jakie poderwałeś w necie i dawałeś im kasę to jednak nie laski Wink

PS: *napisalem ze odnosze wrazenie, a nie ze napewno tak twierdze Wink po prostu Twoj ból dupy daje takie podejrzenia Wink

Nie mam bolu dupy. Jesli ktos rozpoczyna dyskusje o tym, ze jest naciagaczem to chyba spodziewa sie tego, ze ktos go nazwie smieciem ludzkim i zerem? No bo kim innym? Biznesmanem? facepalm Zlodzieja nazwiesz zaradnym czlowiekiem a gwalciciela samotnym i spragnionym uczuc samotnikiem?

"jestem oszustem i jestem z tego dumny"
"jestes oszustem i naciagaczem, czego miche cieszysz!!!!"
"piszesz tak tylko bo ktos cie w ten sposob oszukal"

facepalm

"czesc, jestem fejq, zarabiam latwa kase na pisaniu z 40letnimi Januszami o tym jak wala niemca w kask, nie oceniajcie mnie zle, w koncu wszyscy na tym forum jestesmy oszustami"

pokerface


RE: Ewhoring -"studnia bez dna" - mateusz2045 - 02-05-2016 16:50

Nie rozumiem was... Ewhoring a Sub sms fake content na którym jedzie 90% forum czym to się różni ? A no tak mamy czyste sumienie bo tylko czekamy na efekty, nie musimy pisać z drugą osobą


RE: Ewhoring -"studnia bez dna" - maniek250 - 02-05-2016 17:03

@twardy
Stary sam promujesz w sygnaturze serwis który nie służy do real contentu więc o co chodzi ? Undecided
i żeby nie było nie bronię ewhoringu po prostu nie lubie hipokrytów.


RE: Ewhoring -"studnia bez dna" - Bidbar96 - 02-05-2016 17:05

Moim zdaniem nie powinniscie tu poruszac kwestii moralnosci tego sposobu. Kazdy inaczej postrzega swiat, dla mnie po przeczytaniu przemyslen autora ze to zazwyczaj ludzie po zawodzie milosnym itd dyskwalifikuje ten sposób (każdy choc raz taki zawod milosny przezyl i wie ze to boli), ale są tez ludzie znieczuleni na wszystko, łasi na pieniądze i beda to wykoystywac. Wiadomo, prawo dzungli...
Najlepiej jak każdy bedzie postepowac zgodnie z wlasnym sumieniem i nie bedzie się interesowac innymi.


RE: Ewhoring -"studnia bez dna" - twardy - 02-05-2016 17:15

(02-05-2016 17:05)Bidbar96 napisał(a):  Moim zdaniem nie powinniscie tu poruszac kwestii moralnosci tego sposobu.

No ale autor tematu chcial, wiec co czynic?

@maniek250, to juz druga glupia zaczepka z twojej strony, pozwolisz, ze nie bede ci odpisywal?