Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nie zapłacenie za reklamę na facebooku. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Nie zapłacenie za reklamę na facebooku. (/Temat-Nie-zaplacenie-za-reklame-na-facebooku-129422)

Strony: 1 2 3


RE: Nie zapłacenie za reklamę na facebooku. - Ruby97 - 25-01-2018 17:37

Powiem tak oni ch*ja zrobią za duże obroty mają żeby takim czymś się zajmować ja się na nich wk**wilem z 1.5 roku temu i też nie zapłaciłem rachunku za 180zl po prostu usunąłem PayPala z form płatność ponieważ usunęli mi fanpage na którym było ponad 40k like wysłałem odwołanie i usunęli całkowicie a nic nie było publikowane co naruszalo regulamin. Powiedziałem że nie zapłacę i nie zapłacę tego zaczęły wyskakiwac powiadomienia żeby zapłacić i dodać nową formę płatności usunąłem fb i założyłem nowe i gitara jest. Prawdopodobieństwo problemów prawnych prawie zerowe. Ten fb to same algorytmy i nic więcej wyslasz do nich wiadomość i to bot automatycznie wysyła wiadomości nie da się z nimi dogadać to forsy też nie zobaczą


RE: Nie zapłacenie za reklamę na facebooku. - unluckyunit - 31-01-2018 20:49

Może i oni nic nie zrobią, ale takimi długami się handluje. Ktoś w teorii może się kiedyś zgłosić chyba, że minie termin przedawnienia.