Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik z subami i premium od MNWS - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik z subami i premium od MNWS (/Temat-Dziennik-z-subami-i-premium-od-MNWS-128179)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Dziennik z subami i premium od MNWS - ScroX - 03-02-2016 21:13

Ooo ZdunO Smile Dobry wybór !
Co do zarobków nieżle ! oby tak dalej ! Smile


RE: Dziennik z subami i premium od MNWS - paweuq - 04-02-2016 20:31

DZIEŃ 4


Dzisiejszy dzień byl taki sobie Smile Jakoś cięzko było sie ogarnąć, jeszcze kłotnia z dziewczyna sprawiła, że całkowicie odpusciłem dziś już prace. Cele prawie wszystkie wykonałem został mi tylko cel z shorte z którym dziś nic juz nie zdziałam o tej porze tak mi muli fb ze głowa boli. Dziennik fajna sprawa, dziś myślę sobie odpusze jeden dzień, a myśl w głowie mówi stary a co w dzienniku napiszesz? I odrazu spam tylko z 2 kont lepiej wyszedł niż wczoraj całością, bez terroryzmu Tongue


Co możecie polecić z botów do spamu na FB? Oprócz Ninja Blastera? Z licencją free? Jeśli coś macie piszcie na PW.


ZAROBKI:


[Obrazek: xn5b1y.png]

Cel dzienny: Zrealizowano

Cel do końca lutego: 96/600zł


CELE NA JUTRO:
Spam Big Grin
Dodać 1000 kolejnych rekordów
Dobić wreszcie 5 dolców na shorte

Mój ulubiony kawałek jeśli chodzi o motywacje Big Grin





Dziennik z subami i premium od MNWS - Mikey - 05-02-2016 14:13

Spamujesz po grupach?


RE: Dziennik z subami i premium od MNWS - paweuq - 05-02-2016 14:21

@[Mikey] Tak


RE: Dziennik z subami i premium od MNWS - Oski001 - 05-02-2016 15:13

Na czym? (chodzi o to czy doładowania, podglądacz itd.)


RE: Dziennik z subami i premium od MNWS - paweuq - 05-02-2016 15:59

A na LM nie ma doładowań. Wszystkim od zmień kolor przez iphone do FaceTime


RE: Dziennik z subami i premium od MNWS - Oski001 - 05-02-2016 16:04

Czyli takie pierdoły, a wchodzą Tongue Powodzenia Big Grin


RE: Dziennik z subami i premium od MNWS - paweuq - 05-02-2016 20:52

Dzień 5


Dzisiejszy dzień okazał się bardzo słaby, po pierwsze miałem kilka ważnych spraw do załatwienia które zajeły mi prawie cały dzień, potem randka z nowo poznana dziewczyna. Do tego wyje***li 10 kont na fb z których spamowałem. Jedyne co udało mi sie zrobić to zebrać z 600 rekordów do niszy którą będe testował w poniedziaałek. Na shorte znów nic nie robiłem :/

Zarobków dzis nie było więc nic się nie zmienia. Od wczoraj :/







Dziennik z subami i premium od MNWS - mativip - 06-02-2016 03:41

Uroki facebooka niestety, sam troche w tym siedze, co prawda rzadko spamuje a jesli juz to 10 postow max. A facebook czasami trzyma mi wszystkie konta, a czasem jest "łapanka" i w jedną noc potrafi paść kilka kont. Ale Tobie zycze powodzenia i czekam na kolejne wpisy! Smile


Sent from my iPhone using Tapatalk


RE: Dziennik z subami i premium od MNWS - paweuq - 06-02-2016 08:06

Kolejne wpisy na pewno będą Smile Nie ma co się poddawać z takich błahych powodów. Teraz skupie się teraz na tej jednej niszy. I w poniedziałek stestuje czy to działa Smile . Dokładnie mi raz 10 kont wytrzymało 2 tyg spamem a teraz zaledwie 4 dni Big Grin