Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zbigniew Stonoga weźmie się za facebooka? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Zbigniew Stonoga weźmie się za facebooka? (/Temat-Zbigniew-Stonoga-wezmie-sie-za-facebooka-126598)

Strony: 1 2 3


RE: Zbigniew Stonoga weźmie się za facebooka? - domin_dz - 03-01-2016 13:54

(03-01-2016 13:34)tollusiek napisał(a):  
(02-01-2016 20:43)Damkofr napisał(a):  Hahaha, napisał oczywiście to pod publiczkę. Tak samo jak wszystko co robi. A z tych kuców co komentują to ja po prostu leże i płacze.

To ja już wolę, żeby ludzie pomagali potrzebującym tak jak to nazwałeś "pod publiczkę" jak on. Weź się puknij w ten pusty łeb i zastanów czasem, zanim coś napiszesz.

Pomaga i oszukuje. Wydymał ludzi na udziały w Gazeta Stonoga, Alkohole Stonoga, Telewizja Stonoga - zbił na tym ponad milion złotych. Wejdź sobie na HYIPforum, tam są de.ile co wpłacali nawet 20 koła a on nawet nie dostarczył umowy.


RE: Zbigniew Stonoga weźmie się za facebooka? - Damkofr - 03-01-2016 14:44

(03-01-2016 13:34)tollusiek napisał(a):  
(02-01-2016 20:43)Damkofr napisał(a):  Hahaha, napisał oczywiście to pod publiczkę. Tak samo jak wszystko co robi. A z tych kuców co komentują to ja po prostu leże i płacze.

To ja już wolę, żeby ludzie pomagali potrzebującym tak jak to nazwałeś "pod publiczkę" jak on. Weź się puknij w ten pusty łeb i zastanów czasem, zanim coś napiszesz.
Właśnie takie kuce nabierają się na to co on wypisuje na fp. Poczytaj fakty w necie zanim będziesz kogoś atakował. Pozer i nic więcej. Na początku też ufalem ze jest kimś kto może coś zdziałać.


RE: Zbigniew Stonoga weźmie się za facebooka? - daniel42na - 03-01-2016 14:48

(03-01-2016 14:44)Damkofr napisał(a):  Właśnie takie kuce nabierają się na to co on wypisuje na fp. Poczytaj fakty w necie zanim będziesz kogoś atakował. Pozer i nic więcej. Na początku też ufalem ze jest kimś kto może coś zdziałać.

Ale kuców to Ty nie obrażaj i ze Stonogą nie mieszaj Lol


RE: Zbigniew Stonoga weźmie się za facebooka? - adios123 - 03-01-2016 14:52

on to niech lepiej zlikwiduje swoje strony i fejsbuczka, smieszny typ co myśli ze mu wszystko wolno XD


RE: Zbigniew Stonoga weźmie się za facebooka? - gege17 - 14-01-2016 21:34

Oby się nie wziął.