Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Droga do 30$ dziennie! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Droga do 30$ dziennie! (/Temat-Droga-do-30-dziennie-126563)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Zbieramy na komputer - Sub/premium sms - Ribery - 22-03-2016 00:25

Chciałbym tyle zarabiać miesięcznie co Tu na jeden raz hehe


RE: Zbieramy na komputer - Sub/premium sms - jooni22 - 22-03-2016 02:29

(21-03-2016 23:36)jarekxD napisał(a):  
Pdsumowanie


A więc tak... dziś poszło mi.. no.. nadzwyczajnie super. Pobiłem swoją rekordową dniówkę o jakieś 470zł. Taki skok to dla mnie niesamowity kop motywacji. Oczywiście nie jestem w stanie zarabiać tyle dziennie, ponieważ przygotowanie zaplecza zajmuje średnio 2-3dni (zależy od farta w dużej mierze). Proszę nie pytać na czym? jak? skąd? ile? gdzie? kasza? Zanim tyle zarobiłem, kupiłem od groma poradników etc..

Wynik na dziś to:
[Obrazek: LAhpUxP.png]

Cel 514/200 zł - POBITY
Ładny wynik jak na początek, Powodzenia Smile


RE: Zbieramy na komputer - Sub/premium sms - jarekxD - 26-03-2016 00:00

PLANY NA JUTRO

Jutro monetyzacja kolejnego fp, sam powątpiewam że będzie to tak dobry wynik jak wcześniej, ale na dwie stówki liczę. A więc życzcie mi powodzenia Jerk2

Nowy cel to "nowy" komputer Lol

złotóweczki z neta 300/4000 złotych polskich monet


RE: Zbieramy na komputer - Sub/premium sms - zbyszeq - 26-03-2016 02:47

Dasz rade, oboje wiemy, że spokojnie 200zł powinno z tego być ;>


RE: Zbieramy na komputer - Sub/premium sms - jarekxD - 27-03-2016 16:06

PODSUMOWANIE KILKU OSTATNICH DNI


Powiem Wam szczerze, że oczekiwałem na trochę więcej, ale jak sam @[zbyszeq] stwierdził, że target w jaki celował mógł być "za mądry" Lol W każdym bądź razie wyniki z wczoraj i dziś:

[Obrazek: 4b2E8Mb.png]

No to zabieramy się za kolejne fp Cool

szekle z neta 510/4000 peso meksykańskich


RE: Zbieramy na komputer - Sub/premium sms - jigorex - 28-03-2016 13:11

Czekam z niecierpliwością na więcej bardzo fajny dziennik (Y)


RE: Zbieramy na komputer - Sub/premium sms - jarekxD - 31-03-2016 21:21

Podsumowanie miesiąca



A więc tak, cel na miesiąc pobity i to dosyć mocno. Poznałem również kilka pomocnych osób, naprawdę pomocnych, który dziękuje za pomoc i różne sugestie. Ogólnie to nauczyłem się trochę korzystać z własnej kreatywności i nie piszę już po wszystkich czy pomogą Tongue To byłoby na tyle, życzcie mi powodzenia Smile

Cel na kwieceń to 1000zł, które przeznaczę na nowy monitor.

A tutaj zarobek z całego miesiąca:
[Obrazek: nMrta2I.png]

Dodam, że będę rzadziej aktualizował dziennik, ponieważ nie zarabiam codziennie.


RE: Zbieramy na komputer - Sub/premium sms - Akaishi909 - 31-03-2016 22:45

Kolego wyślij mi adresy do kupna tych poradników =D I powodzenia oczywiście =D


RE: Zbieramy na komputer - Sub/premium sms - jarekxD - 30-08-2016 01:09

NOWY POCZĄTEK

Witam z powrotem, po małej przerwie. Wakacje się kończą, więc czas się zabrać za zarabianie na trochę wyższym poziomie. Dotychczas zarabiałem małe sumki, ale teraz wiem, że stać mnie na coś więcej. Mam nadzieje również, że w końcu pokonam barierę między mną, a SEO i własną stronką. Aktualnie będę zarabiał jak wcześniej, mam na myśli sub-sms/premium-sms prawdopodobnie w FireSub'ie.

Posty będę dodawał wtedy kiedy zarobie jakieś pieniądze, bądź wydarzy się coś ciekawego czym chciałbym się z Wami podzielić.

A więc CEL na wrzesień.. hmm dajmy 1200zł, żebym się za bardzo nie rozczarował.

pieniądze z oszustw(subów) Lol 0/1200


RE: Zbieramy na komputer - Sub/premium sms - jarekxD - 16-11-2016 22:17

No hejka wszystkim, skąd to zwątpienie?


A więc tak, coś tam działam, mało, ale działam. Mam gotową stronkę pod suby, jestem na etapie dodawania postów. Jest to w sumie moja pierwsza stronka, więc nie wiążę z nią jakiś wysokich zarobków, bo nie wiadomo czy w ogóle coś wpadnie Tongue W między czasie działam coś na facebooku, aczkolwiek wyszedłem na minus, ponieważ na ok. 60zł które zainwestowałem, odrobiłem ok. 50zł. Nie powiem, że nie, ale spodziewałem się co najmniej 100-200zł, no ale cuusz następnym razem może będzie lepiej, bo nie odpuszczę tak łatwo. Dodam jeszcze póki co, że moim jedynym zapleczem jest jedno konto na FB i stronka stricte pod suby.

Co do pieniędzy, ustawiam sobie nowy cel, powiedzmy 4000 zł do końca stycznia 2017. Wspomnę jeszcze, że żadnego celu nie ukończyłem, więc jeżeli nie podołam temu to odpuszczam sobie zarobek w necie na czas nieokreślony.

[Obrazek: XegykT1.png]

Cel 39,75/4000 zł
Życzcie mi powodzenia, a ja lecę dodać dwa posty na stronkę! eluwa