Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jedyny taki - rozwój serwerów minecraft oraz cs go! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Jedyny taki - rozwój serwerów minecraft oraz cs go! (/Temat-Jedyny-taki-rozwoj-serwerow-minecraft-oraz-cs-go-126409)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Jedyny taki - rozwój serwerów minecraft oraz cs go! - BartekHelp - 10-01-2016 20:08

2016-01-03

Siema! Wszystko bardzo spoko idzie, jednak nie tak szybko jak bym chciał. Co do forum - prawie zrobione, rzucę wam linka - http://onlygame.pl/ . Serwery są w budowie trzy:
CSGO#1 - 50% zrobiony, postawiony pare pluginów jednak technik chwilowo nie ma czasu. smutny
CSGO#2 - 90% zrobiony, stoi, pluginy są pozostało połączyć z domeną i jazda Huh
MINECRAFT #1 - 70% zrobiony, stoi, pluginy są jednak problem z gildiami, technik nie wie jak to rozwiązać smutny
Dojdzie za miesiąc jeszcze jeden całkowicie gotowy serwer minecraft.


Siłownia - chodziłem, żaden trening nie opuszczony. Diete także trzymam więc baardzo dobrze Cool. Spróbowalem ile max wejdzie na klatę za jednym powtórzeniem, weszło 60kg! HuhHuh

Cele
- Minecraft serwer 1 - 0/0 /// -170zł
- CS:GO serwer 1 - 0/0 /// -170zł
- CS:GO serwer 2 - 0/0 /// -170zł
- Dieta - utrzymana Huh
- CM - biceps 34cm



RE: Jedyny taki - rozwój serwerów minecraft oraz cs go! - Czaq - 10-01-2016 20:15

(03-01-2016 13:34)BartekHelp napisał(a):  300zl byłoby marzenie Big Grin
Teraz niestety w uj tych serwerów i trudno o gracza. Jak reklamowałes 1,6?
Dzięki Smile
Nie wiem czy pamietasz te czasy ale na kazdym forum o cs był dzial do reklamowania gotowa reklama. Osoba ktora zrobila np. 30reklam dostawala Vipa na miesiac. Kolejny sposobel to spam na innych serwerach Smile oraz reklama na serwery.wiaderko


RE: Jedyny taki - rozwój serwerów minecraft oraz cs go! - BartekHelp - 10-01-2016 20:19

@UP
Prezentacje na pewno będą Smile ... Dobry pomysł z tym vipem - wielkie dzięki Big Grin

Jeszcze jedno - wiecie jak zrobić żeby pisało OnlyGame.pl a nie unlimited w logo forum? ;/


RE: Jedyny taki - rozwój serwerów minecraft oraz cs go! - Ando - 10-01-2016 20:33

Podejrzewam że gdzieś w panelu admina. To jest MyBB, rozbudowany system, na pewno musi być taka opcja.
Albo po prostu podmień logo oryginalne na swoje od strony serwera nie zmieniając nic w panelu admina.


RE: Jedyny taki - rozwój serwerów minecraft oraz cs go! - Obamakiller - 10-01-2016 20:38

62 na klatę u mnie Big Grin przy takim wieku , czekam na rozwój serwisow i monetyzowanie Big Grin powodzenia


RE: Jedyny taki - rozwój serwerów minecraft oraz cs go! - BartekHelp - 10-01-2016 22:49

@2up
Do prezentacji i tak będę potrzebował grafika wiec wlasne logo będzie dobrym pomysłem Smile
@up
Patrze na profilu masz 15lat, nie rozumiem do końca Twojego posta ale jeśli był on zapytaniem o mój wiek - mam 14 lat Smile

Ps. Znacie taniego, w miarę dobrego grafika?


RE: Jedyny taki - rozwój serwerów minecraft oraz cs go! - Prizmo* - 11-01-2016 01:41

Jak chcesz zarabiać na serwerach CS,to nawet ich nie zakładaj,bo się ostro przejedziesz w obecnych czasach.
Od około wakacji 2014 nie opłaca się to jak dawniej,gdzie w miesiącu można było nawet 3k wyciągnąć poza opłatami. Jestem ciekaw czy na reklamę zarobisz i opłaty.
Ale oczywiście powodzenia życzę.


RE: Jedyny taki - rozwój serwerów minecraft oraz cs go! - Krechaman - 11-01-2016 02:01

(10-01-2016 22:49)BartekHelp napisał(a):  nie rozumiem do końca Twojego posta

Nie próbuj zrozumieć Big Grin Jeśli to jego prawdziwe profilowe, to nie wiem co on bierze ^^

Masz już moderatorów i adminów/GM?


RE: Jedyny taki - rozwój serwerów minecraft oraz cs go! - BartekHelp - 11-01-2016 07:13

@2up
Tez cs wydaje mi się mało zyskowny ale kto nie ryzykuje szampana nie pije impreza

@up
Chińska meta Jerk2
Modów mam na serwery minecraft, na cs jescze nie.


RE: Jedyny taki - rozwój serwerów minecraft oraz cs go! - Czaq - 11-01-2016 07:26

W zależności od tego ile udogodnień zaoferujesz, tyle zarobisz. Przez pierwsze miesiące stawiał bym na rozwój a dopiero później na zysk.