Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Traffic Monsoon - pytania do użytkowników - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Traffic Monsoon - pytania do użytkowników (/Temat-Traffic-Monsoon-pytania-do-uzytkownikow-126402)

Strony: 1 2 3


RE: Traffic Monsoon - pytania do użytkowników - cezar78 - 14-01-2016 11:57

Już chyba zajarzyłem o co chodzi w tym TM, po krótce widzę to tak - jest to piramida finansowa, gdzie nowo poleceni wpłacają poprzez ad packi kasę, która wypłacana jest starym wyjadaczom. Wszyscy już działający w TM rekomendują wykupywanie nowych adpacków z tych niby zarobków codziennie (1$ z 1 adpacka), które w gruncie rzeczy są twoją wpłaconą kasa, ma to za zadanie odwieść w czasie odzyskiwanie twojej kasy + niewielki zarobek, dzieki temu TM ma właśnie środki na wypłaty starym wygom. Dopóki napływają nowi poleceni, interes będzie się kręcił, ale jeśli nastąpi jakieś zachwianie płynności finansowej, strona upadnie, internet zaleją narzekania na niewypłacalność i wszystko ch..j strzeli


RE: Traffic Monsoon - pytania do użytkowników - jamroczik - 17-01-2016 20:58

Cóż, na razie raczej skoncentruje się na refach, bo ze względu na zawirowania kasy własnej nie będe inwestował. Mam jeszcze ostatnie pytanka w związku z tym:

1. Czy refy sa wielopoziomowe (zarabiamy także z refów naszych refów)?
2. Czy jest gdzieś oznaczenie ile nasz ref wyklikał cashlinków/kupił adpacków?
3. Czy jeśli zacznę surfować np. parę dni po zakupie paczki przez refa to naliczać mi się będą prowizje z niego?


RE: Traffic Monsoon - pytania do użytkowników - K239TURBO - 17-01-2016 21:06

1. Nie
2. Tak
3. Nie, trzeba co 24h klikać 10 reklam (start surfing)