Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Od czego zacząć? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Od czego zacząć? (/Temat-Od-czego-zaczac-123923)

Strony: 1 2 3 4


RE: Od czego zacząć? - Geckonek - 11-11-2015 22:29

Niby masz racje i czytam te poradniki, nawet jestem zdecydowany, aczkolwiek nie jest dla mnie takie łatwe. Chciałbym spróbować w HotCash i zobaczyć co z tego wyjdzie, myślę że dałbym radę, gdy nad tym przysiądę. Aczkolwiek miałbym prócz tego jeden pomysł ale nie wiem czy wypali. chodzi mi o udostępnianie pewnych treści (real content).


RE: Od czego zacząć? - Reaveart - 11-11-2015 22:33

Do odważnych świat należy, bierz się za to i sprawdź czy wypali Smile Powodzenia!


RE: Od czego zacząć? - Geckonek - 11-11-2015 22:39

powiem że mam dostęp do treści chciałbym je udostępnić, tylko nie wiem do końca, gdzie i jak to się robi.
Czy wystarczyłoby je wrzucić do sieci . Zadać Pytanie na forach w necie itp. i rzucić odpowieć z odpowiednim linkiem. Jaką ma to szansę bytu.


RE: Od czego zacząć? - kusas - 11-11-2015 23:35

Próbuj ze wszystkim, próbowałem ze subami/ppi/traffic i dopiero udało mi sie ze shorte, potem poznałem ludzi i aktualnie robi 100/200zł dniówki a zaczynałem od 5$ miesiecznie


RE: Od czego zacząć? - Geckonek - 12-11-2015 01:05

No to motywujące, tylko że mi nie chodzi o dodatkowy dochód na, który mogę poczekać. Tylko o w miare pewne źródło utrzymania, póki co czytam i czytam i trochę gubię w tym wszystkim. Jutro popróbuję z HotCash przez parę dni, zobaczy co z tego wyjdzie. Mam tylko pytanie do którego mentora powinieniem się zgłosić na początku, bo sam wszystkiego od razu nie ogarnę. Boję się trochę, zakładania na raz kilkudziesięciu kont spamowania (wiem niby tylko kopiuj/wklej). Ale jednak trochę z tym zabawy jest. Może to głupie marzenie, ale chciałbym rozwinąć skrzydła i postawić się na nogi. Przed końcem roku. Ale czuję się trochę nie pewnie, nie ukrywam, są to dla mnie same nowości. Jestem zmotywowany faktem iż widzę po was że da się, pytanie czy nie oczekuję za wiele.


RE: Od czego zacząć? - jasieeks - 12-11-2015 06:30

Jeśli HotCash to oficjalnie AnnaKa


RE: Od czego zacząć? - Geckonek - 12-11-2015 08:26

No i git. Ale jak w prosty sposób zrobić sobie zaplecze, chodzi mi o grupy i spamowanie obawiam się że to bardzo czasochłonne. dajmy na to mam kilka kont na FB i chciałbym z moimi linkami obskoczyć ze 100- 200 grup. Jak to w miarę szybko i sukcesywnie robić? By mnie nie zablokowali. Jakich stawek używać. I do kogo mniej więcej dotrzeć?


RE: Od czego zacząć? - Lajkus - 12-11-2015 08:26

Napisz do mnie Smile, pomogę Ci


RE: Od czego zacząć? - Geckonek - 14-11-2015 16:09

Ok. Sporo ostatnio poczytałem, i wiem że na początku przydałoby mi się zaplecze. Niestety budowa takowego trochę może mi zająć. Ale to nie problem. Tylko pytanie czy w około tydzień bym wszystko ogarnął =. Czasu mam nawet sporo, tylko chcałbym się skupić nie tylko na jednym lecz na 2-3 fomach zarobku.


RE: Od czego zacząć? - wiktors00 - 14-11-2015 16:11

Zacznij narazie od klikania reklam na stronach potem jak nazbierasz parę $$$ to zacznij powoli inwestować